Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Rychtár dopadl tak, že má jenom samé dluhy a všechen majetek zdedil i peníze po Ivetce dostal Artur. Rychtárovi zbyla jenom urna, pietni místa a hrob s krížem u kolejích s napísem I.B.
  • Luky1987
    Rychtár už je i tak vyrízený bez Ivetky neznamená nic a je to arogantní človek
  • Luky1987
    Já doufám, že už konečne Rychtár pujde sedet
  • Luky1987
    Pes neštekne ani po Rychtářovi, Macurovi i Martuccim, protože kulový znamenaj. Ivetka byla osobnost, ale oni nejsou nic
  • Luky1987
    Vacátko i já bych si s tebou rád popovídal. Jaký máš názor momentálne na Rychtáre, Macuru a Martucciho ani se nemusím ptát proste magori viď :) Ivetka byla celebrita a skvelá zpevačka, ale oni nejsou nic, drž se i ty :)
    • *1* Koukám na profil Gdéjetenšpínavejpódvodnejvrách - králík bobek a musím říct, že si jednička, špica a všechny palce nahoru (i na nohách)!!! Pro mně jsou ti tři nýmandi dávno mrtví, míň než ho**o v trávě. Moc mě těší, že jsi. Měj se, Luky, čau.
      *3*
      • Luky1987
        Díky Vacátko i pro mne jsou to tri nýmandi, který nebejt Ivetky tak znamenaj velký H*VNO, jen se na úkor její slávy zviditelnovali a po její smrti skončili, už po nich nevzdechne ani pes !
        • Rychtář je samostatná kapitola..ostatní jsou milionkrát lepší než on,ale vy je asi ze závisti budete pomlouvat ještě za 10 let ! *15*
  • NUDA NUDA NUDA, klidně mě blokni, nech si tu jen franckujagrovou-haha. Taky sem nikdo jinej nechodí. Luky, Věro čau.
    *11*
    • Není to pravda..chodí sem asi 2 tisíce lidí měsíčně..i kdyby sem chodili 3 lidi desetkrát denně,tak to neudělá návštěvnost 2 tisíce za měsíc *15* To že jich píše do diskuse méně je jiná věc..přesto tuto diskusi denně přečte asi 60 lidí možná víc..
      • *1* ..Prdlačky.. !! .. ?? ..
        • *11*
      • přesná aktuální návštěvnost tohoto profilu Rychtáře je : Josef Rychtář
        1889
  • Luky1987
    Rychtář je chcipák do plynu s ním
    • škoda na něj plynu,on se nakonec zničí sám..
  • Luky1987
    Za sebevraždu Ivetky můžou jak Rychtář, Macura, Pavel Novotný, novináři a bulvár podle mne, to už nemohla vydržet !
  • Luky1987
    kahahaha, nevera, Franckojagrova, eren atď.
    je nejspíš Macura pod temito falešnými nicky a taky hodnotí jeho profil kladným hodnocením
    • Když ti to udělá radost,jsem třeba Michael Jackson *1* *1* Sice je už několik let mrtvej,ale ve skutečnosti jsem to já ! *2*
  • Luky1987
    Presne Pavel Novotný je stejne na nic a zbytečný jako 3 poslední pseudocelebrity, figurky v živote Ivetky Rychtár, Macura a Martucci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší