Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wauworld
    "Nějaký duševní mrzák to byl. Dovolím si tvrdit, že vím, kdo to udělal a snížil se k tomuto. Auto nebylo moje, ale mé sestry. Já ho jenom užíval. Taková je realita. Jsem naprosto přesvědčený, i moje rodina, že za tím stojí paní Nová a pan Havelka.(Rychtářův syn,který je hasič se podruhé přejmenoval na Havelku) Takže moje exmanželka a můj syn," rozpovídal se Rychtář pro Expres. A to nebylo všechno, co řekl. "Nejradši bych vzal spravedlnost do vlastních rukou. Co chceš dělat v tomto státě? Vzít sekeru a roztřísknout jim palici. To je zákon. Tady se nemůžeš spoléhat na státní systém, který nefunguje. Na co bych měl brát ohledy. Nová, tu jsem měl zabít a měl bych odseděno. A toho zmetka, kterému jsem zaplatil hypotéku a koupil auto, tak ten už zapomněl. Maminka na něj převedla barák, tak už na vše zapomněl. Hlavně, že dělá u hasičů," dodal rozhořčeně Rychtář, který doufá, že se brzy viník najde.S exmanželkou má napjaté vztahy od té doby, co se rozhodl pro vztah s Ivetou Bartošovou. Po její smrti se pak ale domáhal práva na dům, který Darina Nová vlastní a dokonce se do něj nastěhoval.
  • Kniha by se mohla jmenovat: Můj život s mulou,aneb jak být za národniho blbce snadno a rychle.Akorát nevím čím to chce obohatit,když jsme sledovali jeho soužití s hvězdou v přímém přenosu
    • Manželský deníček muly a mouly namol, vydavatel EXTRA.

      *1*
  • Z dědka se stal bezdomovec, opět byl vykázán z domu Dariny, který zdědila po rodičích. *3*
  • Luky1987
    Jsem zvedavý, co bude v príštim Prásku a čím nás Rychtár zase prekvapí
    • Překvapil by jen tím,kdyby konečně někam zmizel a už se v životě neukázal v televizi ani jinde !
      • Luky1987
        Presne, ale on si asi nikdy nedá pokoj, furt se bude cpát pred kamery jen aby se o nem vedelo
  • Luky1987
    Macura nabízel prí Rychtářovi nejprve 60 tisíc a pak ještě 300 tisíc u soudu za to když od Ivetky odejde, to je síla zaobchazeli s ní jako kdyby byla nějaká věc na prodej
    • taky věříš všemu..část z toho byla jen hra pro bulvár..
      • *1* Nevěří, ví, že to jsou i s Macurou kašpaři, rudo20, erene, Habrmane!!
        *1* *5* *12* *11*
        • Luky1987
          Přesně nevěřím, vím, že Macura, Rychtář a Martucci jsou obyčejný kašpari i Vacátko má v tom pravdu
        • už se jdi léčit..
        • *1* ...i s Martuccim... Mně se ti kašpaři už pletou.
          *1* *1* *1* *12* *11*
  • Podle Pepkova publikovaného prohlášení jeho advokát JUDr. Milan Hulík (známý jako advokát disidentů) vsadil na zproštění viny z důvodu procesních chyb prvoinstančního soudu. Toho chtějí dosáhnout dovoláním k Nejvyššímu soudu. Na nemocničním lůžku si Darina leduje levou sanici, stejně jako Iveta. Takže obě Rychta knockoutoval pravým zadním direktem. Služby advokátů nepatří k nejlevnějším, bude záležet na vydavateli EXTRA.cz a finančním limitu pro Rychtovy exzibice, a také zda si ponechá jeho kámoše Novotného ve funkci šéfredaktora... Nakonec vyjde najevo, že Rychtář je disident, neboť rozkrádáním majetku v soc. vlastníctví podrýval autoritu komančům. A dočká se i nějakého řádu...
    *8* *11* *12*
    • exzibice exhibice když už nauč se psát..už dokazuješ svoji nízkou inteligenci i pravopisnýma chybama.. *1*
      • *5* Nevěro - pro blba, ochmane - erene, franckojagrova, tobě vadí všichni a všechno, i hloupý překlep. Zkus se zamyslet nad obsahem svých dokola se opakujících sdělení a příště si dej přezdívku "osina v prd*li". S pravopisnýmI chybamI mám podstatně menší problém než ty, Habrmane, Veselý, Novotný, blbe! I když mnohem závažnější problém budeš mít s palicí...
        *1* *11* *12*
    • *13* Jedno je však jisté, paní Nové nikdy nesmrděly prachy z pochybných zdrojů a dodnes považuje za normální, že nenáviděný exmanžel hradí poplatky za všechny obyvatelé i provozní režii domu čp. 925 v Rýdlové ul. Na nový passat SPZ 7S29111 se nedá našporovat sběrem starého železa, kam mizely všechny Ivetiny honoráře?
      *11*
      • Předně Rychtář v tom domě nemá co pohledávat !!! A Darinin syn s dítětem a tou cikánkou taky ne !! Darina je tam nechává jen z milosti,kdyby tam nebyli tak budou náklady taky jinde a Darina by je v pohodě zaplatila sama !
        • Darina Nová ti řekla, že nechce v domě syna s přítelkyní a svého vnuka? Rychtář tam má trvalé bydliště a podíl na domě, na kterém se asi dost nadřel. Proč se se*eš do jejich rodinných záležitostí? Pochybuji, paní Nová stojí o tvé plky, leda by sis vzal Pepka na byt a jí přispíval na domácnost.
          *8* *1* *1* *1*
          • A proč ty si o ní dovolíš psát co tady píšeš,že jí prachy nesmrdí ? Asi jí znáš líp co ? Paní Nová zcela určitě nestojí o tvoje pomluvy a výmysly ! Měla by dostat svatozář že s tím blbem vydržela tolik let ! Syna v domě potom všem co jí provedl nechce a je to pochopitelné,ale on si myslí,že si dítětem barák pojistil..prostě vypočítavý hnus,který byl připravený svědčit proti matce i u soudu a dosvědčovat Rychtářovi jeho lži..takového člověka by měla dávno vydědit,protože se dávno nechová jako její syn..s dítětem se mohl odstěhovat k někomu z početné rodiny své přítelkyně,jistě by mezi ně dobře zapadnul svým chováním *6*
          • Pochybuji, že ..., jinak mě zas "nevěra" opraví...
            *1* *1* *1*
  • wauworld
    Josefu Rychtářovi (61) podpálil v noci na dnešek neznámý pachatel v Říčanech auto. Patřilo jeho sestře, vdovec po Ivetě Bartošové ho však pravidelně využívá. Podle hasičů někdo vozidlo zapálil úmyslně.V úterý po třetí hodině ráno došlo v Říčanech v ulici Na Vyhlídce, kde Josef Rychtář dočasně bydlí, k požáru vozu. Auto patří jeho sestře Jarmile, jezdí s ním však převážně on.Sestra Rychtáře popsala, že slyšela pozdě v noci doma křičet papouška, vstala, ale ničeho si nevšimla. Krátce poté jí však volala sousedka, že jim hoří auto a že již zavolala hasiče i policii.Příčinou požáru vozu bylo podle středočeských hasičů úmyslné zapálení. Škoda byla vyšetřovatelem vyčíslena na 80 tisíc korun.Ze zapálení vozu podezřívá vdovec po zpěvačce Ivetě Bartošové Josef Rychtář svou bývalou ženu Darinu a jejího syna. "Je to jasné vyhrožování. Beru to jako mstu. Kdo si zahrává s benzínem nebo nějakou hořlavou látkou, podle toho také skončí," dodal Rychtář pro iDNES.cz. Blesk: Vdovec nebyl po tomto incidentu schopný ani mluvit."Táta je na tom špatně, je z toho hodně rozrušený," svěřil Aha! syn Jan Rychtář(32),který zvedl tátův telefon. "Poté, co se táta přestěhoval, je klidnější, takže si myslím, že ten okruh lidí, kteří by to mohli udělat, není zase tak velký. Podezření sice můžu mít, ale to si nechám pro sebe," dodal Honza. Rychtáři ty nevíš že poctivého nepálí ?
  • Luky1987
    Rychtar a Macura bez Ivetky ted znamenaj velky kulovy. Kdyby se ji nenacpali do zivota nikdo by o nich nevedel
  • Luky1987
    Mela si Ivetka najít normálniho partnera, který by jí pomohl a mel jí rád a ne individua jako je Rychtár atd. tak by možná ješte žila. Byla dobrá zpevačka, jen mela smulu na chlapy bohužel
    • Časem se dostala do fáze,kdy kolem ní nikdo normální nebyl..
    • Luky, co říkáš na hokej? Nandali jsme jim, jen tak dál. Ze své praxe znám několik depresívně laděných osob, co nezvládali každodenní život. Čím urputněji šli za svým cílem, tím víc byli zoufalí z každého nezdaru, který je od jejich cíle vzdaloval. Dva z nich přežili čtyři sebevražedné pokusy, rozhodně ne demonstrativní, a dnes žijí celkem spokojený a vyrovnaný život, protože se jim podařilo získat nadhled a přestali být závislí na mínění druhých. Dalším třem nešťastníkům se sebevražda bohužel nakonec povedla, zvolili jistotu: expedici a umrznutí ve velehorách, skok z ll. poschodí na betonovou plochu a stejně jako Iveta, střet s vlakem. Ani Ivetiny pokusy nelze bagatelizovat, přežila je, protože tu měla ještě nějaké úkoly - nezletilého syna a nedořešený vztah se svými rodiči i sourozenci. Smůla byla její nízká sebeúcta, osamění, slabá vůle a různé berličky, a tak byla snadnou kořistí pro pochybné existence typu DM, ZM a nakonec JR a spol.
      • Luky1987
        Vacátko já hokej nesleduji a máš jinak pravdu Rychtár, Macura a Martucci jsou pochybné existence, které z Ivetkou jen manipulovali a využívali jí aby se vedle ní mohli zviditelnovat
      • *9* z jedenáctého poschodí
  • Konečně by hrobeček na říčanském krchově splnil účel Pozůstalí by ušetřili za kremaci, Zahradníkovu ochranku i obřad ve Strašnicích. Do prázdné pixle by shrábli pár škvarků a na náhrobek vedle Ivetiny podobizny připevnili Pepkovu fotku z italské pláže. Zapálit svíčky by možná přišli PN s Turkem,
    nebo Bendik s Rajmonem.
    *1* *2* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit