Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Rychtár a Macura nejsou významní, ale jsou to dva bezvýznamní kašpari, který se na úkor slávy Ivetky jenom zviditelnovali a prizivovali, jak už i Vera napsala, jinak nic neznamenaj
    • Není to pravda,Macura se snažil něco dokázat dávno před seznámením s Ivetou..měl svoje politické projekty a navrhoval kratší pracovní týden..4 dny místo 5..v hodně věcech měl pravdu..ale i kdyby Macura nic neznamenal,tak to aspoň není násilník a lhář jako Rychtář ! Věřím,že ho smrt Ivety opravdu zdrtila,narozdíl od Rychtáře..
  • Luky1987
    Doufám, že na Rychtáre jednou dojde a boží mlyny melou pomalu, ale jiste. Ivetka mela žít a on mel radši jít pod kytky
    • Nemelou a neexistujou..jdeš do hospody,vodprásknou tě jako psa..nebo jdeš do školy a šílená ženská,co měla být zavřená tě ubodá..a nebo donutíš svým chováním a svou péčí Ivetu k sebevraždě a nejsi potrestán - myslím Rychtáře..stejně tak nebyl adekvátně potrestán za zmlácení Dariny a za to že jí okradl..
  • Vacátko běž se léčit..Zdeňka rozhodně nezajímá co si o něm myslíš..úplně stačí že byl u toho on a ví jak to bylo..nejsem Macura a myslím že je celkem jedno pod jakým jménem píšu..mě taky nezajímá kdo jsi ty..jestli nejseš náhodou třeba syn Rychtáře,který má potřebu Zdeňka špinit..důležité je,že se Zdeňkovi daří což někteří nemůžou překousnout a mají potřebu ho neustále pomlouvat..možná je svérázný,ale není zlý tak jako Rychtář..ale tupci budou donekonečna psát blbosti..
  • Ještě že Iveta v posledním záchvěvu soudnosti nechala všechno napsat na Artura.Dodnes by se s ním soudil o každý kastról.
  • Luky1987
    Za sebevrazdu Ivetky jsou zodpovedný : Rychtár, vsichni její partneri s kterými zila, novinári a bulvár nebejt jich, tak by jeste zila. V jednom rozhovoru Ivetka priznala, ze nejvecsím stestím v jejím zivote je pro ní syn Artur
    • za prvé už tady píšeš to samý asi po stý a za druhý za sebevraždu Ivety může z jejích partnerů pouze Rychtář a nikdo jiný !! Macura upozorňoval už rok a půl před smrtí Ivety o co Rychtářovi jde - donutit jí ke svatbě a pak ke smrti a poté dědit..právě dnes je Arturovi 18 let takže začne dědické řízení !
      • Luky1987
        Souhlasím s tebou v tom, ze aspon Macura chtel Ivetce nejak pomoct aspon, ale ti vsichni ostatní i Rychtár mají podíl na její smrti si myslím
  • Luky1987
    Vacátko máš pravdu. A já porád tvrdím, že Rychtár je magor i Macura atd. Ivetku jsem mel rád a mám
  • *1* *1* *1* Franckojagrova nezapomeň opět zveřejnit, co ti ke kulatinám popřál říčanskej pardál, starej Rychta, ať se zasmějem. Gratulace od mluvící prde*e, to bude hustý!!!
    *1* *1* *1*
    • Že se necháš vyprovokovat.Tak to tu bylo poklidné,než nám do toho začal Zdenda zasahovat svými invektivami a hlavně svou vědoucností o tom co si hlavní aktéři této frašky myslí.
  • Těch otrávených živočichů bylo mnohem víc.Taky když ho vidím zvracím.Co chudák Mimin-Ťupík.Musí ho škrtit na klíně,aby mu nenávratně nezdrhl a zase vydělal nějakou kačku.
    • Luky1987
      Vero nápodobne
      • O kočkách se říká, že mají 9 životů, ale je fakt, že Ťupíka ani Mimina už nebylo dlouho vidět. Taky je bulvární embargo na Ušounův trest obecně prospěšných prací. A co měla expedice Novy s Rychtou provést italským dětem?
  • *15* Macurovi došly prachy, že už je zase zpátky. Prý mu hučí v klacku, jak nemůže zapomenout na svoji prodanou nevěstu přisouzenou mu bohem. Jestli on nepřijel, aby dal Pepanovi k narozkám stejný dárek jako Iveta.
    Není mi jasné, proč za použití špičkové pátrací technologie na vyhledání tragikomické dvojky ZM+IB utratili poliši tři mega, když celá anabáze probíhala v přímém přenosu TV Prima a Nova. Nakonec vyjde najevo, že si PČR najala Pepovu bezpečnostní a pátrací firmu a Rychta tak inkasoval dvakrát,
    od Novy + od policajtů. V této kauze je možné úplně vše, du si dát panáka.
    *8* *11*
    • Taky nevím co je na tom nepochopitelného.Od jednoho přítele utekla k druhému,aby s ním odjela na dovolenou,aby ji předal třetímu,aby si užila prázdniny na ehm zámku ze kterého ji vysvobodil první a kruh je uzavřen.Vacátko dej pozor.S každým článkem o této tragikomedii panáček a máš tu delirium tremens ani se nenaděješ.
      • Já bych doporučovala zapít,tak každý 30 článek.Je to ještě nadlouho a játra mám jenom jedna.
  • Luky1987
    Ten kašpar Macura neustále slídil kolem domu Ivetky v Uhříněvsi, měla z něho strach a bála se vycházet ven kvůli němu
    • Ten podle tebe kašpar jí zachránil loni v létě život..a protože z něj měla strach tak si ho v létě zavolala aby jí odvezl od Rychtáře..jasně,to "dává smysl"..ven se bála vycházet protože jí to nakukal Rychtář,že jí všude hrozí nebezpečí..ovšem nakonec se ven nebála,když šla skočit pod vlak..
      • *1* Jo, Ivetka byla liška podšitá. Jednou taky Macuru prosila o pomoc, a když jeliman přijel, tak mu s Pepkem rozbili čofák. Ještě, že stačila svému milááškovi Pepovi poděkovat za záchranu života. Kdyby jí v těch mrákotách po prášcích a láhvi cucíků praskl ten vřed na sluncem zalité pláži, měla to už dávno za sebou... Taky si dám bodík, lol
        *5* *1* *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit