Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko, já jsem tedka v práci na noční a ty jak se máš? Už mne nemažou, nesmí se tady psát vulgárne nebo nekoho urážet. Rychtář prí seká dobrotu pri Darine Nové, no tak to bych chtel videt, jak to tam tedka u nich vypadá. PS škoda Ivetky
  • Čau Luky, franckajagrova-haha-nicnezpravda tu má víc fanynek (3) než Pepa Rychtář. Taky tě furt mažou? Se divím, že tu ještě nemá profil jeho láska Darina. Asi chystá muži svého života Vánoce a druhou svatbu.
    *1* *1* *1*
  • Luky1987
    Už je tu zase haha-franckajagrova a mínusuje
    • Žádná Francka tady není,už vám to jeden člověk psal,abyste nechali těch blbostí a nepsali tady nesmysly..
  • Zázrak! Vdovec po Ivetě Bartošové se vrátil k exmanželce Darině a seká latinu
    Super.cz, 20. 11. 2015 *2* Však od zas něco vyvede...třeba podpálí dům na štědrý den nebo tak něco *1*
  • Milý Advente,naposled jsem sem psal asi před dvěma měsíci..takže opravdu osočuješ zbytečně..musím ale souhlasit s tím člověkem co tady psal,že to asi nemáš v kebuli úplně v pořádku *2* *2* *2*
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko, taky mne to tu už moc nebaví. Jsem rád, že se ti líbí moje profilová fotka
    • Chlape jsi to ty,to je ale změna ! *1* *1* Jsi nějaká jiná ! *1*
  • Čau Luky, Listopad (21. a 22. 11.) byl klon - franckajagrova. Je vidět, že tu má neomezené možnosti, Jirka - Realita je buď také franckajagrova, nebo jeho jeho chlebodárce, mohou osočovat a napadat příspěvky s hlavou a patou bez toho, aby dostali ban a byli smazáni. Vůbec se nedivím, že sem nikdo rozumný nechodí,
    jen franckajagrova pod nespočtem přezdívek. PS: moc hezká fotka
  • Luky1987
    Haha-franckajagrova-listopad umí jediné skrývat se a používat ruzné nicky i Ivetky, to není normální
  • Pane Listopade vy jste velice psychicky narušená osoba.
    • Pane Jirko, diagnózu jste přisoudil slušnému Listopadu, nebo vulgaritám jeho již smazaného klonu (franckajagrova)? Se svojí psychikou problém nemáte?
      • Vacátko máš smůlu,už měsíc nebo déle sem nic nepíšu.. *1* Takže osočuješ zcela zbytečně..píšou sem i jiní lidé,než já ty a lucas *1*
  • Pořád mi nejde dát Rychtovi záporáka, prsty v tom má franckajagrova.
    • Proboha člověče vzpamatujte se jaká Franckajagrová vy by jste se měl léčit,vy jste duševně narušená osoba.Uvedomujete si vůbec že tyto stránky navštěvuji i normální zdraví lidé! A ne jen takový poťapanci jako jste vy sám.
      • Realita, vy jste s Jirkou placení za lustrování a házení diagnóz od boku? Vaše omezenost a vulgarity nesčetných přezdívek a klonů svého kolegy(franckajagrova) vás zřejmě nijak neiritují. Copak rozumný příspěvek může ohrozit úroveň zdejší ubohé diskuze, resp. vy se předpokládám nepovažujete za poťapance, ale normálního a zdravého ředitele vesmíru. Smažte především sebe a zabalte to.
        • Příspěvek od reality mě potěšil i pobavil..napsal to pravdivě a skvěle a to toho člověka Vacátko neznám,ale podepisuju co napsal ! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit