Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *12* Franckajagrova-haha, agituj za svoji modlu na profilu Macury. Seš mimo mísu, komu jsi tímto žvaněním pomohl ty?
    *13*
  • *15* Rychta se snaží z posledních sil být prostřednictvím pokleslých médií na očích, protože má bobky a má sakra proč. Jeho poslední sponzor v Prásku! skončil, ostatní čerpají z archívu, FB, příp. opisují jeden od druhého, a to moc nesype. Škoda, že nepromluví Petr Veselý, který odvedl dobrou práci. Dokonale zmapoval situaci, užil si luxusní dovolenou a vypařil se. Hned nato byl Rychta z Ivetina domu vyexpedován i s prázdnou pixlí, šutrem a veteší. Jo, tak svět odplácí, a bude hůř.
  • Podmínka je ještě menší trest než obecně prospěšné práce. Rychta je možná na smrtelné posteli. Opět se k soudu nedostavil, ale v Prásku! se asi večer prsit nebude. Spratkovi vyfoukla kšeft Partyška, která neuspěla ve snídani, takže až tak moc dobrej, jak o sobě prohlašuje, není. Prostřednictvím Rychtáře se sprostě navážel do mnoha významných lidí a institucí až si nakonec vylámal chrup. Věřím, že jako moderátor si už neškrtne a Prtyška, ač ji vůbec nemusím, mu všechno ponižování s radostí vrátí. Může začít tím, že matku svých dcer si našel v baru, když se nahatá vrtěla u tyče, místní štamgasti ji ochmatávali a lepili bankovky na naolejovanou zadnici. Přesto hlásá do éteru, že děvčata zrozená z tohoto spojení budou naprosté inteligentky pohrdající mátohami šoubyznysu. Drmolení, hyperaktivita, samovolné a nekoordinované záškuby, spolu s více vadami řeči mohou být příznakem Tourettova syndromu. Když zmizí nadobro z obrazovky přestane týrat sebe i diváky.
    *5* *8*
    • Luky1987
      Konečne syslavej Novotný na televizni obrazovce nebude !
    • Já se spíš bojím,že zas napadne Darinu..jako to řekl u Macury - že ho znovu napadne,jelikož si to už odpracoval předem..teď dostal trest za napadení Dariny a zas se jí bude mstít,aby pak šel sedět právem,znova jí napadne..tak uvažuje..Darina žije ve vlastním domě jako vězeň a bojí se co zas Rychtář provede..
  • Luky1987
    Na zlatyho slavika jsem se akorat tak vybodnul a je mi z toho na zvraceni. Bez Ivetky stal stejne za houby a nedalo se na to koukat
    • Máš recht, Luky. Gott a Klus mají nadhled, jinak opět trapárna, včetně Boučka. Ivetu jen zneužili ke zvýšení sledovanosti a hlasování. Artur by měl po maturitě odejet za Ivanou, protože tady mu nedají nikdy pokoj.



      *11* *9* *3*
  • Macurovu bývalému zaměstnavateli se prý nezamlouvalo, jak softwarový engineer na veřejnosti prezentuje firmu v souvislosti iniciativami v Uhříněvsi a Říčanech. Odmítnutí tolerovat jeho nízké pracovní nasazení a časté absence kvůli šmírování a zachraňování týraných žen proti jejich vůli jej rozlítilo natolik, že svého nadřízeného po vzoru JR zmlátil. Protože od toho momentu marně shání nové zaměstnání, mohl by požádat jmenovce Zdeňka Srstku, aby ho nabídl ve svém pořadu "Chcete mě?". Je hravý a přítulný!! Svou paničku by miloval a chránil!!!
    *1* *2* *15*
  • Po dobu péče rychtářovic teflon-sebranky Iveta chodila s neupravenými vlasy a v hadrech ze sekáče. Kapesné od Pepy jí nestačilo ani na obaly a školní pomůcky pro Artura, natož pak na kadeřníka nebo stylistu. V té době velebil Pepa-hasič rodiče za pořízení bydlení a Ušoun dostal nového passata SPZ 7S29111, přičemž v Ringu Rychta prohlásil, že firma vydělává cca 20 tis. měsíčně. Současně dokázal splácet hypotéku za staršího syna a životní náklady zbytku klanu obývajícího říčanskou vilu. Franckajagrova alias nevěra tehdy zveřejnil v diskuzi Darinino vychloubání na FB, že má ty NEJ NEJ nejhodnější kluky. Téhle komedii bude konec teprve, až nějaké přeživší oběti jejich "nezištné péče" rupnou nervy a živitel Pepa skončí s rozbitou kebulí v příkopu. O zbytek nezajímavé famílie přestane bulvár jevit zájem, budou nuceni živit se rukama a na předvádění se jim nezbyde
    čas. A o tom to je, vážení.
    *9* *11* *12*
  • Mercedes je profík, ví, že čím, víc se ho*no rozmazává, tím víc smrdí. Až příjde čas, Rychta to schytá i s úrokama, možná dojde i na pravé slzy...
    Es kommt der tag, Giuseppe!
    *16* *16* *16*
  • Luky1987
    Já proti Rychtářovi osobne nic nemám a nebudu ho urážet
    • A to od kdy? Ještě nedávno si mu přál, ať chcípne. A co ty další invektivy?
      Sice většina z nich byla smazána, avšak mohl bys prozradit, proč ta zásadní změna?!
      *8* *8* *8*
      • Luky1987
        Já vím psal jsem, ale už si myslím, že Rychtář není až tak špatný človek
        • *7* Napiš důvod.
  • *1* Korunovanej .ůůůůůl bude ufon, všechny kolem Ivety očipoval, řídí a šmíruje je na dálku i z kutlochu v East Endu. Rychtův nedoplatek na ZP byl uhrazen nejspíš z honoráře za nejodpudivější "medailonek" k prvnímu výročí
    jeho "milované Ivety", který narychlo sesmolil s Turkem. Fůůůůůj
    *8* *11* *1*
  • Pro něho je nejhorší trest, že už o něho není bulvární zájem. Neštítí se nechat fotit u kamene (hrobu), který se prázdný a stejně dementní je ten reportér, který mu dává otázku, zda k hrobu někdo chodí. Kdo by chodil k prázdnému hrobu, kde není pohřbena. Ona chtěla klid, ale on ji ho nedopřeje, ani po smrti. Dávno měla být uložena ke své rodině tatínkovi, dědečkovi. Ten psychopat se ukájí i nad její urnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit