Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko, jdu za chvíli se taky projít do prírody mám volno konečne *1* *1* *1* *1*. Nekdy mi je za Ivetkou smutno, tak aspoň poslouchám občas její písničky
  • Prožívá-li někdo skutečný zármutek, truchlí sám - bez svědků. Doufám, že brzy, až se bude Rychta shánět po kapesníku, aby si utřel ty své krokodýlí slzy, mu v tom zabrání prkno a on zjistí, že je v rakvi.
    Cicero: "Nechápu stařeckou lakotu. Cožpak může být něco nesmyslnějšího, než shánět tím víc peněz na cestu, čím kratší kus cesty zbývá."
    *3* *5*
  • Luky1987
    Kdyby Rychtář nebyl partner a manžel Ivetky, tak po nem nevzdechne ani pes, stejne na nej každý kašle *11*
  • Vždyť je to jenom podnikatel! Kolik je na světě podnikatelů a nejsou na Osobnostích! *16*
  • To jsou zase bláboly. Pepa si pouze do Uhříněvsi odskočil přivydělat, opět žije na hromádce se svojí vykutálenou famílií, jako by se nechumelilo. Možná smolí společně tu avizovanou knihu. Ušoun je v ID, že nemusel odkroutit ty obecně prospěšné práce? O tom pište, tupci, proč si to třeba nehodil na tom ušmiknutým kabelu od sporáku.
    *11* *12*
    • Luky1987
      Ahoj Vacátko, bulvár na Ivetce i po její smrti asi nikdy neprestane vydelávat *11* *11* *11* *11*. Mela by mít už konečne klid
  • Suché roští v ochranném pásmu železnic a zapálené svíčky ponechávají v klidu hasiče, ochranku drah i pomahače a chrániče. O dychtivých bulvárnících a jejich fotodokumentacích nemluvě...
    *16* *16* *16*
  • Luky1987
    Tak sem pred chvíli koukal na VIP zprávy na prime a klasika Rychtáře k nedožitým 50 narozeninám Ivetky zápálení svíček u kolejích a na hrbitove, to bude delat každej rok kdy má narozeniny i 29.4. kdy spáchala tu sebevraždu
  • Luky1987
    Po Rychtářovi, Macurovi a Martuccim nevzdechne ani pes *11*
    • *1* Gruntuje, peče šunkofleky, sbírá barevné kovy...
      • Luky1987
        Ahoj Vacátko nic jiného Rychtářovi nezbývá když už se nemuže ukazovat v televizi. PS kdybych mohl, tak bych Ivetce pomohl se z toho všeho dostat, mel sem jí rád i mám porád
  • Rychto, ty jsi ji dohnal na koleje, jsi vrah.
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko jak je ? *1* *1* *1* *1* Já sem byl dneska v práci zítra mám noční a potom volno. PS porád si myslím, že Rychtář je chcípák, který Ivetku jenom využil *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit