Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratuluju lati k přesné mušce,s jakou dala Rychtářovi po tlamě ! *1* Ale silně pochybuju,že to byla lať !
  • Zatímco půlka rodiny měla za totáče stranickou knížku, druhá na komanče nadávala v hospodě a v globále se pak měli všichni dobře. Podobně to praktikuji u Rychtů. Pepa s Ušounem jsou za zlé násilníky, Nová s Pepušou za spravedlivé, ne-li týrané oběti. Jestli se někdo s někým spřáhl, tak pouze tahle vypečená famílie proti zdecimované, psychicky nemocné a opuštěné Ivetě. Využili jejího neutěšeného stavu a dodnes plivýním jeden na druhého z její tragedie "slušně" profitují. Bez Bartošové by ani po jednom z Rychtářů neštěkl pes. Do bulváru se vetřeli přes Ivetu a ve své omezenosti doufali, že s nimi bude hrát plichtu. A bude hůř, neb čím víc se do hovínka šťourá, tím víc smrdí... Včasná prozíravost je lepší než pozdní lítost, ale vykládej to Rychtářům...
    *8* *8* *8*
    PS: Pepa má pěknýho moncla pod pravým okem a vypadá dost nezdravě.
    Tahle troska podle kumpána Standy ochraňuje majetek stovce klientů.
    *1* *1* *1*
    • Ušoun není mentálně v pořádku a součástí jeho psychické choroby je i zvýšená agresivita..dá se říct,že za to nemůže,ale i tak by se měl léčit na psychiatrii stejně jako jeho otec..nevím jaký je druhý syn Rychtáře,jelikož tolik nevystupoval v mediích,ale Darina určitě byla týraná..psychicky i fyzicky..proto skončila na psychiatrii,i když byla dřív naprosto v pořádku..kvůli chování a útokům Rychtáře trpěla úzkostmi i nespavostí..
  • Já napsala v rámci možností.Určitě měl blikance i v manželství s Darinou,ale mělo to mantinely co ještě ano,a co už v žádném případě.Jinak by jako rodina nemohli fungovat 28let.Navíc,když žili ještě rodiče Dariny,tak nemohl příliš často upouštět ventil,protože to by ho asi hnali svinským krokem.To až se statusem pseudo-celebrity a hlavně alkoholových dýchánků s hvězdou se jeho hystriónská osobnost vystupňovala do dnešního extrému.Takže blbec byl vždy,ale v minulosti se musel alespoň trochu držet na uzdě.
  • V té rodině se všichni chovali od začátku divně..možná protože se všichni zbláznili z magora Rychtáře..v dětství ho otec mlátil,on asi to samé..ale jeho otec mlátil i matku,takže je pravděpodobné,že mlátil Darinu už dřív..přišlo mu to normální..
  • Já bych nebyla tak přísným soudcem a šmahem neodsoudila jednu rodinu za činy jednoho negramotného člena.To že rodiče pomáhají svým dětem v začátcích v tom nevidím nic špatného.Také jsem svým dětem pomáhala a pomáhám.Averze mladého Pepíka vůči otci netkví v placení hypotéky,ale v nepřijatelném chování otce k matce.Já dokonce věřím,že chování Rychtáře,než se spřáhnul s Ivetou a získal dojem,že je celebrita bylo v rámci možností normální.To,že ho Darina vidí jinýma očima,než ho viděla před 4lety je také pochopitelné po událostech,které se v příštích letech udály.
    • Normální ? Přijde ti normální,že kradl a seděl za krádeže a pak kradl znova a dokonce údajně rozmlátil policejní služebnu ? Zklamu tě,ale on nebyl normální nikdy..ani ve škole ani nikde..jen se to u něj s věkem zhoršuje,ale cvok to byl vždycky ! A silně pochybuju,že by se někdy choval k Darině výrazně jinak a divím se,že jí nevadila např.jeho sprostota a nízká inteligence..
  • Pepuša se mezi rodiče nepletl, dokud pijavice Rychtář ždímal Ivetu a cáloval za něj hypotéku. Zpacifikovat věčně vožralýho skřeta není pro 30-tiletého chlapa problém, pokud mu jde o matku v první řadě... Sedět 24 hod. denně na všech diskuzích, předstírat soucit pod desítkami nicků je k ničemu, ledaže je za to bulvárem placený, asi tak.
    *11* *11* *11* *12*
    • Nesedí na diskusích,je ve službě *1*
    • *8* Ani nový klon se ti moc nevyvedl, Pepušo.
      *11* *12*
  • Luky1987
    Se divím, že Ivetka s tím magorem Rychtárem vydržela 3 roky, já bych s ním nevydržel ani týden
    • Protože asi není tvůj typ ! *1*
  • Pepušo, snad někdy pochopíš, že v životě se musí za všechno zaplatit Rychtář "uměl zabezpečit rodinu ku spokojenosti exmanželky", ale jak se říká "lehce nabyl, lehce pozbyl". Slušní lidé nechápou, proč mu dva dospělí synové nezabránili, aby masakroval matku i macechu. Někde ti říčanští soudruzi museli udělat chybu...
    *8* *8* *8* *12*
    • Na to je jednoduchá odpověď - ten mladší má určité mentální postižení a ten starší se do toho údajně nechtěl plést..ale těžko tomu tehdy mohl zabránit,když bydlí jinde..nenapadlo ho to,že Darinu tak brutálně napadne..
  • Nějak mi uniká jaký má smysl,že tady píšeš pomluvy na Darinu..že Ivetu nezachránila,že brala její prachy..asi závist..ale jediný kdo pomohl Ivetě do hrobu a kdo kradl její prachy byl Rychtář..ať se ti to líbí nebo ne..Darina není typ,co by potřeboval na někom viset,naopak..Rychtář se tehdy nastěhoval do domu jejích rodičů..sám se nezmohl na to,aby postavil vlastní dům..a jelikož sám pocházel z velice pochybné čtvrti,tak by tam asi taky nemohli bydlet..Darina byla proti němu na úrovni,nejen domem...těžko říct,proč se tehdy poprvé rozvedla a pak se vdala za mukla Rychtáře..asi si myslela coby zdravotní sestra,že zachrání a předělá blázna a zloděje,jenže to je nemožné..
  • Vím o co jde v téhle diskusi mě..a to vyvrátit nesmyslné lži ať už o Macurovi nebo Darině Nové..mimochodem Rychtář protahoval rozvod o půl roku protože Darině nechtěl zaplatit ani 8 tisíc Kč..takže silně pochybuju,že by Darině házel Ivetiny peníze..ale mysli si co chceš,jen mi vadí,když někdo překrucuje realitu a lže..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit