Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Všude mínusuje franckajagrova i moje príspevky v diskuzi na Ivetku a Helenu Vondráčkovou asi mu to delá dobre
  • Luky1987
    Haha-franckajagrova neumí nic jiného než mínusovat. A ja príspevky nemažu
    • *1* Jo, ještě se umí nabourat do nicku, takže potrefená husa. Kdo ty příspěvky asi maže? Taky umí nadávat. Bude to tím, že jeho modla Darča už je s Rychtou zadobře, všechno bylo pouze placené divadlo a Ivetu chtěli oškubat společně!!!
      *11* *12* Prej reinkarnace, zatím kocour v troubě.
      *1* *1* *1*
  • Vážený pane Luky1987 mazání příspěvku které se vám nelíbí vám nepomůže protože na vás už brzo dojde !!
  • *7* Franckajagrova se už nemusí strachovat o Darču, ale jen co se Zápal zmíní o Rychtovi, už je tu a mínusuje.
    *1* *1* *1*
    • Luky1987
      Presne *1* *1* *1* *1* *7*
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko, ano byla dobrá zpevačka Marta Kubisova i hezká když byla mladá, souhlasím já proti ní nic nemám. Ale pro mne nejoblibenejsi českou zpevačkou je Ivetka. Nemusím jinak Helenu Vondráčkovou
  • U Rychtářů idylka, pohoda, spratek PN za vodou, věděl. kdy zalézt do anonymity a nevyjadřovat se k událostem. Luky, proč nemusíš Kubišku? Když vzpomenu na uhrančivý pohled, luxusní postavu, nezaměnitelný hlas, nezpívala žádné odrhovačky. Mrkni na její dřívější videa. Byl to živel, škoda jejího potenciálu.
  • Luky1987
    Presne, Rychtář není osobnost a nebejt Ivetky, tak nic neznamená jen se prizivoval na její sláve *11*. Ahoj Vacátko jak je? *1* *1* *1* *5*
    • Občas to drhne, ale jde to. Zatím mi chutná, dovedu se radovat z maličkostí a trubkové mi stále závidí. Škoda Ivety, že to nechala zajít tak daleko, Karel byl mnohem prozíravější... uvidíme, jak se domluví se zubatou.
  • Luky1987
    Na Ivetku už její fanoušci asi zapomeli, na dušičky jí prišli zapálit svíčku v Uhrínevsi jenom dva *13*
  • *1* *1* Není to stejná nemocnice, (kde má KG špičkovou léčbu), na kterou chtěl Pepa se spratkem podat žalobu, že tam Ifetce-koťátku způsobili podlitiny a poté násilím odvezli do Bohnic? Myslím, že se tam zkušený manažer celebrit Rychta brzy vydá. Kdepak kladení věnců, kšeft je kšeft. Větří rychlý prachy...
    *1* *1* *1* *11*
    • Luky1987
      Presne Vacátko, Rychtářovi jde jenom o to, aby neco z toho mel *11*
  • Luky1987
    Na Rychtáře, Macuru a Martucciho už každý kašle jediný, kdo se im cpe do zadku je šišlavej PN není divu stejnej slizoun *11* *11* *11* *12* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit