Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stoho delá pěkné divadlo myslí že jse tak blbí *16*
  • Konečně na něj došlo.Nebylo mi nic a je mi líp....
  • Dobrý den, pane Rychari Ivetku Bartosovou sem mo nemusela ale je mi ji příšerné líto Macura je stejnej komedijant jako Rychtář ale Macura on chtěl aby se Ivetka léčila ale vy pane Rychtáři vy stě richle spěchal rychleji k obřadu a takle by to nemělo skončit
    • Tereza ma pravdu
  • Rychtář je čistej chcípák a nula, který bez Ivetky nic neznamená !
    • Luky1987
      Jsem to samozrejme já
      • jako ta nula seš ty ? *1* *1*
        • Luky1987
          Nejsem ta nula Rychtář, myslel sem tím že jsem to já Luky1987
  • Luky1987
    Chcípni za Ivetku ty prase, protože jsem jí měl rád a doufám, že skončís v pekle
  • Luky1987
    Rychtár je obyčejnej sprostej buran
  • Luky1987
    Rychtář a Macura dva kašpari, to už Ivetka nemohla vydržet
    • Už jsi ohraný jak blbá deska,s tou svou jedinou větou,že to nemohla vydržet..pravda je ta,že kdyby nebyla závislá,tak si nikdy s Rychtářem nezačala,natož aby se za něj provdala !
  • *11* Tak moc udělal spratek pro celebrity Rychtáře a Macuru, a oni mu je sebrali, to je vděk! Vytrvalé kompromitování i smrt IB mu sice vydělaly na slušné zabezpečení rodiny, ale jeho vyhulenej mozek a ztráta soudnosti kvůli tourettovu syndromu se záchvaty koprolálie ho připravily o další příležitost ovládat "myšlení lůzy a plebsu" přes dle jeho špičkový pořad
    s jedinečným komentátorem, jehož drmolení a koktošilání mohla rozumět snad vlastní matka, příp. klinický logoped. Švec se ani tak nezastává Rychtáře, jako sebe (jeho mediálního stvořitele). Franckajagrova píše, že se jí jeho urážení nelíbí, přitom se tetelí blahem jako František Venclovský po přeplavání kanálu (já su tak ščasné!!!).
    • Je pravda,že Fracek dost sešel,od doby co nemoderuje Prásk..z nových fotek je znát,že rezignoval a zase přibral a už ani nemá "super" účes jako dřív *15* Taky mu nepřidal ten prohraný soud s Vetchým..holt se karta obrátila a jde do háje..
  • Luky1987
    Rychtář Ivetku dohnal k sebevražde a do hrobu souhlasím, byl s ní jenom kvuli její slávě, aby se mohl ukazovat před kamerami a novináři, nemel jí rád jenom jí využil muj názor *11* *11* *11* *16*
    • Je to psychopat, který ji účelně dohnal k sebevraždě, neštítil se z ní těžit i po její smrti.
  • Luky1987
    Rychtár je hajzl a nic jineho si ani nezaslouži než jit konečne do vezeni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit