Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdeněk Kubík je veselá kopa. Nedávno vyjebal s Ivetou, když její vokály nebyly dost dobré pro Hranaře. Teď vzkazuje Rychtovi, že jeho výblitky, leta zaplavující bulvár i interner, nejsou použitelné pro scénář biografického filmu o IB. Tito dva vejlupci by možná prorazili snímkem, kterak se z drobného zlodějíčka, přes profesi strážníka, stal úspěšný slídič, vyděrač, profesionální vdovec a celebrita evropského významu.
    Říčanský voyaeer za pultem.
    *5* *7* *13*
    • kroť se..je zajímavé,že je tady cenzura na spoustu slov,které se tady nesmějí psát i když ani nejsou nijak sprosté..takže vzkaz pro cenzora - ještě dejte do seznamu zakázaných slov slovo vyjebal...děkuji..a poku jde o film hranaři to už je více než 3 roky stará záležitost,takže to není nedávno..
    • *1* Životní role pro Oldu Kaisera.
  • Luky1987
    Rychtár vedel o tom, ze Ivetka chce spáchat sebevrazdu uz dríve. Dopis na rozloucenou, který Ivetka zanechala pripsal datum 25.4. 2014 a pak tvrdil : to datum jsem tam pripsal já poté, co jsem ten dopis nalezl. Takze plánovala tu sebevrazdu delsí dobu a Rychtár o tom musel vedet
    • zbytečně opakuješ co už se dávno ví..navíc údajně věděl,že chce skočit pod vlak už před rokem...a nikomu to neřekl a nesnažil se tomu zabránit !
      • Vždyť seš to samé v bleděmodrém, akorát agresivní, naklonovaný vševěde, jinak meleš jako on, erene.
        *9*
  • *1* Chci vidět svatební fotku paní haha-bůůůůůvolové-franckyjagrové i vysokoškolské diplomy, příp. disertační práce, výjimečného haha-páru i jejich kokosů-ananasů :-o!! Darina asi zapomněla dát Ušounovi na cígy, tak na ni zaťukal a dveře prdly. Nevím, kdo jiný by v té vile měl bydlet,
    než její syn s rodinou. Snad ne Macura nebo její první manžel, zamindrákovaný paroháč bůůůůůvůůůůůl-franckajagrová-haha, hihi?
    *1* *1* *1* *8*
    Macura momentálně utrácí prachy od bulváru s cestovatelkou Tončou Chrásteckou (viz foto AHA), o zachraňování paní Nové nemá zájem, páč je ještě starší než Iveta a není králíček-bobeček. To jedině, až bude úplně na suchu, příp. nesežene v Londýně nevěstu mezi přistěhovaleckou menšinou z CZ nebo SK.
    *5* *1* *1* *1* *7*
    • Nezáviď pořád Macurovi..
      • *1* *1* Nezáviď Ušounovi synka, bejvák v Helence a rajcovní přítelkyni.
        *1* *1* *1*
        • Rajcovní je leda pro feťáky a debílky s IQ dnešní venkovní teploty *1*
          • *1* Ty si asi nejvíc rozumíš se svojí Aňkou-dlaňkou, hihi.
            *1* *1*
            • Chi,chi.Asi to tak bude,ale stíhá prudit kde se dá.Je jak mor.Já dopékám kys.zelí na cibulce s anglickou a klobásou v listovém těstě rodince k snídani.Musím v noci,jinak by mi to sežrali ještě horké.Vdovec sbírá síly na svůj velký narozeninový den.
            • Chi,chi.Asi to tak bude,ale stíhá prudit kde se dá.Je jak mor.Já dopékám kys.zelí na cibulce s anglickou a klobásou v listovém těstě rodince k snídani.Musím v noci,jinak by mi to sežrali ještě horké.Vdovec sbírá síly na svůj velký narozeninový den.
        • *1* *1* Haha-franckajagrova Rychta ti nasadil parohy, dodnes nenávidíš celé jeho pokolení vč. batolete, nemůžeš překousnout, že ho má Darina i tři roky po rozvodu, coby profláknutého vdovce po IB, stále v domě po svých rodičích a dusíš se žlučí, že to tak zůstane. Zrovna ty nám piš o závisti.
          Haha haha haha.....lol.bůůůůůvole.
          *1* *1* *1*
    • *1* Možná byla fotka v Blesku nebo na Super.cz, kdo si to má pamatovat...
      *1* *1* *1*
  • *8* Dopis na rozloučenou našel Pepa už před čtyřmi dny, ale 29. dubna běžel Ivetu hledat k přejezdu a pak ke kaššerovi s kaššenkama. Zápletku po roce vylepšil útěkem strážci zákona na místo tragedie, které si mimochodem s Ivetou dopředu vyhlédli, a zmařeným úmyslem odzbrojit policistu a picnout se jeho služební zbraní. V rozrušení zapomněl, že má doma svou pistoli... V první řadě zavolal blbovi Novotnému a myslel na to, co mu tyátr vynese. Doufám, že Macura v den výročí nezůstane pozadu a zase jednou uvidíme "Gdéjeten špýnavej pódvodnej vrách" a pořádnou bitku do posledních sil. Slovy Shakespeara: "Však věčně bude bulvár jímat znova žal Macurův a blbost Rychtářova". Šetřím játra, takže to jdu rozchodit.
    *1* *1* *2*
    • Jen si v tom libuj..je vidět,co jsi zač..
  • Pepuša se mezi rodiče nepletl, dokud pijavice Rychtář ždímal Ivetu a cáloval za něj hypotéku. Zpacifikovat věčně vožralýho skřeta není pro 30-tiletého chlapa problém, pokud mu jde o matku v první řadě... Sedět 24 hod. denně na všech diskuzích, předstírat soucit pod desítkami nicků je k ničemu, ledaže je za to bulvárem placený, asi tak.
    *11* *11* *11* *12*
    • Nesedí na diskusích,je ve službě *1*
    • *8* Ani nový klon se ti moc nevyvedl, Pepušo.
      *11* *12*
  • *3* Ahoj Luky, už to bylo i lepší. Právě svádím boj s podobnou pijavicí a parazitem jako je Rychta. Teď chápu, jakou beznaděj musela Iveta pociťovat, když ji v tom nechali samotnou přátelé i rodina. Doufám, že veselá mysl a zdraví mě neopustí, i když tento boj prohraju. Všechno zlé je na něco dobré a i z těch nejhorších sr*ček se dá vytáhnout nějaké pozitivum, nebo alespoň ponaučení. Měj se krásně - keep smiling!!
    *3* *4* *1*
    • Tak to ti přeji pevné nervy ať se tvůj problém vyřeší.Nejhorší je,že syčákům jejich křivárny většinou projdou.Hlavně nestuduj jízdní řády a nepokládej hlavu na koleje.Drž se a neklesej na mysli.
      • Věrko, chtělas napsat, aby mě na něčí narozky neodvedl na koleje namakanej borec? Nervy si pocuchat nenechám. Taky vím, že statky získané nekalým způsobem mnoho štěstí nepřináší a voda se už doufám vaří. "O kříž se teď neopírej, shoříš v týhle době... středověk neskončil, středověk trvá..."
        *11*
  • Luky1987
    I jsem si myslel, že to patrí uuuuu buuuu
  • Ta zrůda ještě žije. Dávno měl být v kriminále. *16*
    • Luky1987
      Přesne
  • Věro, rasista, homofob, ale i těžkej exenofob, fakt chudák... irituje ho i
    Lukyho slovenština...
    • *1* ...xenofob...
  • Luky1987
    Já mám zítra volno v pátek jdu do práce, ale pujdu už za chvíli spát, tak ahoj zatím Vacátko a Vero

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit