Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Už je tu zase haha a mínusuje komentáre od Vacátka, Very a moje sobe dáva plus
    • Nezáviď *2*
      • Luky1987
        Nezávidím, mne je to ukradený
        • tak proč to neustále komentuješ..drž se prosím tématu diskuse,nebo budeš zablokován..
          • Nikdo tě nemá rád,nikdo o tebe nestojí,tak pliveš kolem sebe jedovaté sliny.Napadáš malé dítě jen proto,že jsi zbytečná,nenávistná,zamindrákovaná a nikým nechtěná nula.Musíš si hodnotit vlastní elaboráty,protože nikdo jiný to neudělá.Radši se zkus zamyslet ty kreaturo.To bych,ale od tebe chtěla moc co?Myšlení ti nic neříká.To dítě,které tady neustále napadáš má alespoň rozumnou babičku,která mu dá možná víc lásky,než ty poznáš za celý svůj ubohý,zpackaný život.Takže ten prcek má naději.Tobě už nepomůže ani svěcená voda.
            • *8* Nemám ponětí, proč tyto diskuze bere jako poslání. Nikdo nechápe, že ví všechno a má to tady pod palcem. Paranoidní psychotik, řídí ho mimozemšťané, nemá cenu odporovat mu-hahahehe.
              *11*
  • Tipuju,že za chvíli zasáhne sociálka..těžko může dítě vyrůstat v prostředí kde dědek Rychtář v noci opilecky řve a taťka ušoun prokopává dveře od pokoje své matky..a matka dítěte žila s feťákem,jak sama přiznala asi před dvěma lety do bulváru..materiálně jsou jistě díky bulvárnímu vystupování zajištění,ale i tak nemají na to,vychovávat dítě..
    • myslím díky jejich nízké inteligenci a dalším jejich podivným odchylkám..a Darina už si zaslouží klid potom všem..už si užila s výchovou svoje a nikdo po ní nemůže chtít aby vychovávala vnouče,jelikož její syn a snacha toho nejsou schopní..ani nemají co pohledávat v jejím domě.."nevěsta" má jistě dost svých příbuzných a nemusí smrdět v doěm Dariny..
  • Jak se říká ze schnilýho jablka anana neuděláš ! *1* To znamená,že dva menťáci budou mít z dítěte zase jen menťáka..geny plus katastrofální výchova plus nevhodné prostředí udělají svoje..ale třeba vnuka Rychtáře dříve odebere sociálka..nakonec za chvíli stejně o barák přijdou..
    • oprava ananas *2*
  • *5* Já se na konec dubna těším, protože si s kamarády opeču 2-3 buřty na haluzích z mých jabloní, hrušně a višně - budeme pálit čarodějnice a popíjet samohonku. Jsem po třítýdenní chřipce jako vymačkaný citrón, ale snažím se vše dohnat. Rychta ať se na výroční+narozeninový den i s Turkem třeba pose*e, mě to náladu rozhodně nepokazí. Alkoholismus většinou obse*e třetí generace, což se potvrdilo u Ušouna, jeho prcek má naději, že se to zlomí... při vší smůle, do které se narodil, mu to ze srdce přeju.
    *3*
  • Luky1987
    Nazdar Vacátko jak se máš ? Dlouho jsem nepsal, protože jsem byl v práci a nechtelo se mi nejak moc psát z únavy. Už sem zvedavý na to s čím príde Rychtár 29.4. kdy Ivetka spáchala sebevrazdu, ale bude to to samé koleje, pietni místa atd. nic nového určite
  • Turek z Blesku v přestrojení předstíral zájem o koupi domu po IB, a "ví
    první", že tam chybí pocmrndanej tepich. Zpráva dne.
    *11*
  • *5* Když Ivetu shodil stoleček, nebo chudák Gejša, anebo jí lampička udělala monokl, nosila podobné černé brýle jako občas, když žila s mercedesem Láďou. Po elixíru z medikamentů a chlastu se jí musel zdát krásný Quasimodo i Boblig.
    *7*
  • Vždy mě dojme jak vdovec ztratil smysl života.Nedokáže se z ničeho radovat.Strčím si ukazováčky do očí a vyroním dvě slzy.Ani zmínka,že by se radoval z pokroků vnoučka jak roste nic.To za života nebožky měl spoustu důvodů se radovat.Když trajdala po Schengenu,nebo,když líčil jak po ní uklízel to radostí až plakal.Je mi nějak blivno.
    • Z vnoučka bohužel vyroste stejný mentálně retardovaný jedinec jako je ušoun..žádný důvod k radosti..za pár let bude krást a mlátit lidi stejně jako jeho otec i děda..
    • *9* Nevím, co bylo závadného na mém přání rychtářovic prckovi zdravíčka a co nejméně praštěných genů po ovdovělém dědkovi. Jsem asi v nemilosti, je to v krátké době druhý zcenzurovaný příspěvek - nijak vulgární, bez rasistického podtextu, ach jo...
      *8*
      • Asi se tvůj příspěvek nelíbil bůůvolovi,ten totiž chce,aby prcek byl jako ušatec a dědek.Holt se mezi nás vnutil udavač a naše poklidná písemná komunikace se mu nelíbí.Asi by rád,kdybychom se tady uráželi,vzájemně napadali stejně jako na jiných diskuzích,kde se vyskytuje.Já se ovšem hádat nemíním.
  • Rychtář chtěl na zítra prodat 1.narozeniny "vnoučete Ivety" ale má smůlu,bude pohřeb Grosse a tomu asi dají přednost "před vnoučetem" nuly Rychty..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit