Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Rychtář do vězení podle mne nikdy nepujde, jemu projde všechno bohužel. I kdyby tam šel Ivetce to už život nevrátí, ale za to co jí všechno provedl tam patří
  • *7* Vyjímečně slušnější tvář mnohočetné perverzní osoby, schovávající se za desítkami nicků, se tě snaží umlátit. Nevzdá to, všechno ví, všude byl, má digiarchív, zkrátka chodící kompjútr...
    *8* *12* *11*
    • Já vím,že se jedná o stále stejnou osobu,která si zároveň hodnotí své příspěvky.Co naděláš.Nemůže se rozhodnout,kým chce být.Hlavně,že neútočí,jako na začátku,ikdyž mě je to celkem fuk.\Mě ty počáteční invektivy spíš bavily,než pohoršovaly.
      • AGRESOŘI, JAK ROZPOZNAT PSYCHOPATA - 2. díl (Vygůglil Zdeněk Macura)
        *15* To fakt sedí!
    • Člověče víš vůbec co znamená slovo perverzní ? *1* *1* *1* *1*
  • *8* Franckajagrova-Pepuša si pomoc představuje tak, že by Štaidlovy peníze proudily přes Uhříněves do Říčan. Štaidl měl snahu i prostředky pomoci, ale jako racionálně uvažující člověk si kladl podmínky, na které IB ke škodě své i Artura nepřistoupila. Pokud ji ženatý milenec a otec tří dětí nepodpořil v prvním těhotenství, bylo jen na ní, zda si dítě ponechá. Rozhodla se pro potrat (snad i vícekrát) a nadále s ním udržovala poměr, přestože věděla o jeho četných milostných avantýrách... Nereálné představy a očekávání, nízká sebeúcta a do toho syn jako prostředek k naplnění snů...
    *9*
  • Luky1987
    Nazdar Vacátko jak se más? Podle toho co píses o Rychtárovi a tak dál mi príjde, ze budes asi policajt nebo u detektivní sluzby
    • *3* Čauki, jsem šéf mordparty, vrchní policejní rada Vacátko. Pod moji pravomoc spadá také protidrogová centrála, mravnostní policie a jsem zástupcem v Interpolu. Jaký máš momentálně názor na Rychtáře, Lukáši?
      *4*
  • wauworld

    Dnes je to šest let od smrti Ivety a Rychtář si stále chodí po svobodě..

  • *9* Na to individium, co má potřebu měnit s každým příspěvkem svoji identitu, se hodí výrok Woodyho Allena: "To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou". Podle mě neprávem rozhořčený ZM si své
    zklamání, že se mu nepodařilo přesvědčit o monstrózních zásluhách na záchraně IB, hojí zlobou a napadáním svých odpůrců. Jeho chorobná touha po uznání a laciné popularitě čiší z každého příspěvku a zřejmě to asi jen tak nevzdá. Vymýšlením stále nových nicků by rád vzbudil představu, že má i nějaké příznivce, kteří jsou ochotni jej donekonečna obhajovat.
    *7* *11* *12*
    *4* Já se budu v příštích dnech věnovat rodině a přátelům. Věro a Luky,
    přeji vám i všem lidem dobré vůle zdraví s spokojenost v kruhu svých blízkých. Pokud do konce roku nedostanou rozum, což asi určitě ne, budu
    v komentování výstřelků těch pablbů pokračovat až v roce 2015. Zatím se mějte. A Luky, když nejde o život...
    *4* *3*
    • Luky1987
      Vacatko i tobě přeju veselé svátky :) ;)
    • Také ti přeji krásné a klidné prožití svátků.To,že nebude co komentovat strach nemám.On Rychta zase přijde s nějakou monstrózní krávovinou.Z blbce se myslitel přes noc nestane.
  • *8* Tohle je snad první vypořádání mezi pozůstalými, kdy manžel se synem zůstavitelky uvedli do soupisu předmětů dědického řízení i snubní prsteny zemřelé. Šaty i osobní věci si vdovec vyzvedl na prosektuře, ale všechny šperky, vč. prstenů, musel zřejmě vydat právnímu zástupci nezl. Artura. Takže po ukončení řízení dostal oproti podpisu pouze ty dva bezcenné šmuky, které beztoho zaplatila Iveta a Artur o ně určitě nestál. Jak moc a určitě právem "v mezích zákona" Štaidlové Rychtu při první schůzce po Ivetině smrti skřípli, ví jen oni. Dle průběhu událostí a ňafání vdovce, že se dědictví "vzdal dobrovolně ve prospěch Artura", věřím, že Štaidlům "vydal dobrovolně" i Ivetiny ostatky s tím, že si může přivydělávat komediemi s prázdnou urnou a prázdným hrobem dle libosti (aby mu tedy z toho dědictví po babičce a sedmiměsíční manželce taky něco káplo).
    *12* *1*
    • Ty cenné, diamanty poseté prsteny,které byly tak malé,že nebyly vidět,ale byly tam brzy zabaví exekutor.Docela by mě zajímalo,co mu ve vile patřilo,že pořád troubí do světa svou ušlechtilost vůči Arturovi.Pokud vím,tak se tam nastěhoval s igelitkou.Vše co tam bylo měla ještě za svobodna a když se provdala,tak nic cenného nenakupovali.Kdyby ano jistě by o tom byl bulvár včas informován,aby mohl být nákupu účasten.Stejně z baráku dle poskoka Standy i tak vyraboval co se dalo odvézt včetně uměleckých kruhů.
      • *1* Sice se do médií dušoval, že dluh na ZP uhradil, ale zápis o zahájení exekuce nebyl na LV 1811 pro obec a KÚ Říčany u Prahy dosud vymazán. Pepa má nějakými kamínky poseté akorát ty nové oplechované polobotky. Až s nimi nakopne Macuru... Zřejmě si nárokoval novou kuchyň a dveře od TV5, neboť kromě manažera byl i hlavní hvězdou pořadu a statečně odrážel všetečné dotazy diváků. Aby ta exekuce nakonec nebyla kvůli Ivetiným honorářům, které přistávaly na Pepových účtech, nějak se to datum shoduje s ukončením dědického řízení. Známý publicista, moderátor a redaktor Čt, jinak starosta Říčan Mgr. Vladimír Kořen, lídr uskupení Klidné město, musí mít z propagace místního hřbitova i města velkou radost. S Marošem Kramárem by mohli Pepíka uvést jako zázrak přírody.
        *1* *1* *1*
        • co se vydáváš za moje jméno ty čurá.. magor. zas..ný, zalez zpátky zkama si vylez ty mr.ko smradlavá
          • Á ušoun sem zavítal,nebo,že by sám velký plačtivý vdovec,který nahradil profesionální vdovu Gustu Fučíkovou?Běž zamést prázdný hrob a vyleštit urnu ať ji veřejnosti neukazuješ upatlanou.Víš co nám můžeš a hádej kam.
            • *1* "Zelená mikina, botky rudé, zejtra moje svatba bude..." Ušoun dostal od Turka za kladení věnců k hrobu s velkým kulovým nové červené kecky. Aby mu nebylo líto, že fotr jako celebrita Blesku dostal oplechované škorně. V urně mají možná šutr z kolejiště s obálkou: Džambulka. Trať. Neštěstí. Možná nějaký fyziologický materiál seškrabaný z pražců (kousky Pepovy Ivety) a zbytek botasky s ujetou špicí. Štaidlové si s Pepčou vytřeli excelentně rektum. Mít za fotra takovýho blba, omlouvám se denně národu, chodím kanálem, nebo se rovnou picnu, ty jeden "Šveci". Za mimořádné zastavení Elefantu v den výročí u pseudopietního kříže č. 1 by dráhy měly vystavit těm magorům pořádně mastnou fakturu.
              *1* *1* *1* *11*
    • *13* To, že v Ivetině domě ostentativně s poskokem Standou za přítomnosti "dam" nejnižší kategorie ještě celé léto pořádal mejdany, byly jen kaprice a boj o nervy. Dobře věděl, že ho i s kumpány zkušený rodinný právník JUDr. Štaidl dříve či později z vily vykopne, tak jim ten dům chtěl co nejvíc zošklivit. Nahrávat a prodávat hovory nemocné paranoidní "manželky" a její nešťastné matky je prasárna hodná skřeta Rychty. Ale ať pustí do éteru svévolnou nahrávku předběžné "dohody o dědictví" s JUDr. Štaidlem. Za tuto
      pecku by Turek i spratek zaplatili majlant, jenže to dost smrdí, že Pepane?
      *11* *11* *12*
  • Čau Luky, bulvární dělníci pouze nabízejí emoce duševně strádajícím. Zbědovaná a nemocná Iveta měla smůlu, že jí prostředí, ve kterém vyrůstala, neumožnilo pochopit, že méně peněz znamená více času na věci, které se za peníze koupit nedají. Jsi-li skutečně tím čistým a romantickým klukem, vygůgli si článek "Uctívanou i opovrhovanou Bartošovou nikdo nechránil, ba naopak". Při studiu dějin se dobereš paradoxních zjištění, že někdy čistý romantik napáchá více škody než psychopatický grázl. Hodně štěstí do praktického života.
    *3* *1*
  • Luky1987
    Macura : Kde je ten špinavej podvodnej vrah, já jsem tomu vrahovi rikal at vypadne. Kde je ten vrah zavolejte toho vraha. Vrah jeden i ten jeho synek je vrah, podvodnej vrah špinavej vrah. Nic jineho nemá v hlave jen vraždit a vraždit a vraždit k*rva
    • a ?? *1* Ve všem měl Macura bohužel pravdu..fyzicky jí sice nezabili,ale měli na její smrti největší podíl !
  • Násoska Lysý prý nebyl se zlomenými obratli na neschopence. Nejspíš nebyl v řádném pracovním poměru a neplatil zdravotní pojištění. Určitě měl naváto více než Rychtář a pokud si vědomě sedl k opilému řidiči, nese spoluvinu na vzniku své škody. Takže u soudu bude poskok Standa nejspíš zatloukat, aby z Rychtářova povinného ručení vytřískal co nejvíc a plnění mu nebylo kráceno za spoluvinu. Co to jsou zase za bláboly, AHA??
    *8* *7* *12*
    • Spoluvina řidiče tak to slyším poprvé ! *1* Za lidi v autobuse i v autě je vždycky plně odpovědný řidič a je jedno zda vědí,že je opilý nebo ne..řidič totiž sám dobře ví,že nemá řídit opilý a pokuď to poruší je to jen jeho vina,ne ostatních..
      • Konečně ses pojmenoval správně, poslední písmenko "c" ti ve vzteku vypadlo. Na to, jak seš starej, si toho neslyšel moc, protože posloucháš jen hlasy vycházející ze své palice. Pokud si Lysý vědomě sedl k opilému řidiči, nese spoluvinu na své škodě, tedy svém zranění i s jeho následky, co se týká pojistného plnění. Je smutné, že vysokoškolské tituly se neprodávaly pouze v Plzni a takových tupých magistrů, co se nedokáží uplatnit, jsou mraky. Svoje ego si honíš v nepřetržitém drbání a urážení v internetových diskuzích. Habrmane, Veselý, Novotný, erene, blbe, dej si na hlavu mokrej hadr. Musím tě zklamat, tohle se léčit nedá, neskutečné pindy zřejmě považuješ za své poslání.


        *1* *2* *15* *12* *11*
      • respektive spoluvina ostatních..navíc nikdo s Rychtářem nejel dobrovolně,on je donutil..
        • To jim držel pistoli u hlavy?Ty máš taky vypatláno blbe.
          • JO a hele Vacátko asi ti ušlo že to není tak dávno,co Rychtář ohrožoval lidi se zbraní takže bych na tvém místě o tom nežertoval..
            • *1* *2* *15* GDÉJETEN ŠPÝNAVEJ PÓDVODNEJ VRÁCH? VRAŽDIT A VRAŽDIT A VRAŽDIT!!!
              *1* *2* *15* *1* *2* *15* *8* *8* *8*
          • Vacátko nechceš psát psát radši pod dalším jménem pod slovem Nevěra ? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit