Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi neskutečně blivno z jakéhosi sestříhaného "přepisu Ivetina hovoru", který na pokračování uveřejnily hyeny Blesku.cz společně s těmi nejvíce dehonestujícími fotografiemi pořízenými Macurou a štáby doprovázejícími Ivetu s Macurou a poté Rychtáře s Ivetou během italské anabáze. Totální ponížení psychicky i fyzicky nemocné a vyčerpané ženy, blábolící nesmysly pod vlivem bůhvíjakých látek, utíkající nejdříve s Macurou od Rychtáře, poté od Macury k Martuccimu, aby byla posléze zachráněná ze spárů Martucciho matky hrdinným Pepou Rychtářem, který ji "našel", a to vše v přímém přenosu TV Nova. O tom, že exekuce na SJM bývalých manželů Rychtářových není spojena s italským gigolem a jeho šílenou matkou, určitě nikdo nepochyboval. V souvislosti s nezaplaceným ZP mě napadlo, zda 80.000,- Kč nedlužila Iveta náhodou za stomatologický zákrok, který údajně slíbila uhradit TV Prima. Proč by se Iveta na další kontroly ani pro tři keramické korunky nedostavila, když měly být zadara...
    • *1* Tak to nečti a nesleduj závisláku ! *15* A nepiš tady ty slohy,nikdo na ně není zvědavý *15* A za zákrok nic nedlužila,jelikož ho dostala zdarma výměnou za reklamu - zákrok byl natočen na video a poskytnut mediím..nejdřív trochu přemýšlej,než tady něco napíšeš..a proč by se nedostavila ? Její poslední kontrola byla asi 9 dní před její smrtí,když už měla myšlenky jen na smrt..ty měla ostatně už asi rok předtím..
      • *11* (_y_) *12*
        • Bůůůvůl přijde zasmrdí a odtáhne.Celý 1den se odmlčel.Asi rozmýšlel strategii,jak nás co nejvíc zdrtit.Ten ti to ale nandal závisláku chi,chi.Sám všechny drby přímo hltá.My se u toho aspoň bavíme zatímco bůůůvůl se brzy zalkne vlastní žlučí.
          • *1* Na diskuzích AHA a Blesku má klona ".ochman", který mu pořádně zatápí.
            Vůůůůůl je těžce závislej na článcích o IB a JR a pokud to není Macura osobně, bude to jemu naprosto oddaná "oběť domácího násilí" z líbeznického hampejzu, co se mu teď stará o jeho dvě slepičky.
            *1*
  • Luky1987
    Já mám zítra volno v pátek jdu do práce, ale pujdu už za chvíli spát, tak ahoj zatím Vacátko a Vero
  • Půlnoc tmavá a my tady strašíme ahoj Vacátko a Luky.
    • Taky to zalomím, jsem ještě marod. Necháme to bůůůůůovi, už je tu a mínusuje. Dobrou Věro a Luky.
      *3*
  • Luky1987
    I jsem si myslel, že to patrí uuuuu buuuu
  • Luky tebe se to netýká.To patří ůůůů bůůůů
  • To jsem toho dnes napsala.Za chvíli ze mě bude stejný Jirásek jako ten bůůůůůůů.
    • *1* *1* *1* Taky si připadám, že jsem dnes Palacký jako bůůůůůbejk.
      • Luky1987
        Já taky :) :) :)
  • Luky1987
    Rychtár dopadl tak, že má jenom samé dluhy a všechen majetek zdedil i peníze po Ivetce dostal Artur. Rychtárovi zbyla jenom urna, pietni místa a hrob s krížem u kolejích s napísem I.B.
  • Josef Rychtář takový mravokárce a ředitel zeměkoule nemá zaplacené zdravotní pojištění? Divné...
    • Luky1987
      To je fakt divné, takový poctivý človek :)
  • Věro, rasista, homofob, ale i těžkej exenofob, fakt chudák... irituje ho i
    Lukyho slovenština...
    • *1* ...xenofob...
  • *11* Osoba, naposledy s nickem "na kdyby se nehraje" tu má zvláštní protekci za četnost slaboduchých příspěvků a nespočet nicků, že její urážky se nemažou?
    Hm, úroveň...
    *11* *12*
    • Nechápu, proč tomuhle ".ůůůůů...hzhnfjkjjb" s nespočtem dalších nicků, co se na Osobnostech pasoval do samozvaného "admini", (na ostatních diskuzích "franckajagrova, David Habrman, erene, nicnezpravda" a desítky jiných), projdou invektivy i slova, která se jiným mažou... Faktem zůstává, že tohle paranoidní individium by všechy diskuze rád obsadilo svojí mnohočetnou osobností... Přitakává si se svými přezdívkami, které rád prezentuje za "ostatní diskutující". S Věrou a Lukym si tu povídáme o Rychtovi a spol. v přátelském duchu a lehkým nadhledem. Zbývající nicky patří vlezlému a nesnášenlivému otravovi ".ůůůůů....." s nepochopitelným smyslem života.
      *8* *13* *11* *12*
      • Máš naprostou pravdu.Nemusím souhlasit s někým,kdo má odlišný názor,ale můžu to respektovat.Co ale respektovat nehodlám je když se mi někdo snaží svůj odlišný názor vnutit.Jsem plnoletá,svéprávná,nechlastám,nepomočuji se a jsem přístupná rozumným argumentům,nikoli aroganci a sprostotě.
    • jediný tady urážíš ty *6* A je každého věc kolik tady má nicků..a nikdo se tě neprosí o hodnocení příspěvků ostatních..
      • Už si zapoměl,že mě jsi napsal,že jsem blbá o Vacátkovi nemluvím.Dokonce si urážel i batole.Nemám problém s tím,že píšeš ódy na cáklého Mácu,že nenávidíš Rychtáře a jeho přicmrndavače mladšího syna.Že píšeš nejen co udělali,ale dokonce i to co si myslí.S čím mám problém je to,že to ostatním vnucuješ a jsem sakra citlivá na malé děti a je mi jedno jestli jsou bílé,žluté,nebo fialové.Děti nemůžou za blbost dospělých.
        • Luky1987
          Ahoj Vero ten tvuj príspevek byl napsán mne nebo .uuuuu...hznhfjkjjb dekuji
          • *1* myslím, že určitě .ůůůůů.....!!!
      • Luky1987
        Já ani Vacátko ani Vera tady nikoho neurazime, jenom píšeme svoje názory na Rychtáre atd. a nijak vulgárne si myslím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit