Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Podle me za smrt Ivetky není zodpovedný, Rychtár, ale novinári a bulvár za to oni mužou hlavne
    • Rychtář je tak dobrý člověk,že se za něj starší syn hluboce stydí,a jeho ex z něj má hrůzu.A s těmi novináři a bulvárem,to snad nemyslíš vážně.Někdo je musel přes práh pouštět,protože tam byly vždy privátní fotky a reportáže z domova.Chceš mi říct,že se k ní do kuchyně ti bulváři prostříleli?Máš bordel v hlavě chlapče.Rychtář ji bulváru prodával a to ať byla v jakkoliv ubohém stavu.Nebo mi vysvětli fotku s pooperační jizvou.Máš pocit,že si ji vyfotili doktoři,aby s ní běželi do médií?Ale abych byla objektivní.Ono Ivety bylo taky dost a za čucíky byla ochotná blábolit cokoli.ZY
  • děs http://www.youtube.com/watch?v=iAPWH8j5-pY
  • Luky1987
    Presne Rychtář i s poskokem, zvukarem Standou poradali mejdany v dome Ivetky v Ricanech s pochybnými ženskými, musel si to tam ješte naposledy užit než ho pan Štaidl vodsat vykopl
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko, drž se a nenech si pocuchat fakt nervy, preju ti at se tvuj problém vyresi, ale ty to zvládneš :) Co se týče Rychtáře, Macuru a Martucciho mne oni nezajímaji kašlu už na ne, jenom na Ivetce mi záleželo a pomohl bych jí kdybych mohl. Pozdravuju taky Veru
    • Když tě tak strašně nezajímají,tak proč o nich píšeš zhruba třikrát denně ? *2* *2* *2* *2* *2* Možná už by jsi měl vyhledat pomoc odborníka !
      • Luky1987
        Už je tu zase haha-franckajagrova a mínusuje. Jsem úplne v porádku chodím i do práce jen mne štve, že kvuli tem 3 kašparum Ivetka tady mezi námi není. Už o nich psát nebudu kašlu na ne i kdyz si myslím, že je to moje vec, co tady píšu a ani nepíšu vulgárne
        • S nadsázkou se sebevraždila už v době,kdy ještě ani Macura a Martucci nebyli na světě..takže si za to mohla sama a žil s ní roky pouze Rychtář..ne Macura a Martucci..ty s ní oba strávili jen pár měsíců..a pak jí občas potkávali,ovšem chlast a léky jí cpal Rychtář..
          • Luky1987
            Omyl Franckajagrova-haha i Macura a Martucci podávali Ivetce alkohol jako Rychtár, všichni tri jsou zodpovedný za její sebevrazdu chovali se k ní hrozne
  • Opět dostali všichni aktéři okolo Rychtáře mediální prostor k příležitosti fingované svatby úžasné modelíny a nejlepší kámošky.Ta fraška snad nikdy neskončí.Oni jsou ochotni se propůjčit k čemukoliv hlavně,že se o nich píše.Vrána k vráně .....
  • *5* Když Ivetu shodil stoleček, nebo chudák Gejša, anebo jí lampička udělala monokl, nosila podobné černé brýle jako občas, když žila s mercedesem Láďou. Po elixíru z medikamentů a chlastu se jí musel zdát krásný Quasimodo i Boblig.
    *7*
  • Tak dlouho se odvolaval dovolaval pocital.az se prepocital.aby nemusel prodat i urnu az mu prijde palmare za pravniky za prohrane soudy.
  • Mj. tvrdila, že pro ni znamená všechno Artur. Žena vytváří domov a má především povinnost k nezl. dětem, které přivede na svět. Pro jejich zdárný vývoj je důležité, aby měla dostatek sebeúcty, zejména při výběru partnera - potencionálního otce, příp. spoluvychovatele, svých dětí. To samozřejmě nevylučuje stát se úspěšnou zpěvačkou, pokud to má tedy zpěvačka v hlavě srovnané. Iveta šla za svým snem být populární zpěvačkou, ale chtěla mít dům, zahradu, a také rodinu a zvířata, což se jí sice postupně splnilo, ale spokojenost jí to nepřineslo. Nemůžeš brát vážně, co napovídala pro bulvár nebo blekotala pod vlivem, když už nevěděla kudy kam. Je mi jí líto víc než paní Nové a nechápu, jak mohla
    ty poslední roky vůbec fungovat v takto nepřátelském prostředí.
  • Luky1987
    Ivetka kdyby neměla při sobě takový kašpari jako jsou Macura, Rychtář nebo Martucci tak mohla ještě žít !
    • nemohla..zničila jí závislost na alkoholu..v roce 2013 tvrdili,že má játra v pořádku,ale to pravda nebyla..prasknutí vředu krátce po návratu z itálie nevzala dost vážně,i když to vážné bylo a ani to jí nepřimělo k dlouhodobé léčbě..díky tomu nemohla skončit jinak než špatně..
    • Strmý pád v jejím už tak dost komplikovaném životě odstartoval Martucci, Rychtář s Macurou ji pak dorazili. I kdyby se Ivetě podařilo zbavit Rychtáře, měla bohužel mimořádný talent připoutat k sobě ještě horší individium.
  • *12* Franckajagrova=mene má nazaměnitelnou identitu: 8 po sobě jdoucích příspěvků bez jakékoliv myšlenky, posedlost opisováním nudných slátanin, denně nová přezdívka...
    D.Rychtářové nikdy nesmrděly prachy z pochybné činnosti jejich špiclfirmy a nesmrdí ji ani honoráře za exmanželovy výstřelky. Nepříznivý vývoj, který předcházelo několik sebevražedných pokusů i postupný rozpad Ivetiny osobnosti, mohla jako zkušená zdravotnice předpokládat. Místo, aby vyvinula potřebný tlak na zajištění odborné léčby, sama podlehla statusu celebrity. Z neskutečného parazitování na Ivetě, a to jak bulvárem, tak Rychtářem, měla hmotný užitek i po rozvodu a nijak se mu nebrání ani dodnes. Její synové převzali návyky svých rodičů, neboť jak je známo, děti se vychovávají především příkladem. Dnes ji musí fackovat hanba, nejen za vychloubání na FB, že má ty NEJ NEJ nejhodnější kluky na světě, ale zejména za ten cejch, který ji do smrti už nikdo neodpáře.
    Hrdost, čest a důstojnost ti zřejmě nic neříkají. Oponovat tvým denně novým nickům je pod moji úroveň, dál veď se svými přezdívkami nekonečný monolog a nezapomeň dávat sám sobě kladné hodnocení. Vyžírkové v Říčanech ať se třeba vymlátí, nebo chamtivostí zadáví, aspoň bude klid. Čus
    *11* *11* *11* *12*
    • I kdyby Darina stokrát chtěla pomoct,jakože chtěla a nejen ona upozorňovala jak na tom Iveta je,tak neměla šanci..s psychopatem Rychtářem se nedá hnout..všichni mu to řikali,ale on je neposlechl a mlel si svou..a tak je to u něj ve všem..a když s tím někdo dřív nesouhlasil,tak ho třeba napadnul nebo mu pohrozil pistolí,v době kdy jí ještě měl..mysli si co chceš,já tady nepíšu příspěvky jen pro tebe,ale i pro ostatní a nikdo tě nenutí moje podle tebe bezmyšlenkovité příspěvky číst..
      • *11* Byla tu poslední solidní diskuze. Poté, cos ji tak, jako všechny ostatní, zahnojil bláboly pod množstvím svých přezdívek, sem už nikdo nechodí, tak si to tu užij sám se sebou, Pepušo.
        *11* *12*
        • Nejsem Pepuša a vlastně ani nevím proč sem píšu..možná,protože "osobnost" Rychtáře sem přidali až po smrti Ivety a i když je to nula od smrti Ivety,ani ne za 365 dní,tedy rok,o něm vyšlo skoro tisíc článků..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit