Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže ostatní diskutující pište,ale musíte se připravit na to,že vás obviní Vacátko,že ste někdo jiný nebo já..a když zveřejníte jiný názor,tak to nesnese..a nesnáší Macuru a pořád má tendenci se zastávat Rychtáře i jeho příbuzných,i když většina lidí musí vidět co je to za lidi..což není jen můj názor,ale smutná realita..
  • A i mě několik příspěvků tady smazali a blokovali mi psaní..a co jako..nemám potřebu to tady psát a dokonce někoho z ostatních diskutujících obviňovat,že za to můžou oni,když administrátor je někdo úplně jiný..
  • A ani narozdíl od Vacátka neřeším ostatní diskutující,kolik mají nicků jestli píšou jinde a podobně..to mě opravdu nezajímá a je to nedůležité..v anonymní diskusi je to totiž jedno,kdo je kdo..důležité jsou projevené názory..jen lidi kteří jsou zvyklí na praktiky minulého režimu mají neustále tendenci odsuzovat ostatní za odlišné názory a dokonce chtějí zveřejňovat identitu na anonymní diskusi,kde nikdo nemusí zveřejňovat pravé jméno..
  • Diskuse je tady veřejná a opakuju,nepíšu jí tady ani pro 2 ani pro 3 lidi..ale pro všechny co jí tady čtou,i když sem nic nepíšou..což může být sto lidí denně..nebo 10,i to stačí..jinak by to tady zaplavil jen ten jeden člověk co pod dvěma přezdívkama uráží Macuru a zastává se Rychtáře..
  • My, co myslíme hlavou, jsme pochopili, že Rychtovi bude vyměřen souhrnný trest, včetně profackování otravného Macury ve Svitavách. Franckajagrova kvůli tomu opsal veškeré bulvární bláboly ze svojí databanky, připletl k tomu opět chudáka vnoučka, Darinu i své úchylné představy a konspirace.
    *8* *5* Zápal tušil, že po první informaci skočí franckabůůůůůová jak Šaryk po ohlodané kosti.
    *1* *1* *1*
  • Luky1987
    I mne chtel haha zablokovat, ale nechápu za co, vždyt tu ani vulgárne nepíšu, jen vyjadruji svuj názor na Rychtáre a Macuru. Nechápu taky proč i Vacátka chce tak moc smazat i on nepíše vulgárne. Jsem zvedavý, co mi haha, franckajagrova atd. na to odepíše
    • vzhledem k tomu,že nejsem administrátor tady nikoho neblokuju,tak se zklidni..
  • *11* Nechápu, co tu má franckajagrova (trollující a spamující už asi se stopadesátým nickem) za privilegia. Má snad za úkol přepisovat celé části článků z eXtražumpy, Aha, Blesku. Super.cz, teď už dokonce i ze slovenského bulváru, mlet dokola to stejné pod stále novými přezdívkami, kopat a urážet každého, kdo má vlastní názor a hrát si na admina? Inteligentní příspěvky s lehkou nadsázkou jsou mazány, proč? Vážně tu chcete pouze tuhle na všech ostatních diskuzích dávno profláknutou osobu?
    *13* *11*
    • Pokuď ti tady vadí tato diskuse a její pravidla,jdi jinam..nikdo tě tady nedrží,naopak.. *15* To že jsou tvoje příspěvky mazány,za to si můžeš jen sám..
      • *1* Mně tu drží moji kamarádi Věra a Luky, kdo tebe? Hahahahahahahihi...
        *1* *1*
        • Nemusí mě tady nikdo držet,jen vyjadřuju veřejně názory,které si tady čtou i jiní lidé,i když do diskuse nepřispívají..z toho plyne,že je nepíšu pouze tobě a tobě pod nickem Věra *2*
        • Bůůůvola tady drží právě to naše poklidné psaní a snaží se ze všech sil nás nasrat,tak jako všude,kde se vyskytuje psycholog.To má ale smůlu.Já po každém jeho příspěvku si jen povzdechnu pane Bože do čeho jsi to duši dal.Když je to takový psycholog,proč nerozebere sám sebe.To by musel otevřít okno a skočit.
          • Skoč sama..jinak jsi mi ukradená,píšou jsem i ostatním,co to tady čtou,i když se do diskuse nezapojují..nejste tady jen vy..diskusi tady čtou i další lidé..a těm to píšu aby neuvěřili vašim urážkám na Macuru a podobně..
      • *1* Kam asi? Na franckajagrova-haha-bulvární spolupráce...aj.aj.aj. člověk bohužel narazí všude, kde je otevřená diskuze. Ve slově, které je tvým jediným koníčkem máš další hrubku, jazykvědče neomylnej.
        *11*
        • Ty jsi vážně blázen..a pokuď ti vadí diskuse,tak do nich nepiš..ani tady ani jinde..ani je nečti..
        • Přesně.Já nikdy neřvu jenom proto,že řve dav.Vždy si udělám svůj vlastní názor a snažím se z informací vyzobat zrnka pravdy.Bůůůůůvol se svými četnýmy nicky už dav představuje,ale právě proto je to jenom jeden řvoun z mnoha bez vlastní invence.
  • I když jednou vlastně i syn Josef spolupracoval s Turkem z Blesku..po smrti Ivety,kdy mluvil o nehodě své přítelkyně..a mluvil o svatbě a blabla..ovšem už pár měsíců poté vyplynulo ze sprostých sms,které zveřejnil pro změnu Šípu,že už asi tu přítelkyni opustil..holt velká gesta do bulváru a realita je pak jiná.. *2*
    • Takže udělala jsem hrubku uznávám,ale jinak s tebou nesouhlasím naprosto v ničem.To,že Zápal vykrádá sociální sítě je pravda.Pepík se svou přítelkyní Luckou je i nadále.Pokud vím,tak mladší Pepík,nebo Darina se do médií nejen že necpou a když už tak se pouze brání sprostotě Rychtářově.Na hrubý pytel hrubá záplata.Iveta spolu s Rychtářem zostouzeli v médiích jeho matku,tak nevím proč by měl po ní truchlit a držet pietu.To,že umřeš,ti charakter nenarovná.Ten buď máš,nebo nemáš.
      • Jo Pepík,tak vy se znáte osobně? *15*
        • *1* Tvoje nicky mají výsadní právo používat křestní jména? Protože ti Josef nasadil s Darinou parohy? Proto soustavně napadáš jejich malého vnuka? Nemyslím, že zrovna o tvoji péči a soucit paní Nová stojí, tvůj enormní zájem je jí zcela jistě dost nepříjemný. Hudy věděla, co jsi zač, škoda, že už tu nedává pozor.
          *11*
      • Spolupracovník bulváru už nasekal hrubek víc než všichni ostatní dohromady. Vykrádá bulvární chujoviny i profily "celebrit", o čem by jinak donekonečna
        "diskutoval" se svými přezdívkami, francekjágr. Už se pokouší psát i slovensky, hlavně, že Lukymu rodnou slovenštinu zakazoval. Jdu líbat hezký holky pod rozkvetlou třešni, ty protivný včera odletěly na koštěti...
        *1* *1* *1* *14*
  • Rychtář a jeho syn Jan spolupracují,respektive se vnucují aha,blesku a extra.cz..a syn Josef spolupracuje se Zápalem a s jedním redaktorem z Šípu..Blesk považuje za horší,přitom je to skoro to samé..o Rychtářovi sice dneska píšou i když nechce,ale o jeho syny nemá bulvár příliš zájem,ti se tam cpou ve většině případů aktivně sami..
  • Zápal se jinak na článcích domlouvá na 100 procent s těmito lidmi - Jan Bendig,Jarek Šimek,Mesarošová,Rychtář mladší a Darina..píše o nich to co se s nima domluví..u Zápala je to poznat,s kým se domlouvá a s kým kamarádí snadno..jelikož jim v tom článku lichotí..30letého syna Rychtáře nazval mladíkem..jeho bratra,kterého nesnáší nazývá poněkud jinak..
    • ne že by to bylo tak podstatné,ale dřív se psalo o někom,že je mladík tak do 20 let.. *2* Napsat to o třicátníkovi už je nemístné lichocení..není už tak mladý na to,aby si neuvědomil dopady svých provokací a že se to prostě nehodí,i kdyby Ivetu nesnášel sebevíc,v den výročí jejího úmrtí jí pomlouvat..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit