Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://josefrychtarvolnybrzozavreny.blog.cz/1405/jan-rychtar-nahravky-rad
  • -Ivetko Džambulko kde jsi.Jde ti o život,ty umřeš.Ten blázen tě zabije.
    -Hledá tě policie po celé české republice.Oni tě zatknou.
    Vůbec ji nezastrašoval.Přestože mu řekla že od něj utekla a už s ním nechce být.Pak musela na jeho jistě laskavé doporučení tvrdit jeho teorii o únosu,aby nebyl za parohatého jelena.
    -Nejvíc mě ale rozsekala věta: Má zesnulá manželka spáchala tragedii.
    Vdovcovy slovní obraty se jednou zapíší zlatým písmem...
    On i z tragédie udělá komedii.
  • *1* *1* *1* *1* *1*
  • Hlavně aby ho nepustili. Iveta se ho zbavit nedokázala. Darina má jinou povahu, dokáže to, ještě se musí zbavit ušouna.
    • Těch lidí co jí ničí je ještě víc..např její synovec,a další příbuzní Rychtáře,kteří jí nenávidí a dělají jí naschvály..to jsou ale už pro ní cizí lidé,ale že se jí nevyvedl syn,je horší..holt chytil povahu po Rychtářovi..to znamená,že skončí asi taky v cele,když bude pokračovat v tom co dělá..
  • Koukala jsem na VIP zprávy.Poprskala jsem si monitor,jak jsem se smála.Ivetka se na něj ze-shora dívá a on se musí chovat tak,aby se za něj nemusela stydět.Teď už na tebe milý Pepo kouká bohužel střízlivýma očima a to,aby se nestyděla se ti už nepodaří.Tvoje taškařice jsou nezapomenutelné a nenapodobitelné.Teď už může spílat akorát Pánu Bohu do čeho to duši dal.
  • Luky1987
    No jo Vacátko je to porád dokola franckajagrova, v.uuuuul, haha, ochman atd. A myslím, že Rychtár už stejne nikoho nezajima. Už se blíži 29.4. jeho narozeniny a kdy Ivetka spáchala sebevrazdu, zase Rychta bude predvádet divadlo u kolejich
    • Mě zajímá,jestli ho zavřou..jelikož na smrti Ivety má svůj podíl (mimo jiné)..rok věděl,že se chce tentokrát už vážně zabít a nic neudělal proto,aby se to nestalo..naopak..jen trapně tvrdil,že by sebevraždu spáchala v léčebně,i když věděl,že tam by byla pod dozorem..
  • Luky1987
    Macura, Podhurský a šišlavej PN v Prostřeno. Ješte tam schází Rychtář a Martucci, tak by byli všichni šašci pohromade *1* *1* *1* *1*
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko i tobě přeji veselého Silvestra a pevné zdraví, štěstí v Novém Roce 2017 *1* *4* *5*
  • Suché roští v ochranném pásmu železnic a zapálené svíčky ponechávají v klidu hasiče, ochranku drah i pomahače a chrániče. O dychtivých bulvárnících a jejich fotodokumentacích nemluvě...
    *16* *16* *16*
  • Nepřekvapilo by mě, kdyby zkrotlý Rychtář kromě vily vydal i Ivetiny ostatky. Tedy pokud v té urně ještě skutečně byly. Mise kontraverzního Petra Veselého v Uhříněvsi skončila. O jejím pravém účelu mohou být jen dohady, jisté je, že tady Rychtář tvrdě narazil.
    Arturovi přeji, aby jeho pěkný vztah s otcem a nevlastními bratry pokračoval i po ukončení dědického řízení a nadále si stejně jako oni
    chránil svůj soukromý život proti senzacechtivým hyenám.
    Vypečení komedianti v Říčanech budou ještě nějakou dobu prát veřejně své
    špinavé prádlo, dokud zájem o ně zcela nepomine. Potom jim nezbude, než
    se opět spolu porovnat.
    *3* Amen
    • Ten urnu nevydá je přece manžel.Po komedii s pohřbem,kde si představoval,že mu budou kondolovat celebrity celé republiky a možná i světa a on bude mít hlavní roli.Nakonec mu nic podle plánu nevyšlo a teď by měl vydat urnu,aby Ivetina rodina mohla aspoň ke hrobu donést kytičku?Kdepak ani nápad.K prázdnému hrobu chodí šaškovat jedině on komediant.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit