Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže asi tak nejsem nikdo z rodiny Rychtáře ani okolí a nevím ani proč tě to zajímá kdo jsem,jen diskutuju..mě to zajímá z různých důvodů,které tady nebudu popisovat,protože jsou soukromé,to znamená týkají se mě..nevím proč Rychtářové zajímají tebe,ale ani by mě nenapadlo zjišťovat kdo jsi,nezajímá mě to a o tom tahle diskuse ani není...
  • franckajagrova=nevěra=erene=ochman=ńicnezpravda=neeeeeeeeeee=kahahaha= jsemjackson=mene+mnoho dalších, brečíš na špatným hrobě.
    Nech se přejmenovat na Pepušu Ňůmena z Nupak. Chlap, který by si uvázal na krk sebranku svázanou s Darinou Novou, včetně jejího muže života, kterému po vyhazovu z Uhříněvsi vzkázala, že má u ní vždy teplou postel, NEEXISTUJE.
    Opona spadla, finita la commedia!!!
    *11* *12* *11* *12*
    • Nebudu se zastávat Dariny,ale je pravda,že to vzkázala ještě v době,kdy jí údajně nenapadal..a Pepuša fakt nejsem..a stejně jako se nezajímám já o to kdo jsi ty se o mě nemusíš zajímat..neznám nikoho z jejich rodiny osobně a to je vše..a co se týče Dariny a případných jejích nových partnerů - tak si myslím,že po tolika letech s bláznem Rychtářem,ani nemůže mít náladu na nového chlapa,ale možná se pletu..ne protože by pořád chtěla Rychtáře,ale protože potom všem už spíš nikoho nechce..
  • Luky1987
    Ivetka kdyz šla ke kolejím, tak asi byla pri smyslech a došlo ji co za hruzu si to dovedla do baráku a nemala na výber bohužel, nevedela jak se ho má zbavit. A podle me ta svadba s Rychtárem byla plán na vraždu Ivetka si ho vzala s vedomím, že pak spácha sebevrazdu
    • Kdyby byla při smyslech,tak by třeba utekla..ona ale byla zničená,předávkovaná za dlouhou dobu léky..díky tomu u ní došlo k rozpadu osobnosti..sebevraždu plánovala často,ale při všech 5ti pokusech přežila,byli to jen demonstrativní pokusy,kdy věděla,že jí někdo včas najde..skok pod vlak je něco jiného..tam věděla,že nemůže přežít..
      • Luky1987
        Ano vedela, že skok pod vlak je jistá smrt, to je jasné
        • Téměř jistá,v horším případě přežití s těžkými následky,např.bez nohou..
      • Luky1987
        Máš pravdu, ale já jsem mel Ivetku rád, byla dobrá zpevacka a nezasloužila si to takhle skončit, já bych ji pomohl kdybych mohl se z toho všeho dostat
  • Darina Rychtářová pak pronese větu, která mluví za vše. „Iveta si to trošičku plete, že on je ten její muž. Považuje ho za svého muže, ale jestli i Iveta je Pepovou ženou života, to už musí být na něm,“ uzavřela Rychtářová. Rychtářová tehdy netušila,že se Rychtář ožení za Bartošovou ! *6* Ale to už bylo v době,kdy to nic neznamenalo,násilnická troska Rychtář si vzal Ivetu,která už nebyla ani při smyslech..svatba měla být anulována..
    • Luky1987
      Ano ta svatba mela být anulována a nemelo k ní dojít. Ivetka mela určite v sobe nejaké prášky, jinak by si Rychtáre nevzala !
      • Ani je nemusela mít v den svatby,ale ona je brala dlouhou dobu plus alkohol..to jí změnilo psychiku..tyhle věci mají devastující účinky..
  • Vzpomínám si,že byl někde dřív článek jak Darina mluvila v roce 2011 o Rychtářovi..až přehnaně dobře..a na konci článku bylo vysvětlení - Rychtář stál při rozhovoru vedle ní,takže se bála říct pravdu,a naopak mluvila o Rychtářovi až příliš dobře,aby mu nedala záminku k pozdějšímu napadení..i teď se vyjadřuje do medií opatrně,ze strachu..protože dobře ví,čeho je Rychtář schopný,i teď,když mu skutečně hrozí vězení,nebo právě proto..
    • viz článek : http://www.super.cz/6299-exkluzivni-zpoved-dariny-rychtarove-az-iveta-bartosova-pepu-vykopne-muze-se-vratit-zpatky.html

      „Nejsem zase taková chudinka, abych si nedokázala najít jiného partnera. Pro mě byl ale Pepa vždycky mužem mého života. Beru to všechno jako životní zkoušku, co všechno my dva spolu dokážeme vydržet,“ vysvětluje svůj postoj. Rychtář, jenž byl u celého rozhovoru přítomen, je své ženě vděčný.No právě,byl přítomen a tak nemohla říct pravdu..i když to byla zpověď údajně v době ještě před prvním napadením..já si ale myslím,že tam k útokům docházelo už dřív.. Darina si nemohla nikoho najít ani po rozvodu a musela podepisovat smlouvu,že tam nepřivede žádného chlapa..už tehdy se měla snažit,aby Rychtář z domu definitivně vypadnul..
  • Luky1987
    Mne je úplne jedno jestli Rychta pujde do vezeni nebo ne i tak si myslím, že na nej dojde možná jinym spusobem. A pani Darina už taky kašle na to
    • Tak to je chyba ! Darina ho musí vystěhovat z domu,nebo jí za krátko taky zabije..Darina na to nekašle,jí je ukradenej kradák Rychta,ale podniká kroky,aby ho konečně vystěhovala z domu !
      • Luky1987
        Mela by ho Darina Nová už konečne fakt vystehovat z domu nebo dopadne jak Ivetka. Už jednou ji vyhrozoval, že má skočit pod vlak jako Iveta
        • Měla už mrtvici,po hádce s ním..a kdyby se to opakovalo,tak jí to může zabít..
  • *8* Podle vyjádření, které dala Rychtářova ex Super.cz, necítí k Pepovi zášť a ani jí nešlo o to dostat jej do lochu (z vězení by vypečenou famílii těžko uživil). Paní Nová si prý žije poklidně dál, na vše špatné zapomněla, neohlíží se zpět, ale věnuje se budoucnosti. Prostě taková říčanská idylka.
    Jen ta franckajagrova, alias desítky dalších přezdívek, bude brečet dál na špatným hrobě a kopat kolem sebe....
    *5* *5* *5* *11* *12*
    • A co má jako říct,když má magora v domě ? Těžko může říct pravdu,to by jí cvok možná zabil..radši je opatrná..chtěla aby šel do vězení,ale bála se případné pomsty,až by vyšel z vězení..
  • Probační dohled nad Rychtářem ! *1* Tak snad úředníci dohlédnou i na to,aby už Rychtář nelezl do televize ! *15*
  • Luky1987
    kahahaha, nevera, Franckojagrova, eren atď.
    je nejspíš Macura pod temito falešnými nicky a taky hodnotí jeho profil kladným hodnocením
    • Když ti to udělá radost,jsem třeba Michael Jackson *1* *1* Sice je už několik let mrtvej,ale ve skutečnosti jsem to já ! *2*
  • *1* *1* *1* Franckojagrova nezapomeň opět zveřejnit, co ti ke kulatinám popřál říčanskej pardál, starej Rychta, ať se zasmějem. Gratulace od mluvící prde*e, to bude hustý!!!
    *1* *1* *1*
    • Že se necháš vyprovokovat.Tak to tu bylo poklidné,než nám do toho začal Zdenda zasahovat svými invektivami a hlavně svou vědoucností o tom co si hlavní aktéři této frašky myslí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit