Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *5* *5* *5*
  • Kdybych to byla věděla, tak by sem tou zpěvačkou ani být nechtěla. V Beskydech by mi bylo určitě líp...možná...marnost nad marnost...co můžu čekat od lidí...dobrého nic. Když se přestane dařit, zaručeně se objeví nějaký "zamilovaný Rychtář, ochránce Macura, bohatý cizinec-šlechtic apod.", aby tu zkázu dokončil a něco pro sebe urval... Pak se přidají hyeny, supi, mrchožrouti a paběrkují, dokud je nepřivábí další ohlodaná kost.
  • *1* *1* *1* *1*
    • *5* *5* *5* *1*
  • *5* Všichni uhříněvští hafani jsou nadšeni, že Pepa s Ušounem dali za zvuku výstražného klinkání to pietní místo č. 3 u přejezdu zase do kupy (chyběl tam už jen Honzík coby podavač šroubků). Pro ty sympatické a mazané chlupáče je to totiž výborné diskuzní fórum a zase si tu mohou zanechávat své "vzkazy". Místo trapáckých andělíčků by jim tam Rychtové měli nosit nějaké mňamky. Zdravím také kocoura-zora-mstitele! Čauki mňauki, Mikeši!!!
    Franckajagrova-jak jinak tady..-co dodat..-haha na sebe nenechal dlouho čekat, tak teď už všechno víš, Luky.
    *5* *5* *5*
  • ..Rychtář je magor..ale už se mu to všechno krátí..auto,cela..a pak..pak mu ušoun udělá náhrobek - zde leží Pepa Rychtář,ten blb.. *1*
    • *5* Josef už má svůj náhrobek na říčanském hřbitově. AHA, BLESK, eXtra atd. se složí pouze na druhý epitaf: "Děkuji vám, zloduchové". Urna zůstane na polici v Helence s nápisem "Milovaný Pepa". Víceméně se to dobře vyvíjí, život je návykovej a někdy zabíjí... Dám ti jednu dobrou radu k nezaplacení, už to neřeš, franckajagrová, tohle nemá řešení!!! Pohoda, klídek, leháro - Tabáček absolutně ze života, jouzo (nebo admine?)!!!
      *5* *1* *5*
  • *5* Super fotka č. 4 od AHA. Pepovi se srdcem už chybí jen bílé perutě, toulec se šípy, holý zadek a růžky. V žebříčku top léto 2015 zabodovala a dostává se před zákeřného černého kocoura, číhajícího u barikády mezi obývákem a kuchyní v Helence, aby se vykálel na Pepovu dvanáctinu.
    *1* *1* Pepa nejspíš převálcuje i "maminku a babičku" IK-Rychlou, neb stěhování náhrobního srdce na kenotaf proběhlo v přímém přenosu a tedy zcela určitě za mnohem vyšší honorář. Paní Darina N. by si měla zajistit na dobu, kdy byl spáchán největší zločin letošního léta, neotřesitelné alibi, aby neskončila v base dřív než její exmanžel.
    *3* Domnívám se, že jedinými Ivetinými důstojnými pomníky jsou její písničky, které ostatně rádia nepřestala hrát, a zejména vzpomínky nejbližších, postupem času smířených s její komplikovanou tragickou duší.
    A to bez ohledu na to, kde jsou Ivetiny ostatky skutečně uloženy. RIP
    *5* *14* *3*
  • Luky1987
    Vero to máš pravdu
    • Víš Luky já jsem přesvědčená,že Iveta zvolila tak devastující konec,protože si byla vědoma toho,že ten magor by byl schopný ji za úplatu vystavovat v rakvi na služebně po vzoru Lenina v mauzoleu.
      • Svůj ortel si podepsala svatbou s tím blbem..když jí praskl ten vřed po návratu z Itálie,to bylo takové poslední varování,aby se zbavila Rychtáře,začala se léčit..atd..bohužel zase udělala opak,takže už jí nebylo pomoci..
  • Nechci být hnusná,ale nikdo neponičil kříž coby vzpomínku na Ivetu.Pouze zničili to hrozné srdce,které tam dodatečně Rychta dodal.Ještě chybělo,aby to srdce bylo probodnuté.Ten někdo měl zřejmě dobrý vkus.Už jsem tady psala,že ten prostý kříž s iniciály IB byl na Rychtovo kolotočářské cítění velmi vkusný.Dokud to nepřebil tou příšerností a plastovými anděly.Najdou se Rychto v této republice ještě jedinci,kteří mají estetické cítění.Přístě bys to mohl osázet kol dokola devíti trpaslíky.Každý trpaslík by držel jedno písmeno T V Ů J J O S E F To by bylo teprve krásné.
    • Pochybuju,že by to někdo ničil..buď to odpadlo samo a nebo to poničil Rychtář,aby se o něm psalo a pozamnmělo se na to,že nedávno opět napadnul Darinu..
  • Čau Vacátko jak je, to jsem já Luky. Co je novýho u Rychtářu
    • třeba Darina Nová *2* *2* *2* *2*
    • Čau Luky, jen ty trubky glosuju, což je pouze můj nestranný názor na zavádějící informace bulvárních dělníků. Všechny otázky ze života Rychtářů a spol. ti určitě co nevidět zodpoví franckajagrova-jinak jak tady..-haha (místní Kelišová), a to naprosto vyčerpávajícím způsobem (je to přece jeho živobytí).
      *5* *1* *5* *1* *3*
  • Poslední mlátící incident Josefa Rychtáře: Místo přestupku mu teď zase hrozí basa!
    23. července 2015 11:02

    Původně to vypadalo, že údajní kamarádi nechvalně proslulého Josefa Rychtáře (57) na říčanské policii jeho poslední „nedorozumění“ s exmanželkou Darinou Novou (57), jež tvrdí, že ji měl opět napadnout, a ještě jí v domě stavěl barikády, shodí ze stolu a předají ho jako pouhý přestupek k projednání městskému úřadu. Jenže jak se podařilo Super.cz zjistit, soudem pravomocně odsouzený násilník Josef Rychtář by se teď měl začít bát, jestli náhodou nepřestřelil!

    „Darina měla velké bolesti, bolela ji strašně hlava a měla problémy s krční páteří. Přísahala mi, že to nehraje jen kvůli tomu, aby mu zavařila, že jí prostě asi blbě hnul krkem. A co vím, na nemocenské kvůli tomu strávila čtrnáct dní a ještě pokračuje v rehabilitacích,“ řekla Super.cz kamarádka bývalé choti Rychtáře.
    Kdyby mu bylo prokázáno, že se skutku dopustil, mohl by být případ říčanskému úřadu odebrán a musela by se jím podle oslovených právníků opět zabývat policie. „Šlo by o takzvanou prostou újmu na zdraví. Byla by splněna podmínka, že porucha zdraví by omezila poškozeného v běžném způsobu života po dobu nejméně jednoho týdne. Samozřejmě ale vždy záleží na posouzení konkrétního případu,“ dozvěděli jsme se.
    Nová už dříve naznačila, že policie v Říčanech nekoná tak, jak by očekávala, a že ani nezareagovala dostatečně na její prosbu o vykázání násilníka z domu. „Podnikám patřičné kroky, opravdu se tím budu podrobně zabývat. Nenechám se dále beztrestně napadat,“ uvedla již dříve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit