Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Myslím si, že všem je úplne jedno, co Rychtár bude zítra delat či blbnout u kolejích atd. Mne je líto Ivetky nezasloužila si to takhle skončit, byla dobrá zpevačka a moje nejoblíbenejší, mám jí rád
  • A k jeho narozeninám se mu dá přát snad jen to,aby ho konečně zavřeli do vězení..dali by se mu přát i horší věci..ale to tady nebudu psát..ale mělo by se mu vrátit i s úroky co provedl Darině,Ivetě i ostatním a že toho nebylo málo !!
  • Tak za chvíli má Rychtář narozeniny,ale nikdy se narodit neměl..on ne..jelikož jen ničí všechny lidi okolo..
  • Urážky Macury tady nemají co dělat..on se snažil pomoct..
    • Něco ti poradím.Vem jeho fotku,dej si ji do vitríny a modli se k ní otčenáš.Nebo si ji narvi do a nám ji polib.
  • Luky1987
    Zítra je tomu rok, co Ivetka spáchala sebevrazdu je mi za ní tedka smutno :(. Co bude Rychtár zítra delat je mi ukradený, ale typuju že pujde ke kolejím, prazdnemu hrobu Ivetky a obcházet pietní místa
    • Ani zítra nikam nemusí jít,určitě už mají předtočená videa,kde bude říkat,že je to přesně rok,i když to natáčeli třeba před měsícem..zítra bude slavit své narozeniny,pozve bulvár a tak..
  • Všechno je pro vás sranda..jste trapní..mě to vtipné nepřijde,že je to zítra rok,o Rychtář dohnal Ivetu ke smrti..
    • Řekněme,že pláčeš hezky,ale na blbém hrobě.My tuhle srandu neodstartovali.Já jsem daňový poplatník a z mých daní je placena PČR.Kdybych si z toho nedělala srandu,tak bych musela vzít hůl do ruky,abych těm dvěma kašparům zpřerážela hnáty za to jak odčerpávají mé daně za svoje nesmyslné udání jeden druhého.Takže asi tak.
      • Luky1987
        Presne Vero máš pravdu Rychtár a Macura jsou dva kašpari
  • *8* Dopis na rozloučenou našel Pepa už před čtyřmi dny, ale 29. dubna běžel Ivetu hledat k přejezdu a pak ke kaššerovi s kaššenkama. Zápletku po roce vylepšil útěkem strážci zákona na místo tragedie, které si mimochodem s Ivetou dopředu vyhlédli, a zmařeným úmyslem odzbrojit policistu a picnout se jeho služební zbraní. V rozrušení zapomněl, že má doma svou pistoli... V první řadě zavolal blbovi Novotnému a myslel na to, co mu tyátr vynese. Doufám, že Macura v den výročí nezůstane pozadu a zase jednou uvidíme "Gdéjeten špýnavej pódvodnej vrách" a pořádnou bitku do posledních sil. Slovy Shakespeara: "Však věčně bude bulvár jímat znova žal Macurův a blbost Rychtářova". Šetřím játra, takže to jdu rozchodit.
    *1* *1* *2*
    • Jen si v tom libuj..je vidět,co jsi zač..
  • *15* Macurovi došly prachy, že už je zase zpátky. Prý mu hučí v klacku, jak nemůže zapomenout na svoji prodanou nevěstu přisouzenou mu bohem. Jestli on nepřijel, aby dal Pepanovi k narozkám stejný dárek jako Iveta.
    Není mi jasné, proč za použití špičkové pátrací technologie na vyhledání tragikomické dvojky ZM+IB utratili poliši tři mega, když celá anabáze probíhala v přímém přenosu TV Prima a Nova. Nakonec vyjde najevo, že si PČR najala Pepovu bezpečnostní a pátrací firmu a Rychta tak inkasoval dvakrát,
    od Novy + od policajtů. V této kauze je možné úplně vše, du si dát panáka.
    *8* *11*
    • Taky nevím co je na tom nepochopitelného.Od jednoho přítele utekla k druhému,aby s ním odjela na dovolenou,aby ji předal třetímu,aby si užila prázdniny na ehm zámku ze kterého ji vysvobodil první a kruh je uzavřen.Vacátko dej pozor.S každým článkem o této tragikomedii panáček a máš tu delirium tremens ani se nenaděješ.
      • Já bych doporučovala zapít,tak každý 30 článek.Je to ještě nadlouho a játra mám jenom jedna.
  • Se mi to podařilo vložit 2krát.Aspoň bůůůvol bude mít co číst a mínusovat.
  • *1* Chci vidět svatební fotku paní haha-bůůůůůvolové-franckyjagrové i vysokoškolské diplomy, příp. disertační práce, výjimečného haha-páru i jejich kokosů-ananasů :-o!! Darina asi zapomněla dát Ušounovi na cígy, tak na ni zaťukal a dveře prdly. Nevím, kdo jiný by v té vile měl bydlet,
    než její syn s rodinou. Snad ne Macura nebo její první manžel, zamindrákovaný paroháč bůůůůůvůůůůůl-franckajagrová-haha, hihi?
    *1* *1* *1* *8*
    Macura momentálně utrácí prachy od bulváru s cestovatelkou Tončou Chrásteckou (viz foto AHA), o zachraňování paní Nové nemá zájem, páč je ještě starší než Iveta a není králíček-bobeček. To jedině, až bude úplně na suchu, příp. nesežene v Londýně nevěstu mezi přistěhovaleckou menšinou z CZ nebo SK.
    *5* *1* *1* *1* *7*
    • Nezáviď pořád Macurovi..
      • *1* *1* Nezáviď Ušounovi synka, bejvák v Helence a rajcovní přítelkyni.
        *1* *1* *1*
        • Rajcovní je leda pro feťáky a debílky s IQ dnešní venkovní teploty *1*
          • *1* Ty si asi nejvíc rozumíš se svojí Aňkou-dlaňkou, hihi.
            *1* *1*
            • Chi,chi.Asi to tak bude,ale stíhá prudit kde se dá.Je jak mor.Já dopékám kys.zelí na cibulce s anglickou a klobásou v listovém těstě rodince k snídani.Musím v noci,jinak by mi to sežrali ještě horké.Vdovec sbírá síly na svůj velký narozeninový den.
            • Chi,chi.Asi to tak bude,ale stíhá prudit kde se dá.Je jak mor.Já dopékám kys.zelí na cibulce s anglickou a klobásou v listovém těstě rodince k snídani.Musím v noci,jinak by mi to sežrali ještě horké.Vdovec sbírá síly na svůj velký narozeninový den.
        • *1* *1* Haha-franckajagrova Rychta ti nasadil parohy, dodnes nenávidíš celé jeho pokolení vč. batolete, nemůžeš překousnout, že ho má Darina i tři roky po rozvodu, coby profláknutého vdovce po IB, stále v domě po svých rodičích a dusíš se žlučí, že to tak zůstane. Zrovna ty nám piš o závisti.
          Haha haha haha.....lol.bůůůůůvole.
          *1* *1* *1*
    • *1* Možná byla fotka v Blesku nebo na Super.cz, kdo si to má pamatovat...
      *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit