Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* Ušoun Švec Rychta ml. teď bude klást věnce na prázdný hrob bývalé macechy ve třech s Rychtou a budoucí macechou a "babičkou" Denisou. Ta už má praxi, je poloviční celebritou a dávno patří do klanu, neb dostala pozvánku do Strašnic. Dle gramotnosti a slovníku dědka s tatou by mě zajímalo první slovo Honzíka Rychtáře. Snad chudáka dítě naučí mluvit pokrevní babička Nová.
    *8* *11*
    • Jaro v plném rozpuku.Pepan by měl nasadit tralalák,doktorské pantofle a obnažit hruď.Už je na to čas.I italky hromadně utíkaly ze strachu,aby českému štramákovi nepodlehly.Lenka Kořínková je v současné době nezadaná,tak by jí mohl nabídnout hlídání baráku a své na cáry rozervané srdce.Vkus v šatníku mají z Džambulkou podobný.Pepa by měl zase pro co žít.
      • Vkus nejen v oblečení,ale i ve všem přírodním.Bylinky,bio potraviny a flašku ferneta.
        • *13* Co se provdala, chodila jen v hadrech, které ji Pepa sháněl po sekáčích. Ještě jich má do foroty doma v barové skříňce.
          *1* *1*
  • *5* Zítra oslaví Ladislav Štaidl 70. narozeniny. Kdyby Iveta přijala jeho podmínky pro pomoc k řešení své finanční situace, příživníci ani nuly, co se na ni přilepili v posledních letech, by neměli šanci a vlastně ani důvod ji dále ničit. Zoufalcům, kteří o těchto existencích ještě občas sesmolí nějaké slinty, se už placení diskutéři, jako franckajagrova a spol., přestávají rentovat. Konzumenty bulváru teď zajímá Ornella s Okamurou; Rychta, paleťák i gigolo jsou dávno za zenitem - bulvární mrtvoly v rozkladu.
    *7* *11* *12*
    • ...jí tehdy zničil kvůli němu začala pít..nese na její smrt taky vinu..nerozvedl se..a jí s ním došla trpělivost..nejdřív jí poslal na potrat,Artura měla pár let na to,když byla podruhé těhotná..slušný chlap ženskou na potrat nikdy nepošle,ledaže by šlo o potrat ze zdravotních důvodů..
  • Luky1987
    Haha-franckajagrova-listopad umí jediné skrývat se a používat ruzné nicky i Ivetky, to není normální
  • *1* l. Miloš Zeman v gumovém člunu
    *5* 2. Mord v Egyptě
    *14* 3. Felix a Žížala
    *8* 4. Františka ve Varech
    *11* 5. Darča: Nebudu to řešit přes média, ale z něčeho žít musíme.
    Rukama ať makají hlupáci!!!!!!!
    ..nedělej.. si kozy franckajagrova


    *1* *1* *1* *5* *5*
    • Vacátko možná že někdy bylo vtipné,co jsi psal..teď už si jen trapný..Darině se nedivím,že to dala do medii (možná,možná ne)jelikož policie a soudy nekonají ! Kdyby konali,tak se to nestalo a Rychtář by dávno hnil v cele !
      • *8* Když už, tak KONALY. Zatím konají pouze Rychtářovic, aby nemuseli makat ručičkama, hlavou by to nešlo...asi jako u tebe, franckajagrova.
        *1* *1* *1*
  • Luky1987
    Martucci a Macura jsou dva slizouni a dobytci v tom mel Rychtář akorát pravdu
    • Pes neštěkne ani po jednom z nich...
      *11*
      • Luky1987
        Presne *11* *11*. Preji ti Vacátko ješte pekného Silvestra a Štastnej Novej Rok 2016 at se ti v nem darí *1*
  • *8* Od 29. 4. 2014 čekala na Rychtu v Říčanech jeho teplá postel. Svého plačícího exmanžela a vdovce roku se Darina dočkala až koncem srpna, když byl konečně vypakován i se svou partičkou z vily Ivety Bartošové. Darča je hapy, Pepa je hapy, Ušoun je hapy, neb jsou nadále středem zájmu bulvárních médií. Jen Josef ml. má dlouhodobě schízu, dnem i nocí píše nesmysly do všech diskuzí, mění identitu jako ponožky...řeší za Darinu, která nic řešit nechce (prý nemůže), ani o žádné řešení nestojí... Jako zdravotnice (m.j. pracovala i v PL Bohnice), by Darina do sebe nenechala ládovat omamné látky a psychofarmaka vč. alkoholu. Z praxe v PL má zkušenosti s léky, které zásadním způsobem ovlivňují CNS, navozují útlum a apatii, poruchy myšlení a člověk po nich blábolí jako v opičce. Bez odborné pomoci by ten primitivní skřet "zdroje i medikaci" k totální destrukci IB nezvládl.
    *8* *11* *12*
    • Mysli co chceš,ale já nejsem syn Rychtáře..Dariny na tom není psychicky dobře a není divu..stále trpí postraumatickou poruchou..to co naznačuješ je naprostý nesmysl..Darina dávno pracuje jinde a Rychtář léky sháněl na netu a přes jiné překupníky,Darina by se k tomuhle nikdy nesnížila aby sháněla zakázané léky pro Ivetu..Darina v době kdy u nich bydlela Iveta jasně řekla,že Ivetino léčení nelze zvládnout v domácích podmínkách..a měla pravdu..
  • od útěku Ivety s Macurou : http://josefrychtarvolnybrzozavreny.blog.cz/1407/rocni-vyroci-od-ivetina-uteku-od-nasilnika-rychtare
  • *1* *1* U posledního článku AHA o Rychtovi, který je opět o ho*ně, se v diskuzi utkávájí pouze stálí dopisovatelé: "franckajagrova-haha-v.ůůůůůl-ochman" se svým klonem ".ochman". Neskutečný intelektuální zážitek. V.ůůůůůl-haha donekonečna opisuje nesmysly z AHA, Blesku a eXtražumpy, zatímco jeho klon .ochman neúnavně cituje jeho paranoidní a obscénní fantasmagorie. Nechápu, proč i sem přepisuje staré drby z bulváru. Ať raději prozradí své příjmení a příjmení paní Nové po prvním sňatku. Půjde o podobnost čistě náhodnou?
    *8* *8* *1* *1* *11*
    • Právě proto ty diskuze nečtu.Stupidní příspěvky stupidních pisatelů.Abych v tom hledala nějaký ojedinělý a vtipný příspěvek,na to nemám čas ani trpělivost.Takže,když tě něco v tom množství slaboduchosti zaujme,můžeš se o to podělit s námi tady.Já se ráda směju.To,že si rád pokecáš s pejskem,v tom tě plně chápu.Taky tvrdím,že můj psí miláček je nejchytřejší člověk v naší domácnosti.Plně si užívá péče jakou mu věnujeme a pranic se nestará,jak mu jeho životní nadstandart zajistíme.
      • Chlupáči nejspíš netuší, kolik pozitivní energie vyzařují, v podstatě jim jde pouze o žvanec, provětrání kožichu a nějaké to podrbání..
        *3* *14* *1*
    • Ať už je s Rychtama v přízni,nebo v přízni s Mácou faktem je,že z něj jed přímo ukapává.Já ty diskuze pod článkem čtu málokdy,ale všimla sem si ,že bůůůvůl tím žije.Já mám zasazené muškáty a byla jsem na zahradě s pesanem svým i s pesanama dcery.Blbli tam s míčkem a bylo to lepší,než televize.Rychta podal další TO.Policajti z něj musí být radostí bez-sebe.A kvúli takovým hňupům já mám vysoké daně.
      • *3* Chronické diskutéry přeskakuju, jen občas se zasměju nějakému vtipnému a inteligentnímu příspěvku. Není nad povídání s naším ukecaným výmarákem. Když je vyběhanej a nafurovanej, příjde a položí mi hlavu na stehno...
    • tak to nečti a dělaj radši něco užitečného..jinak nejsem ani Macura ani první manžel Dariny..díky bohu s nima nejsem v žádném příbuzenském ani jiném vztahu..a jméno Nové po prvním sňatku nevím,to nezveřejnili..
      • *1* Seš si jistej na 100%, možná ti to v záplavě eXtrainfo uniklo? Tihle mimoni jsou pro tebe víc než vlastní krev, drbání věnuješ veškerý čas ID, jak tvrdil Rychta. O mě neměj obavy, stíhám vše s prstem v nose. Rané brambory mám v zemi a teď jdu vyluftovat do lesa výmara - balzám na nervy.
        :oP
        • Ani ne..jen když se objevili Rychtáři na scéně tak mě šokovali svou divností..dneska už mě ohledně nich zajímá jen to,jestli někdy zavřou Rychtáře..jinak mi je to už jedno..Iveta je mrtvá,tak už vedle ní nebudou šaškovat..aspoň něco..
      • A Rychtář někde řekl,že se s Darinou seznámili když jim bylo 22,někde zas kolem 18..prostě už si to stařík nepamatuje *15*
    • *1* Už je z toho tumpachovej, prý kolem 18-ti byla zdravotní sestra Darina už asi 3 roky vdaná (asi za něj)... Předtím si 10 let hráli na doktory a v zimě stavěli huhuláhy... haha hihi hehe!
      *8* *8* *8*
  • Luky1987
    Vacátko všiml sem si, že zuzu je Franckajagrova-haha mínusuje a porád strida nicky, že ho to baví. Dekuju i ty si uži teplé počasí taky Vera
    • ..a co je ti do toho jestli střídám nicky ? *15* Vy to děláte taky a je mi to jedno..stejně tak mínusuje moje příspěvky a plusujete si vlastní..
  • *8* TV Nova opět u Rychtářů, tentokrát v kuchyni. Reportéři Prásku přijeli zřejmě na oběd, přičemž se zmalovaným kuním ksichtem za tučný bakšiš natočili dokument, jak je nelidsky pronásledován pochybnými ženštinami. Na poslední fotce v galerii je Pepan zachycen s vykopnutým "moderátorem" šišlou Novotným, který mu přijel do Říčan osobně poděkovat a předat poslední honorář za poskytnutou zdravotní dokumentaci IB a informace o připravovaném trháku producenta Zdeňks Kubíka/Josefa Nováka. Současně s ostatními členy famílie probral lukrativní nabídku, že bude na internetovém serveru eXtražumpy.cz pravidelně psát o jeho prvním manželství, přičemž Jana Synková už nabídku na roli jeho ex nadšeně přijala. Po jeho odchodu se členové famílie servali jako koně o finanční podíly na tomto projektu a ve výsledku z toho opět vytěžila nenáviděná nástupkyně spratka Partyšová, která se zmordovaným kuním ksichtem zahájila svůj druhý Prásk! Jak je vidět, v Říčanech se dveře netrhnou a rodinka má o stálý příjem od pokleslých medií postaráno i v daleké budoucnosti. Halt budou ještě nějako dobu zastíňovat konkurenční Koktoštikovy.
    *1* *15* *8* *13* *11* *12*
    • Tebe to Vacátko ale bere.Dělali jsme si tu z Rychtářových vtipných (trapných) kousků srandu.Vymýšleli konspirace s čím přijde příště a ty teď takhle šiješ do celé rodiny.Já za sebe můžu říct,že kdybych poskytla azyl kamarádce a ona mi pak odkráčela s manželem,asi bych z toho nadšená nebyla,ale kdyby začal takhle blbnout jako Rychta,tak bych mu ten kufr zabalila sama a otočila za ním klíčem.To,že Rychtovy příjmy jsou přímo úměrné bulvární prostituci,kterou předvádí víme dávno.To,ale neznamená,že se stejně chová jeho teď už bývalá rodina.Kromě ušouna,který je stejný exhibicionista jako tatík.
      • ušoun není exhibicionista,naopak trpí psychickou poruchou při které méně komunikuje a o to víc je agresivní..všude se sice ukazoval,ale když měl někde promluvit,tak z něj vypadly jen nesrozumitelné skřeky nebo nadávky..skutečně to nemá v hlavě v pořádku a dá se říct,že je ještě větší blázen než jeho otec.. Darina je až moc slušná a Rychtáře v domě trpí..nejde jí o jeho prachy,jen ví,že Rychtáře nikde nechtějí a čeká až ho zavřou..což může být každým dnem,vzhledem k tomu,že je v podmínce..a v podmínce už se stačil poprat - viz.monokl a doufám,že člověk kterého zřejmě Rychtář napadl a on se pouze bránil ho sám udá..historka o lati je směšná,jen se snaží utajit,že zase někoho napadnul,ale ten člověk se narozdíl od jiných dle monoklu dokázal ubránit..
        • dle monoklu na tváři Rychtáře..
    • Štikovy nikdy nikoho nezajímali..na to byli příliš trapní..Rychtářovi sice taky,ale v jednu dobu byla aspoň sranda sledovat co předváděli..se Štikama nikdy sranda nebyla,to byl od začátku trapas a ani neměli tu pravou celebritu..nějaký Kokta s Partyšovou nikdy nic nedokázali..Bartošová byla celebritou číslo jedna - alespoň v bulváru..dneska už Darina není podobná té herečce,jelikož už nemá červené vlasy..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit