Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Vero také ti preji ješte hezké prožití Velikonoc a hlavne pevné zdraví tobe i Vacátkovi
  • Také vám přeji hezké Velikonoce.Vacátko tobě brzké uzdravení.Já si tím prošla před měsícem.Jinak zase až po Velikonocích.Budu tu mít širokou rodinu,tak peču, vařím, smažím.Ale už se na ně těším.
  • Luky1987
    I tobe Vacátko preju hezký zbytek Velikonoc a hlavne skoré uzdravení. Jinak i já trochu kašlu už jsem si dal taky čaj
  • *4* Věro, Luky, hezký zbytek Velikonoc ve zdraví. Já osamoceně popíjím čaj, smrkám, kašlu, pčíkám... Nějak mi uniklo, že by bulvární média informovala o zahájení exekuce na Rychtáře, tak už snad konečně přestává být v kurzu. Turek si našel nový objekt Michala Penka a jeho slávychtivou expřítelkyni, Novotný čím dál vlezleji píše o své "geniální úspěšnosti" nebo trapně paroduje Ulici. Divné je, že o exekuci zatím mlčí i drbna franckajagrova-samozvaný admin-nicnezpravda.
    • Omlouvám se, jsem to samozřejmě já.
      *3* *1*
      • Luky1987
        Vedel jsem, že si to ty :)
  • dobytek...
  • Tobě vážně není pomoci,nechám to na adminech,jak to vyhodnotí..myslím,ale že jim dojde stejně jako ostatním,že jsi mimo téma a opět se svýma fantasmagoriema..
    • Ty se prostě potřebuješ hádat.Ani já,ani Vacátko,nebo Luky tady neútočil například na Rychtářovo vnouče,které ať už má barvu pleti jakoukoli,tak za svého slávychtivého,agresivního,primitivního dědka nemůže.Je to malé dítě a nemůže za to do jaké rodiny se narodil.Takže dej nám laskavě pokoj a ZMIZNI ODSUĎ LSTIVÝ VRAHU
      • Zdeněk Macura sem v životě nepsal a tím že tady neustále píšete opak se veřejně dopouštíte jeho pomlouvání ale to už tě nezajímá co..hlavní pro tebe je,jakou barvu má vnouče Rychtáře..mě je vnouče Rychtáře ukradené ( u téhle rodiny jsou krádeže na denním pořádku)co mi ale ukradené není,jakým stylem to dítě ukazovali hned po porodu a zviditelňovali,jakoby se narodilo kdovíco kdovíkomu..a proč pak na to nereagovat ? Dávali to dítě do bulváru sami dokonce i den po smrti Ivety,kdy se to absolutně nehodilo,ale oni museli to dítě ukazovat..
  • *5* Macura chce být krom samozvaného ochránce IB zřejmě i samozvaným adminem Magazínu Osobností. Po sebevraždě IB zaplavil její profil také desítkami útočných, rasistických a nenávistných příspěvků, z nichž některé "hudy" smazala. Také tam se prezentoval pod desítkami většinou neregistrovaných nicků, např. "vvv, Rychtář, Rychtář žebrá o peníze na věně, hlasujte, joho, jojojo, keri, mě přivíst syn, Konečně.., napište mu, už je to rok.., kolzf, Tomas, kiris, ertkmjhfff, petra, hahs, Pajin"...a další. Trolluje, spamuje a klonuje, "vacátko" s malým "v" je také "franckajagrova", vrátivší nyní k nicku "Jan Novotný". Doufám Věrko, žes mu nenaletěla a nedala mu bodík? Nejraději by z profilu JR vymazal všechny příspěvky dvou posledních solidních diskutérů, a přizvukoval si tu donekonečna se svými četnými nicky a našimi klony. Nemá cenu na něj reagovat, je to teflon stejně jako Rychta, jsou spolu navěky svázaní a tudíž je jedno, na kterém profilu se o nich píše.
    *8* *11* *12*
  • Pro Vacátka obzvlášť důležité body o neurážení a pomluvách ostatních uživatelů..NEURÁŽEJTE

    Příspěvky v diskusích samozřejmě nesmějí porušovat zákony ČR. Nepřijatelná je hlavně propagace národnostní, rasové, náboženské či jiné nesnášenlivosti. Vulgarismy, urážky nebo pomluvy směřující k ostatním uživatelům nebo redaktorům našich webů nemůžeme tolerovat.
    NEDBOČUJTE

    Držte se tématu daného článkem nebo tématem diskuse. Nezveřejňujte nesouvisející odkazy, komentáře nebo obrázky.
    • Tak se tím řiď.O sebe se nebojím.Můj smysl života je úplně v něčem jiném.To,že se bavím celou kauzou okolo IB je pro tu bizartnost.Vždy si řeknu,že větší kravinu už nemůžou vyplodit a ono můžou.Takže mi přestaň vyhrožovat.Já se z toho rozhodně nezhroutím a Vacátko taky ne.My totiž narozdíl od tebe stojíme nohama na zemi.Taky si dám bodík.
      • Chovej se slušně a nebude to třeba..ale osočovat tady neustále,že jsem Zdeněk Macura je totálně mimo..
    • Téma diskuse je Rychtář..a nepomlouvat ostatní uživatele znamená,nezveřejňovat tady o nich nepravdivé údaje jako to udělal Vacátko už snad tisíckrát..i z toho důvodu nepíšu pod jedním jménem..
  • Admini žádám vás o smazání urážlivých příspěvků od Věry a Vacátka,které jsou totálně mimo téma,jen v nich útočí a do zblbnutí opakují kdo píše pod jakými jmény..prostě jsou úplně mimo a nepíší nic o Rychtářovi,v jehož diskusi se nachází,ale jen útoky na mě a další diskutující v jiných diskuzích..
  • Ty jsi fakt pacient Máco.Měl bys to konzultovat se cvokařem.Dá ti pilule a možná se ti uleví.Škoda,že se už nepoužívají svěrací kazajky.Ty bys ji potřeboval jako sůl.
    • Jsi nenávistný,zapšklý a očividně nemáš co na práci,tak prudíš a otravuješ vzduch kdekoliv se objevíš.Ani se nedivím,že nemáš žádné kamarády se kterými bys zašel třeba na pivko.Tak se odreagováváš tím,že píšeš svoje nesmysly kam se dá.
      • varování platí i pro tebe..snad si tady noví admini udělají pořádek a dva lidi co tady rozdmýchávají spory tedy věru a vacátka (možná jde jen o jednu a tu samou osobu) konečně odkážou do patřičných mezí a možná i trvale zablokují z jejich IP adresy..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit