Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rychtář i jeho syn Jan ztratili před celým národem všechnu lidskou důstojnost..vím že ji to nevadí,ale i tak to nebudou mít snadné žít do konce života v téhle ostudě..která neskončí ani jejich smrtí ale bude trvat tak ještě sto let poté.. *15*
  • *5* Pepa na pár dnů složí hlavu v líbeznickém azylovém domečku králíčka bobečka, který ZM původně postavil pro týranou Ivetu B. Po zbytek léta bude Zdendovi zalévat rajčata, pořádat mejdla s obyvatelkami hampejzu a až mu Ušoun přiveze ušmiknutý sporák, bude zapékat šunkofleky s vejci od dvou slepiček s rajským salátem. Mezitím mu přiklepnou ID na palici jako jeho ex. Po návratu do Říčan ho Darina přivítá ve vygruntované Helence s novou kuchyní a dveřmi do obýváku od Blesku a komedie pro konzumenty bulváru, jinak poctivě pracující občany, bude pokračovat. Přece nebude 5 lidí živořit ze dvou inv.důchodů pomatených exmanželů, provoz luxusní vily a náročného vozového parku něco stojí...
    *8* *5* *1*
  • Luky1987
    Nechci se Rychtáře zastávat, ale on do vezení nikdy asi nepujde, jemu projde všechno. Tušil jsem, že ho pustí na svobodu, bohužel
    • Nepiš nikdy jelikož už kdysi ve vězení byl..pak byl v cele ještě dneska a půjde tam i zas..
  • Pustili ho,ale to ještě není konec..vězení ho stejně čeká na 100 procent !
    • Luky1987
      Uvidíme haha-franckajagrova a ješte když ho pustili se smál i predtím když šel sedet, vedel že ho stejne pustí na svobodu
      • *3* *5* Naprosto souhlasím, Luky. Možná si za komančů něco odseděl za rozkrádačky, teď ovšem vydělává bulváru jako pseudocelebrita slušné prachy.
        Spíš se bude občas střídat s exmanželkou v kobce na odd. 27 nejmenované léčebny, kterou nechvalně proslavila pacientka Iveta i zdravotnice Darina. Doufám jen, že těch skutečných podlitin a výronů utrží mnohem víc. V jejich případě by měli mít větší bobky z hospitalizace než z luxusu nápravného zařízení.

        *5* *5* *1*
        • Luky1987
          I já s tebou souhlasím Vacátko *3* *5* *5* *1* *1*
  • Zápal ale zapomněl zveřejnit celou osobní prohlídku *2* Vynechal tam ještě několik částí o strkání prstů policajtů do jedné části těla Rychtáře..
    • *11* Je vidět, franckajagrova-haha, že byste si s DZ rozuměli, podobné představy tě dlouhodobě rajcují.
      *12*
      • To spíš tebe..mě to přijde spíš vtipný..
  • *5* Je možné, že svlečený donaha dělal dřepy v nějakém pochybném podniku autor posledních stupidních článků o JR. Nebo si své perverzní představy
    pouze do vdovce po IB projektuje. Nakonec vyjde najevo, že si Pepa zašel na záhonek vyrýt kořenovou zeleninu do polévky, kterou vařil pro obyvatele Helenky v letní kuchyni na sporáku s ušmiknutým kabalem, u čehož jej čapnuli bulvární stalkeři.
    *1* *1* *1*
    • Detailní popis osobní prohlídky tehdy zveřejnili i u Ratha..ale Rychtáře už asi tak prohlíželi již při prvním zatčení před více než 30 lety,tak to pro něj nebylo nic nového..tedy jestli to tehdy prováděli..
      • *5* Měli podezření, že v tělním otvoru ukrývá mrkev??
        *8* *1*
        • Je to běžná praxe..mohl tam mít třeba drogy..
  • Hlavně aby ho nepustili. Iveta se ho zbavit nedokázala. Darina má jinou povahu, dokáže to, ještě se musí zbavit ušouna.
    • Těch lidí co jí ničí je ještě víc..např její synovec,a další příbuzní Rychtáře,kteří jí nenávidí a dělají jí naschvály..to jsou ale už pro ní cizí lidé,ale že se jí nevyvedl syn,je horší..holt chytil povahu po Rychtářovi..to znamená,že skončí asi taky v cele,když bude pokračovat v tom co dělá..
  • Já jsem jen mírně optimistická.Připiju si až po 48h pokud proběhne zkrácené řízení a zůstane tam i poté.Pak snad konečně Darina dotáhne to vypořádání do konce a bude mít od něj navždy pokoj.Snad bude mít sílu zbavit se i toho ušopleska přestože je to její syn.
    • No i kdyby mu dali 2 roky vězení a on to přežil tak co pak ? I kdyby do té doby vypořádala vše,tak on se jí bude mstít do své smrti nebo ona kvůli němu umře dříve..ledaže by utekla na druhý konec světa..jinak asi mít od něj pokoj dříve než on umře nebude..bohužel..
      • Dva roky nevydrží ani na svobodě. *3*
        • Bohužel lidi jako je on se často dožívají i sta let..a o hodně přežijí svoje oběti..
  • Luky1987
    Konečne a jsem zvedavý kolik let bude Rychtář v té base sedet. Je to dobre i když Ivetce to život už nevrátí
    • Darinu týral dávno před Ivetou,zaslouží si to za více činů,na to nezapomínej !
  • Konečně na něj došlo.Nebylo mi nic a je mi líp....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit