Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Hezký nový rok všem taky přeji. Pepa jak vidím nás fakt nepřestane asi nikdy chrlit perlami, které mě už jak mám pravdu říct nezajímají. Rychtar se na úkor Ivetky jen prizivoval a prizivuje aby byl zviditelnenej před kamerami a médiami, jde mu jenom o to, kde co kapne v jeho prospěch
  • Luky1987
    Ivetce se asi vrátil rozum, kdyz sla ke kolejím a uvedomila si co za hruzu si dotáhla do domu
  • *4* Luky, Věro, asi dám kratší relax u móře nebo vysokohorskou čambačku. Válečná sekyra zůstane zakopána, míň často znamená mnohem víc, jak by řek Klekí-petra, bílý otec Apačů. Howgh.
    *1* *1* *1*
    • To ti přeji.My pojedeme na přelomu července a srpna.Máš pravdu v tom,že někdy opravdu platí méně je více.Odpočiň si,načerpej síly a vyčisti si hlavu od každodenních starostí.Já i když nepíšu,tak nakukuji.Rychta nám se svými zběsilými nápady nikam neuteče.Určitě si doma láme hlavu,jak zase obrátit pozornost bulváru na svou stranu a přijít zase zadarmo k nějakým chechtákům.
  • Čau Luky, zrovna myslím na Michaelu Muzikářovou. Ivetě už nikdo nepomůže, ale to děvče mi dělá starosti. Ve svém věku byla osamělá a velmi vážná, jako by měla starosti dospělých, naopak její matka se chovala, jak praštěná puberťačka, bez zodpovědnosti. Co když byla těhotná, a proto se jí zbavili?
    • Luky1987
      Určite je to tak
      • Seš hodnej kluk. Být slušný se vždy vyplatí. Už kvůli tomu, že má člověk klidné spaní. Hezký víkend, doufám že na Valentýna budeš randit, čau.
        *3* *4*
  • Pán je zřejmě vtipálek,kterému se ulevilo,že celebrita odtáhla i s celým komediantským ansáblem.
  • Luky1987
    Ivetka kdyz šla ke kolejím, tak asi byla pri smyslech a došlo ji co za hruzu si to dovedla do baráku a nemala na výber bohužel, nevedela jak se ho má zbavit. A podle me ta svadba s Rychtárem byla plán na vraždu Ivetka si ho vzala s vedomím, že pak spácha sebevrazdu
    • Kdyby byla při smyslech,tak by třeba utekla..ona ale byla zničená,předávkovaná za dlouhou dobu léky..díky tomu u ní došlo k rozpadu osobnosti..sebevraždu plánovala často,ale při všech 5ti pokusech přežila,byli to jen demonstrativní pokusy,kdy věděla,že jí někdo včas najde..skok pod vlak je něco jiného..tam věděla,že nemůže přežít..
      • Luky1987
        Ano vedela, že skok pod vlak je jistá smrt, to je jasné
        • Téměř jistá,v horším případě přežití s těžkými následky,např.bez nohou..
      • Luky1987
        Máš pravdu, ale já jsem mel Ivetku rád, byla dobrá zpevacka a nezasloužila si to takhle skončit, já bych ji pomohl kdybych mohl se z toho všeho dostat
  • Prý manželka ta kr... deb.... mě napadla.Nějak se v tom ztrácím.Jak ho mohla manželka napadnout?To mu jako urna spadla z police na hlavu?Pokud vím jinou manželku už nemá.
    • ...že Ivetu nikdy nebral jako manželku,i když to vykřikoval na jednom koncertě,že je její manžel..tu si vzal jen pro slávu a peníze ! A taky tušil,že bude brzo vdovec..kvůli titulu vdovce a možná si myslel,že bude mít nárok na miliony z pojistky plus vdovecký důchod,ale to se přepočítal ! *2* Jeho vztah k Darině nikdy nebyl normální..od začátku jí bral za svou majetek,ne za rovnocenou partnerku..věčně na ní přehnaně žárlil a to co na začátku možná vypadalo jako starost se časem proměnilo ve sledování..pronásledoval jí i do práce stejně jako Kramný zabitou manželku..nejdřív to mohlo vypadat jako ochota,ale ve skutečnosti šlo o žárlivecké sledování a kontrolování..
    • *1* *1* *1* I kdyby mu na palici spadl kontejner s cihlama, Pepa by to přežil, je asi nesmrtelnej, podobně jako Ornella. PROČ??????
      *7* *9* *13*
  • Luky1987
    Už je tu zase haha a mínusuje komentáre od Vacátka, Very a moje sobe dáva plus
    • Nezáviď *2*
      • Luky1987
        Nezávidím, mne je to ukradený
        • tak proč to neustále komentuješ..drž se prosím tématu diskuse,nebo budeš zablokován..
          • Nikdo tě nemá rád,nikdo o tebe nestojí,tak pliveš kolem sebe jedovaté sliny.Napadáš malé dítě jen proto,že jsi zbytečná,nenávistná,zamindrákovaná a nikým nechtěná nula.Musíš si hodnotit vlastní elaboráty,protože nikdo jiný to neudělá.Radši se zkus zamyslet ty kreaturo.To bych,ale od tebe chtěla moc co?Myšlení ti nic neříká.To dítě,které tady neustále napadáš má alespoň rozumnou babičku,která mu dá možná víc lásky,než ty poznáš za celý svůj ubohý,zpackaný život.Takže ten prcek má naději.Tobě už nepomůže ani svěcená voda.
            • *8* Nemám ponětí, proč tyto diskuze bere jako poslání. Nikdo nechápe, že ví všechno a má to tady pod palcem. Paranoidní psychotik, řídí ho mimozemšťané, nemá cenu odporovat mu-hahahehe.
              *11*
  • Je cílem nechutné propagandy provázející letošní ročník Českého slavíka přilákat diváky anebo tuto šaškárnu a kupčení s hlasy zcela zdiskreditovat? Věřím, že většina občanů ČR, redakcí EXTRA.cz nazývaná proletariátem, dříve plebsem, bude tyto iniciativy bulvárních plátků ignorovat a na hlasování hodí bobek stejně jako populární zpěváci bojkotující tuto zkorumpovanou soutěž. Pokud si bulvární dělníci přejí vidět jimi vyrobenou hvězdu Josefa Rychtáře přebírat nějakou cenu, rozhodně by mu ji měl s poděkováním předat Pavel Novotný. O slavíky by se mohli podělit Mgr. Zdeněk Macura (videoklip Já půjdu dál s Maruškou Pojkarovou) a hrabě Domenico Martucci (duet Amore mio pokaždé s jinou). Těm by cenu předala Vlaďka Šuleková, která by jako zlatý hřeb galavečera ukázala široké veřejnosti oko mrtvé matky svého trýznitele. Raut pro VIP by se konal v Říčanech, Darina Nová pro hosty ráda připraví větrníky podle Ládi Hrušky. Vymyslet ptákovinu umí kdekdo, dobře ji prodat, jenom ty, Pavlíku. Štěstí je krásná a přepychová věc, ale prachy, prachy, prachy ... si za něj nekoupíš. Je dobré vědět, že máme spoustu kvalitních umělců, kteří se bez zájmu bulváru a různých ocenění obejdou a nějak se z toho nehroutí.
    Tak čágo belo, co za **** z vás zase zítra vypadne, šílenci.
    *7*
  • http://josefrychtarvolnybrzozavreny.blog.cz/1707/syn-rychtare-rozchod-s-osudovou-pritelkyni V roce 2014 se syn Rychtáře Josef vyjadřoval v superlativech o tehdejší přítelkyni : http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/263084/valka-mezi-rychtari-syn-josef-promluvil-o-nehode-sve-druzky.html Dokonce si myslel,že se s ní ožení a vezme si jí.Nebo ona si to myslela : Zpovědi Josefa Rychtáře juniora pro Blesk byla přítomna i jeho přítelkyně Lucie. Po celou dobu jen smutně přikyvovala. Úsměv na tváři se jí vrátil, až když se podělila o radostné zprávy. "Plánujeme svatbu i miminko a víme, i kvůli té nehodě, že spolu budeme celý život," prozradila Rychtářova nastávající snacha.Jenže už ani ne po roce od tohoto článku čekal dítě s jinou ženou,jejíž příjmení si vzal - jmenuje se Kaštánek.Ale dosud se neoženil.Rychtářův syn Josef se tak ukázal být přelétavějším než jeho syn Jan.Jemuž zatím vztah s ženou menšinové národnosti vydržel.Možná i díky tomu,že podle všeho stále žije v domě své matky a vůbec mu není hanba tam stále setrvávat,poté jak ošklivě se k matce zachoval.Rod Rychtářů se tak rozrostl díky oběma synům(přestože se jeden syn přejmenoval,geny jsou geny),ale jak je u této rodinky zvykem neobešlo se to bez skandálů..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit