Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten člověk /myslím Rychtáře/ je zrůda. Při vší úctě k památce "své ženy" jak říká, neváhá prodat fotografie z léčebny. Opravdu vrchol jeho hyenismu. Nemám slov. Chcípni hajzle.
    • Souhlasím tohle provede jen zrůda..
  • Luky1987
    Rychtáři ty zmetku. Je mi za Ivetkou smutno, poslouchal sem před chvílí její písničky
  • *8* Na ty plky s Novotným v Prásku! dostal Rychta vycházku? To mě fakt poser, co to má za doktora. Jestli to Zápal nevytáhne ze Standy, tak má u mně utrum. Ve filmu s Rychtou, Macurou a Martuccim by hrála leda tak Lenka Kořínková.
    *11* *12*
    • Luky1987
      Doufam i já, že to Zápal vytahne ze Standy
    • Nebo Donatela Versace.Třeba se s ní Martůči zná a když jí vylíčí,jak velkou umělkyni by hrála,tak kývne.Když hvězda,tak pořádná.Tomu říkám zázračné uzdravení v přímém přenosu.Na něj ty kamery mají přímo blahodárné účinky.Doufám,že se na to kouká i soudce,nebo soudkyně ze Vsetína.
      • Do výběru měl spratek zařadit svoji kamarádku Ornellu. V italských scénách by ji zastoupila matka Štiková, Pepa by jí určitě zapůjčil ten památečný modrý stahovací pytel na odpadky. Není nutné, aby představitelka byla zpěvačka, stačí, když umí otvírat pusu. Docela se těším, až se na youtube objeví první parodie.
      • Luky1987
        Ty kamery a novinári maji fakt asi blahodárne účinky na Rychtáre, když se tam objevili, tak byl najednou zdravej �
  • Luky1987
    Rychtář : Ivetko - džambulko, prdelko všechno spravime, vrať se a pojedeme do Dubaje slibuju ti to, já ti vodpustim, že si vodjela kde seš kam te odvezl miláčku. Ivetko ty umres jinak, ten blazen te zabije rozumis mi !
    • Chceš rozbor toho co řekl ? *15* Hlavní je tam to já ti odpustím..on jí neměl co odpouštět,dávno ho vykopla a neměl jí co volat a otravovat ! Ten blázen tě zabije..vyhrožoval jí..a opět jí děsil Macurou,se kterým dobrovolně odjela..ano byla ve stavu v jakém byla,díky Rychtářovi,ale na pomoc nevolala ani jeho ani jeho syna,ani zvukaře,ale Macuru..asi věděla proč..
      • Luky1987
        Nepotrebuju, protože Rychtář, Macura, Martucci i Pomeje atd. jsou všechno kašpari, který Ivetku jenom využili k tomu, aby se mohli zviditelnovat
        • Pomeje ne..ten jí tehdy pomohl..ale pak ho stejně vykopla..
        • *8* Máš recht, Luky, volala do Primy. Bohužel přijel Macura i se štábem a bůhví, co jí nabulíkovali, aby ji dostali před dům. I tak blekotala ne...to, což znamenalo, že si nepřeje být v tomto příšerném stavu v televizi ani v bulváru. Už to by stačilo na žalobu, jenže Macura ji opíjel, drogoval a fotil ještě nejmíň týden, dokud se mu nepodařilo se jí zbavit. Když zjistila, že bulvár, televize, internet i celý národ se baví jejím pomočeným tričkem, čípky a plavkama naruby, tvrdila raději, že si na nic nepamatuje. Rychtář i Macura mají velké štěstí, že rodina Ivetu dávno odepsala a po její smrti se s těmi šupáky nechtějí zahazovat. Jak je známo, čím víc se hovínko rozmazává, tím víc smrdí. Nakonec po nich ani pes nevzdechne.
          *13*
  • Dráhy by mohly částečně zmírnit stres strojvedoucím, kteří musí denně řídit vlak tímto úsekem, kdyby Rychtářovi, jeho doprovodu i bulvárním dělníkům pořídily reklamní reflexní vestičky. Náklady by se jim rychle vrátily, když by při projíždění pietními místy povolily rychlost na max. 15-20 km/hod. Za atraktivní live-podívanou by cestující neváhali zakoupit dražší jízdenky a ti starší l2-ti let po setmění i noční hororový příplatek. Mladší děti by rodiče neměli raději pustit k okénku.

    *3*
  • Luky1987
    Po Rychtářovi, Macurovi, Martuccim , šišlavým Pavlem Novotným a taky o skrachovaném herci Jiřím Pomejem není ani slyšet. Bez Ivetky proste tyhle šašci nic neznamenaj a nevzdechne po nich ani pes !
  • Pepa hodil bobek na další soud i přestupkové řízení, čehož využil Zdenda a pozval AHA a Super do Líbeznic, aby taky něco vydělal. Že by ten jeho hampejz měl pouze jedny hodiny? Každopádně zapomněl zhasnout v přízemí. Pokud se nejedná o chronické neplatiče, odpojení elektřiny předchází několik upomínek formou SMS, které určitě nevypadají jako reklama. To jsou zase bláboly!!! O vynikajícího IT odborníka se přetahuje Microsoft s Apple, další nabídky se jen hrnou, Macura se zatím nerozhodl...
    *1* *1* *1* *8*
  • *3* Ani nevím, Luky, je to složité. Nesmírná škoda, že na světě není víc čistých duší, jako jsi ty. Docela dost stojím o to, popovídat si s tebou u dobrého jídla a sklenky. Zdravím, taky se drž a zůstaň stejný - svůj.
    *3* *4*
  • Na stejném místě vedle kolejí, kde před časem zasypali hasiči Rychtářovi jámu, stojí už delší dobu v křoví dřevěný kříž č. 1. Nějak nechápu, proč vedení ani ochrance železnic najednou nevadí, že tu Pepa co chvíli v suchém klestí manipuluje s otevřeným ohněm, zmateně pobíhá v kolejišti a před kamerami pózuje houfu novinářů s právě projíždějícím rychlíkem. Nedávno byla na bulvárním videu dokonce zachycena i přivolaná policejní hlídka, jak tento pravidelný Richtářův rituál sleduje a poté aktéry v klidu doprovází ke kříži č. 2. Vysvětlí mi to někdo?
    *8* *10*
    • *2* Rychtářův rituál
  • Luky1987
    Do plynu s Rychtářem buzerantem za Ivetku
    • Je zajímavé,že jsi podobně nepsal když přizabil Darinu..to ti asi nevadilo..všichni se propudili až po smrti Ivety..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit