Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To víš, všichni bulvární dělníci v čele s Turkem a spratkem Novotným slídí po Vyšehradě a obsazují stromy v okolí baziliky sv. Petra a Pavla. Rychtu v těchto dnech i s jeho narozeninami zcela zastínil pohřeb křišťálového Standy, ledaže by měl pozvánku, nebo byl členem ochranky...starý pako.
    • Opravdu je kolem smutného vdovce dlouho mediální klid.Asi sedí doma a vymýšlí další pikantní story.Třeba jak ho stará hraběcí milostpaní zatáhla při vysvobozování do ložnice pod průhlednou záminkou,že tam najde milovanou a chystala se ho znásilnit.Aby se ubránil zmermomocnění,tak jí musel zlomit ruku,kterou se na něj sápala.
      • *1* Jdu vysvobodit svoji snoubenku Ivetušku, vás nechci zneužít matko.
        Teď už ale budeš muset, sápala se na obnaženou Pepovu hruď šílená hraběnka.
        Osteoporózou prořídlá kost křupla vlastně v sebeobraně, nechápu, proč na ní dosud nepodal trestní oznámení.
        *1* *1* *5*
        • Se nedivím,že matka zešílela spatřivše jeho mužnou hruď.Pořád je to pěkný chlap povídala svého času Iveta,tak to musí být pravda.Asi si neuvědomovala,že už by taky potřebovala brýle pro toto své odvážné tvrzení.
          • *8* "Pepa je strašně hodnej, pracovitej a vyzrálej, je to krásnej chlap. Udělal pro mě prní a (hlavně) poslední, je to opora, cholerik." Musela být sjetá našrot. Brýle ji Pepa nasadil růžové, věděl, že je "hrozně sitlivá".
            *13*
    • Narozeniny má až 29..pohřeb Grosse bude týden předtím..tedy zítra..
  • Luky1987
    No jo Vacátko je to porád dokola franckajagrova, v.uuuuul, haha, ochman atd. A myslím, že Rychtár už stejne nikoho nezajima. Už se blíži 29.4. jeho narozeniny a kdy Ivetka spáchala sebevrazdu, zase Rychta bude predvádet divadlo u kolejich
    • Mě zajímá,jestli ho zavřou..jelikož na smrti Ivety má svůj podíl (mimo jiné)..rok věděl,že se chce tentokrát už vážně zabít a nic neudělal proto,aby se to nestalo..naopak..jen trapně tvrdil,že by sebevraždu spáchala v léčebně,i když věděl,že tam by byla pod dozorem..
  • *1* *1* U posledního článku AHA o Rychtovi, který je opět o ho*ně, se v diskuzi utkávájí pouze stálí dopisovatelé: "franckajagrova-haha-v.ůůůůůl-ochman" se svým klonem ".ochman". Neskutečný intelektuální zážitek. V.ůůůůůl-haha donekonečna opisuje nesmysly z AHA, Blesku a eXtražumpy, zatímco jeho klon .ochman neúnavně cituje jeho paranoidní a obscénní fantasmagorie. Nechápu, proč i sem přepisuje staré drby z bulváru. Ať raději prozradí své příjmení a příjmení paní Nové po prvním sňatku. Půjde o podobnost čistě náhodnou?
    *8* *8* *1* *1* *11*
    • Právě proto ty diskuze nečtu.Stupidní příspěvky stupidních pisatelů.Abych v tom hledala nějaký ojedinělý a vtipný příspěvek,na to nemám čas ani trpělivost.Takže,když tě něco v tom množství slaboduchosti zaujme,můžeš se o to podělit s námi tady.Já se ráda směju.To,že si rád pokecáš s pejskem,v tom tě plně chápu.Taky tvrdím,že můj psí miláček je nejchytřejší člověk v naší domácnosti.Plně si užívá péče jakou mu věnujeme a pranic se nestará,jak mu jeho životní nadstandart zajistíme.
      • Chlupáči nejspíš netuší, kolik pozitivní energie vyzařují, v podstatě jim jde pouze o žvanec, provětrání kožichu a nějaké to podrbání..
        *3* *14* *1*
    • Ať už je s Rychtama v přízni,nebo v přízni s Mácou faktem je,že z něj jed přímo ukapává.Já ty diskuze pod článkem čtu málokdy,ale všimla sem si ,že bůůůvůl tím žije.Já mám zasazené muškáty a byla jsem na zahradě s pesanem svým i s pesanama dcery.Blbli tam s míčkem a bylo to lepší,než televize.Rychta podal další TO.Policajti z něj musí být radostí bez-sebe.A kvúli takovým hňupům já mám vysoké daně.
      • *3* Chronické diskutéry přeskakuju, jen občas se zasměju nějakému vtipnému a inteligentnímu příspěvku. Není nad povídání s naším ukecaným výmarákem. Když je vyběhanej a nafurovanej, příjde a položí mi hlavu na stehno...
    • tak to nečti a dělaj radši něco užitečného..jinak nejsem ani Macura ani první manžel Dariny..díky bohu s nima nejsem v žádném příbuzenském ani jiném vztahu..a jméno Nové po prvním sňatku nevím,to nezveřejnili..
      • *1* Seš si jistej na 100%, možná ti to v záplavě eXtrainfo uniklo? Tihle mimoni jsou pro tebe víc než vlastní krev, drbání věnuješ veškerý čas ID, jak tvrdil Rychta. O mě neměj obavy, stíhám vše s prstem v nose. Rané brambory mám v zemi a teď jdu vyluftovat do lesa výmara - balzám na nervy.
        :oP
        • Ani ne..jen když se objevili Rychtáři na scéně tak mě šokovali svou divností..dneska už mě ohledně nich zajímá jen to,jestli někdy zavřou Rychtáře..jinak mi je to už jedno..Iveta je mrtvá,tak už vedle ní nebudou šaškovat..aspoň něco..
      • A Rychtář někde řekl,že se s Darinou seznámili když jim bylo 22,někde zas kolem 18..prostě už si to stařík nepamatuje *15*
    • *1* Už je z toho tumpachovej, prý kolem 18-ti byla zdravotní sestra Darina už asi 3 roky vdaná (asi za něj)... Předtím si 10 let hráli na doktory a v zimě stavěli huhuláhy... haha hihi hehe!
      *8* *8* *8*
  • Nebo tady je jiný důkaz,že byla Darina dvakrát vdaná : http://www.extra.cz/rychtar-od-bartosove-exmanzelka-ma-nove-prijmeni-neuverite-jak-na-nej-prisla-rekl-nam-vsechno



    Josef Rychtář (54) se stále nemůže srovnat s tím, že se jeho manželka Darina (54) po rozvodu nevrátila, tak jako když se rozváděla poprvé, k rodnému příjmení Kyzlíková.

    „Přiznám se, že mě to trochu mrzí, zejména kvůli našim synům, kterých se tím vlastně zříká,“ říká Rychtář a pokračuje: „Po prvním rozvodu si normálně nechala příjmení svých skvělých rodičů, na které moc rád vzpomínám. Proč to udělala, jsem se jí mezi řečí zeptal nedávno,“ dodává, odmlčí se a pak tasí neuvěřitelnou skutečnost: „Ona se kvůli tomu, co já vím, setkala s numeroložkou, nebo s něčím takovým, a ta jí to jméno prostě nějak doporučila jako ideální a ona na to přistoupila.“
  • A že byla Darina dvakrát vdaná řekl dávno Rychtář : http://sip.denik.cz/celebrity/josef-rychtar-dokazal-bych-uzivit-obe-zeny-20121109.html
    citace : Vzpomenete si, jak jste se seznámil s dnes už vaší bývalou ženou Darinou?
    Ano, bylo to v době, když mě odváděli na základní vojenskou službu. Bylo mi kolem osmnácti let a moje bývalá žena tam dělala zdravotní sestru. Tehdy jsem tam před ní dělal šaškárny, snažil se být vtipný, prostě ji zaujmout.
    Jak je to dlouho?

    S manželkou jsem byl 28 let, ale poznali jsme se už dva roky předtím, takže přibližně třicet let.

    Čím vás zaujala?

    Líbila se mi, byla to tehdy krásná ženská. Ona je tedy krásná i dnes. V té době byla asi tři roky vdaná a strašně se mi líbila.
  • Luky1987
    Vacátko máš pravdu. A já porád tvrdím, že Rychtár je magor i Macura atd. Ivetku jsem mel rád a mám
  • A to že byla Darina Kyzlíková ví skoro každý kdo to sledoval déle než po smrti Ivety..naštěstí Darinu osobně neznám ani nikoho z nich..
  • *1* *15* V.ůůůůůl-nováá-franckajagrová buď nestíhá, že neví příjmení Dariny z prvního manželství, nebo je to ten první manžel, co mu Rychta nasadil parohy a vyštval z vily Helenky. Potom své příjmení neuvedl záměrně. Třicet let spalující nenávisti přenáší i na syny, malého vnoučka a jeho matku. Kdo jiný může znát všechny ty detaily. Teda, to by Darina snad měla větší smůlu na chlapy než chudák Iveta. Z louže do bláta! Co myslíte, Věro a Luky?
    *8* *13*
    • Naštěstí nikoho z nich 30 let neznám..
  • Tak hrábě nechal Ivetu pít a ve výkalech,zatímco Rychta ji udržoval v čistotě a na suchu.Škoda jen,že Nova byla v Itošce s nima,tak je zdokumentováno,že sotva ji vysvobodil,tak šli chlastat.Kdyby radši mlčel zachránce.Čím víc to rozpatlává,tím víc Ivetu znevažuje a to žije jenom,aby chránil její čest.To je vůůůůl korunovanej.
    • Spíš to vypadá, že se jí krutě mstí. Až ho najdou hore bradou, jeho rodina si oddechne. Nedovedu si představit potkávat tohle doma...
      • I to je možné.Nedělám si iluze.Uklízet po ní chtělo asi hodně silný žaludek.Pak mu ještě vzala kramle a odjela na dovolenou s Mácou.Zatímco on se viděl jako celebrita,která si tuhle tyká s Gottem,támhle jde na pivko se Štaidlem.Představoval si,jak všechny celebrity hojně přechází pod jeho agenturu a ono prd.Teď ho část národa nenávidí a zbytek z něj má srandu.Agentura je na pokraji krachu.Ani se nedivím jeho staršímu synovi,že se za něj hluboce stydí a nechce s ním mít nic společného a Darina ani jméno.
        • Po rozvodu je celkem normální,že se žena vrací k původnímu jménu,co měla za svobodna,ovšem Darina zvolila zcela nové *1* Vzhledem k tomu,že už byla dvakrát vdaná,má už čtvrté příjmení v životě..nejdřív Kyzlíková,pak byla vdaná poprvé,pak Rychtářová vdaná podruhé a teď Nová !
  • *1* Korunovanej .ůůůůůl bude ufon, všechny kolem Ivety očipoval, řídí a šmíruje je na dálku i z kutlochu v East Endu. Rychtův nedoplatek na ZP byl uhrazen nejspíš z honoráře za nejodpudivější "medailonek" k prvnímu výročí
    jeho "milované Ivety", který narychlo sesmolil s Turkem. Fůůůůůj
    *8* *11* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit