Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve zdánlivě nekonečné kauze může platit varianta B), že totiž ziskuchtivý Rychtář skočil na lep obratnému manipulátorovi PN, který mu ve finále dá poslední ránu z milosti a slízne smetanu. Jen neskutečné pako se pustí do veřejných potyček s ostříleným matadorem zdejšího šoubyznysu a jeho syny, z nichž jeden je renomovaným právníkem. Dle bulvárních info Rychtář s Ivetou uzavřeli kvůli daňovému úniku s Primou smlouvu o recipročním plnění bez vlastní fakturace. Jestliže se Iveta nedostavila k nastřelení již určitě pro ni zhotovených korunek, které Prima klinice uhradila, předmětem dědického řízení nebude finanční kompenzace, ale tři keramické zubní náhrady. Být Arturem, Rychtovi je velkoryse přenechám, ať si je hodí do prázdné urny v říčanském pietním kumbálu. Už slyším, jak pod tím natvrdlým trotlem praská větev, kterou si sám podřezává...
    *1* *2* *15* *11* *12* *7*
    • V tomto s tebou naprosto souhlasím.Rychtáře musí neskutečně vytáčet,že Štaidlovi nereagují,nekomunikují,nekomentují.Nechtějí se špinit s plesnivcem.Ty zuby,jako dědictví bych mu ze srdce přála.Mohl by je nosit na krku,nebo vystavit v muzeu na služebně.On už ztratil veškerou soudnost.Fracek má o čem psát a mne si ruce nad pitomcem.
      • Že nepřetřásají soukromé záležitosti veřejně, ještě neznamená, že nekonají. A to tak důsledně, že jsou stále tři kroky nejen před tím oslem ale i před všemi slídícími dělníky bulváru. Dnes je Rychta na titulní straně Blesku a předvádí ukořistěné relikvie. Tak si večer na netu přečtu, jestli do nich zahrnul i Ivetin pulovr, co má opět na sobě.
      • *1* *1* Tři kousky milované Ivety na zlatém řetízku!!!
        *1* *1*
        • Bingo.
  • Pustili ho,ale to ještě není konec..vězení ho stejně čeká na 100 procent !
    • Luky1987
      Uvidíme haha-franckajagrova a ješte když ho pustili se smál i predtím když šel sedet, vedel že ho stejne pustí na svobodu
      • *3* *5* Naprosto souhlasím, Luky. Možná si za komančů něco odseděl za rozkrádačky, teď ovšem vydělává bulváru jako pseudocelebrita slušné prachy.
        Spíš se bude občas střídat s exmanželkou v kobce na odd. 27 nejmenované léčebny, kterou nechvalně proslavila pacientka Iveta i zdravotnice Darina. Doufám jen, že těch skutečných podlitin a výronů utrží mnohem víc. V jejich případě by měli mít větší bobky z hospitalizace než z luxusu nápravného zařízení.

        *5* *5* *1*
        • Luky1987
          I já s tebou souhlasím Vacátko *3* *5* *5* *1* *1*
  • Luky1987
    Pane Švec, tak jsi jdete za Rychtárem a podejte si s ním ruku, ste asi stejnej jako on a neurážejte mne a Vacátka
    • Ne že bych vám to přál,že vás někdo uráží,ale aspoň vidíte,jak to je nepříjemné..snad vás to poučí a co nechcete,aby vám dělali jiní nebudete dělat jim..tedy urážet..
  • Zítra výročí,hned na to Dušičky.Vdovec se uběhá ke všem pomníkům.Urna,kříž,prázdný hrob.Všude naaranžovat vkusné andělíčky.Má chudák co dělat,aby to zvládl.
    • Luky1987
      Presne
    • A bude na to sám, kámošci se vypařili. Zima na krku, chudák kocour, myslím Ťupík.
  • Luky1987
    Rychtář je prostě obyčejný chcipak, Ivetku ovládal tím, že jí nosil zakázané látky pchal do ní prášky a pak byla úplně z nich mimo, nevěděla po nich ani souvisle mluvít, to samé s ní dělal i Macura, jsou to hajzlove oba dva, který jí dohnali k sebevraždě
    • Bylo jasné,že sebevraždu spáchá,ale že tak brutálním způsobem a na narozeniny Rychtáře,to by mě nenapadlo.. *6*
  • Je to blázen, měl by jít do cvokárny.
  • Luky1987
    Konečne a jsem zvedavý kolik let bude Rychtář v té base sedet. Je to dobre i když Ivetce to život už nevrátí
    • Darinu týral dávno před Ivetou,zaslouží si to za více činů,na to nezapomínej !
  • Luky1987
    Se divím, že Ivetka s tím magorem Rychtárem vydržela 3 roky, já bych s ním nevydržel ani týden
    • Protože asi není tvůj typ ! *1*
  • Luky1987
    Kéžby byl ten chcípák Rychtář v base a Macuru bych zavřel a dal do svírací kazajky nejradši i za to co Ivetce provedl, oba jsou to zmetci
  • Luky1987
    Vzal nam Ivetku ten chcipak Rychtar a mne to sere, mam ji rad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší