Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Rychtář, Macura a Martucci jsou proste 3 úbožáci, který bez Ivetky nic neznamenaj, ted už po nich nevzdechne ani pes ! Proto sem tohle píšu nebo je to pravda, mám Ivetku rád nezaslouzila si to takhle skončit a mne to štve. PS Nazdar Vacátko jak se máš, co je u tebe nového :)
  • A svět se točí dál, nikdo nevyhrál - zpívala kdysi Ivana alias Viana za svobodna Bartošová. Dnes slávu své sestře určitě nezávidí a pochybuji, že by měla ještě zájem prorazit v kalných vodách zdejšího šoubyznysu. Rychtářovo přirovnání obou sester překroucené bulvárními pisálky lze komentovat: Lepší živá koza ve švýcarské restauraci, byť třeba na benzince, než Rychtářova mula na kolejích. A to prý chtěli potomka...

    *8*
  • Zatímco půlka rodiny měla za totáče stranickou knížku, druhá na komanče nadávala v hospodě a v globále se pak měli všichni dobře. Podobně to praktikuji u Rychtů. Pepa s Ušounem jsou za zlé násilníky, Nová s Pepušou za spravedlivé, ne-li týrané oběti. Jestli se někdo s někým spřáhl, tak pouze tahle vypečená famílie proti zdecimované, psychicky nemocné a opuštěné Ivetě. Využili jejího neutěšeného stavu a dodnes plivýním jeden na druhého z její tragedie "slušně" profitují. Bez Bartošové by ani po jednom z Rychtářů neštěkl pes. Do bulváru se vetřeli přes Ivetu a ve své omezenosti doufali, že s nimi bude hrát plichtu. A bude hůř, neb čím víc se do hovínka šťourá, tím víc smrdí... Včasná prozíravost je lepší než pozdní lítost, ale vykládej to Rychtářům...
    *8* *8* *8*
    PS: Pepa má pěknýho moncla pod pravým okem a vypadá dost nezdravě.
    Tahle troska podle kumpána Standy ochraňuje majetek stovce klientů.
    *1* *1* *1*
    • Ušoun není mentálně v pořádku a součástí jeho psychické choroby je i zvýšená agresivita..dá se říct,že za to nemůže,ale i tak by se měl léčit na psychiatrii stejně jako jeho otec..nevím jaký je druhý syn Rychtáře,jelikož tolik nevystupoval v mediích,ale Darina určitě byla týraná..psychicky i fyzicky..proto skončila na psychiatrii,i když byla dřív naprosto v pořádku..kvůli chování a útokům Rychtáře trpěla úzkostmi i nespavostí..
  • http://josefrychtarvolnybrzozavreny.blog.cz/1407/sami-jsou-na-pest-ted-jim-byl-opet-potvrzen-trest
  • *1* *1* *1* *1*
    • *5* *5* *5* *1*
  • Luky1987
    *1* *1* *1* *5* *5* *5*
  • Luky1987
    Jsem zvedavý, kdyz bude Ivetka posmrtne opet mozná slavicí nebo SKOKANKOU roku, kdo prevezme tu cenu Rychtár nebo Artur uvidíme
  • *5* Macura chce být krom samozvaného ochránce IB zřejmě i samozvaným adminem Magazínu Osobností. Po sebevraždě IB zaplavil její profil také desítkami útočných, rasistických a nenávistných příspěvků, z nichž některé "hudy" smazala. Také tam se prezentoval pod desítkami většinou neregistrovaných nicků, např. "vvv, Rychtář, Rychtář žebrá o peníze na věně, hlasujte, joho, jojojo, keri, mě přivíst syn, Konečně.., napište mu, už je to rok.., kolzf, Tomas, kiris, ertkmjhfff, petra, hahs, Pajin"...a další. Trolluje, spamuje a klonuje, "vacátko" s malým "v" je také "franckajagrova", vrátivší nyní k nicku "Jan Novotný". Doufám Věrko, žes mu nenaletěla a nedala mu bodík? Nejraději by z profilu JR vymazal všechny příspěvky dvou posledních solidních diskutérů, a přizvukoval si tu donekonečna se svými četnými nicky a našimi klony. Nemá cenu na něj reagovat, je to teflon stejně jako Rychta, jsou spolu navěky svázaní a tudíž je jedno, na kterém profilu se o nich píše.
    *8* *11* *12*
  • Luky1987
    Ani já ty blivajzy o Rychtářovi a spol. už nečtu, protože je to zbytečné a o ničem porád dokola. Mne jde, šlo hlavne o Ivetku mám jí rád na Rychtu atd. kašlu, ahoj Vacátko zatím
    • Tak to bys neměl..nikomu z nás by to nemělo být jedno..že po ulici chodí nepotrestaný násilník,který měl dávno hnít v cele !
      • Luky1987
        Zuzu je mi to jedno, protože i tak je Rychtář bez Ivetky vyrizeny stejne jako Macura, oba nic neznamenaj a už po nich nevzdechne ani pes !
        • Rychtář nikdy nic neznamenal ! A Macura se aspoň snaží vydělávat v Anglii..a pokuď jde o domácí násilí a jeho projevy,tak má ve všem pravdu..a je dobře,že to zveřejňuje..
  • On své vdovství povýšil na profesi.Já už jen očekávám,kdy vyrazí s urnou na turné po vlastech českých. Bude pořádat besedy jako svého času vdova Gusta Fučíková.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit