Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Presne, Vacátko máš pravdu *4* *3* *1* *1* *1* *1*. Ivetka mela toho už taky plné zuby určite, co se všechno kolem ní deje Média, Rychtář atd.
    • *3* PN si na "užitečných idiotech" nahrabal, ty jeho plky už nikdo nečte, tak si prý dá voraz a bude si užívat z podstaty. Hlavně, že má potřebu to sdělovat "proletariátu, lůze, zaostalému venkovu a kreténům z Moravy, dle něj 90 % ČR". Nezabil byste ho, Slavný soude?
      *1* *1* *1* *5*
      Doufám Luky, že si užíváš krásných podzimních dnů a randíš ostošest.
      *1* *14* *3* *5*
  • *3* Konečně klid od těchto nýmandů. Slovy Lenina: Užiteční idioti se mezi sebou poprali, aby nám dodali provaz, na kterém je pověsíme. Jó, komu není shůry dáno, světská sláva - polní tráva...
    *3* *1* *1* *1* *5*
    Ani protekční spratek Pája si o ně kolo neopře, páč to nesype.
    *1* *1* *1*
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko jak je ? *1* *1* *5* *5*. Rychtář se už asi večne bude tahat jenom po soudech s Darinou Novou. PS Ivetku mám porád rád, moje nej česká zpevačka
    • *9* Denně jezdím přes přejezd, někdy musím čekat, to si pak představím tu hrůzu a beznaděj, velkou odvahu...taky. Nepochopím, jak se kdokoliv od Rychtů může veřejně natřásat před kamerou, o Darinu si normální chlap neopře kolo. Fotka hermafroidem Macurou - hnus, oba jsou sjetí.
      *11* *12* Jinak u mně dobrý. *1*
  • Totální mravní úpadek a ukázka, kam až může člověk klesnout, ztratí-li
    elementární mravní zásady, ignoruje svědomí, má-li vůbec nějaké. Lhostejnost, bezcitnost, závist, neúcta ke smrti, zesnulým i k životu. Paní Darina by se měla hluboce sklonit před skutečnou obětí mediální štvanice, chlapcem Arturem, a mnohému se od něj naučit. Ve svém dosavadním životě zatím prošvihla, co se dalo. Pod pomyslným dnem, od kterého se chce údajně odrazit, je ještě pěkně smrdutý septik.
    Peklo je prázdné, ďáblové jsou mezi námi.
    *12*
  • *8* Kolipak to Darině hodilo? A co tak neuvěřitelného se této dámě podařilo? Za pár dnů má muže svého života zase jen pro sebe, popularitu Ivety rozhodně nepřekoná. Se divím, že ji ochránce týraných slepic nezachránil s sebou a jagermeisterem do Anglie. Už aby byla středa a trubkové začali psát o mordu v E.
    *5* *1*
    Proč mi nejde stále dát Pepčovi záporáka? A kdy bude mit tahle skvělá dáma profil na osobnostech?
    *8* *8*
  • A navíc byl Macura i u Dariny doma a Pepan teď bude přemýšlet co se tam asi dělo *1* *1* Dnes odlétám po 4 dnech zpět do Anglie vydělávat na dluhy a azylové chaloupky. Asi největší radost mi udělalo pozvání od Darina Nová. Této dámě se podařilo neuvěřitelné ... Velká poklona ... Máme také stejné názory na spousty věcí
    • *1* Ty máš dost, franckajagrova.
      *1* *1* *5*
  • ..Pepan novou fotku kde je Darina se Zdeňkem Macurou asi ho odveze rovnou záchranka *1* *1* A Darina má jinak s tímhle moudrem pravdu : Je lepší milovat a ztratit než žít s magorem do konce života !! https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/t31.0-8/12039024_1664337193838524_2369182265095514911_o.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9
  • Nejnovější foto v galerii: Pohublý Josífek s novým účesem u svého vozového parku s nastřádanými paletami. Postaví si snad na své dvanáctině domeček jako králíček bobeček?
    *1*
    • ovšem nové foto Dariny se Zdeňkem nemá chybu *1* A navíc ho Darina pozvala domů..ušoun určitě zuřil a starej s tím nemohl nic dělat,když má stále zákaz vstupu do domu *1*
  • Soud s PK pokračuje, o Rychtáře a spol není zájem Kšeft je kšeft...
    *1* *1* *1* *1* *5*
  • Luky1987
    Pravda, jediné co už Rychtářovi zbylo je tahat se po soudech, brečet u prázdneho hrobu Ivetky a kríže. PS Je to proste blázen, který bez Ivetky nic neznamená

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit