Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Souhlas Vacátko - Pinto *1* *1* *1* *1*
  • Luky1987
    A bulváru Ivetku prodávali oba dva jak Rychtar tak Macura, zadny rozdil mezi nimi teda podle me není
    • Rozdílů by se pár našlo..Macura nemlátil Ivetu ani jinou ženu,má vysokou školu,Rychtář stěží dochodil základní..a Zdeněk není agresivní..nejdřív se několikrát nechal zmlátit od Rychtáře a jeho mentálně jednoduchého syna a ani se nebránil..asi při třech rvačkách..bránit se začal až při dalších napadeních,ale stejně byli v přesile,tak neměl šanci..
  • *13* Luky, zuzu je zaseknutá gramodeska franckaj-haha, nikdo jiný než jeho nicky sem nepíše, teď už ani Věra. Také já budu pouze občas pozdravovat. Užij si krásných dnů a nepřežeň to s opalováním. Ahoj.
    *4* *5*
    • Já Vacátko nepíšu,protože nějak není co komentovat.Josef nám přes média netlumočí svá moudra.Holt už není zajímavý a zavřela se nad ním voda.Jenom mu nejspíš chybí v rozpočtu peníze,které za svoje bláboly inkasoval,ale už není poptávka a tak mu nikdo nedá ani zlámanou grešli.
    • věra jsi byl ty sám pod jinou přezdívkou tak se zklidni *15*
  • Naprosto souhlasím, Rychtova otravná verze je pro každého producenta jasnej propadák-sebevražda. A od něj je to zase jen mlácení prázdné slámy, spíš to vypadá, že chce papíry na hlavu. Tahle Denisa Pomezná není jen kamarádka, která Rychtáře s Práskem! doprovázela o Dušičkách na pietní místa. Je to také jedna z třináctičlenné "bandy pozůstalých - účastníků obřadu" ve Strašnicích (tn.cz. Cizí lidé na pohřbu Bartošové). Byla prezentována jako přítelkyně bratrance Ušouna - se nedivím, že má smůlu na chlapy jako Iveta.
    *1* *11* *12*
    • A nebo je to prostě jen placená herečka..na pohřbu hrála přítelkyni bratrance,pak přítelkyni Rychtáře..jen je divný,že má údajně 3 děti..asi další lež..a taky vypadá věkově starší než bratranec ušouna..každopádně je to nedůležitá osoba,stejně jako Rychtář a kdokoliv z jeho rodiny..jejich doba,kdy si hráli na celebrity vedle Ivety už skončila..
      • ve fotogalerii z pohřbu to navíc spletli..např.k šéfce fanklubu Musálkové napsali manželka zvukaře Standy..i když to není pravda..tak se možná spletli i u Pomezné..kdo si má tolik vtěrek a podivínů pamatovat ? *1*
  • Byl jednou jeden polda - Jana Synková - psycholožka Kudláková. Pořád si říkám, koho mi Darina připomíná... Jakoby jí z oka vypadla.
    Jaroslav Soukup by mohl natočit volné pokračování upadající trilogie s amatérskými herci říčansko-uhříněvské tragikomedie. Životní šance pro Pepka a spol. Macura by si střihnul patologa Slavíčka, Martucci by zapomenul na spory...
    *1* *1* *1*
  • *7* Ivetiny šaty a šperky převzal vdovec proti podpisu na prosektuře.
    Prsteny jsou i se zbytky Ivety dávno v pietním fetiškumbálu vedle šutru s nalepeným Pepkovým chlupem. Protekční spratek se zase jednou veřejně blamoval - vdovec si s ním opět vytřel prdelku.
    *8* *11* *12* *15*
    PS: Zdenda je zpět, tentokrát jako Rychtaridlo.
    *1* *2* *15* *6*
  • Luky1987
    Nechci se Rychtáře zastávat, ale on do vezení nikdy asi nepujde, jemu projde všechno. Tušil jsem, že ho pustí na svobodu, bohužel
    • Nepiš nikdy jelikož už kdysi ve vězení byl..pak byl v cele ještě dneska a půjde tam i zas..
  • Iveta Bartošová měla majetek 20 milionů dolarů,Rychtář si ji vzal pro peníze.
  • "Dobrý večer, jsem inspektor Columbo, oddělení vražd. Mám ještě jednu otázku." Po záběru Rychtáře v dnešním Prásku!, majetnicky se rozvalujícího v honosném obýváku říčanské vily, stále někdo věří, že ho paní Darina Nová vykázala do kůlničky na dvorku?
    *8* *8* *8* *7* *11* *12*
    • Luky1987
      Nevim jestli to byl starý záber, ale je aspoň vydet o co Rychtářovi šlo
      • To chodili do obýváku k Rychtovi, když ještě nebyl celebrita? Leda pi*u s ryžu. Novotný to dal do Prásku! cíleně, film je starý provokatér erene.
        *11* *12*
        • Rychtář se objevil v mediích už v létě 2011..a od té doby ho natáčeli..
        • Luky1987
          Rychtář není celebrita je velký kulový a nebít Ivetky tak o nem ani nikdo nevi. Vacátko ty máš v tom taky pravdu, co jsi napsal
    • nevim dneska jsem nic takového v prásku neviděl,ale neviděl jsem ho celý...nicméně používají často několik let staré záběry,které nic nedokazují..
  • Luky1987
    Kdyby Rychtář nebyl partner a manžel Ivetky, tak po nem nevzdechne ani pes, stejne na nej každý kašle *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit