Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vacátko.Nemohl by si být zase Vacátko?Děláš mi v tom bordel.Chudák Josef.30let nevěděl co je dovolená.Kdyby mu Nova před 2lety nesponzorovala výlet do Itošky,nevěděl by to dodnes.Za tu pergolu co postavil na zahradě bývalé manželky ve které pořádá hudební večery pro potěchu svou i celých Říčan by bývalá manželka mohla pustit chlup,aby mohl zase cestovat.Zaplatila bych mu jednosměrnou jízdenku na Bory do Valdic,nebo jiného pěkného koutu naší vlasti.
    • Prý nejlevnější zájezd do Hurghady Hotel Palace Titanic příjde bratru na 11.500,- peněz. Vrátil by se vykuchanej a nabalzámovanej v zinkovým penálu. Darču by osvobodili a v popularitě by Pepana mnohonásobně překonala. Akorát nevím na kolik by Rychtu asi tak pojistili.
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko - top léto 2015 jak se máš ? *1* *1* *1* *1*
    • Mám sa tak akurát dobre, zdarec!
      *5* *5* *3*
  • ušetři můj dům, ale ostatní nech shořet! Holy s**t.
    *1* *5*
  • Borec, co všechno ustál. Máte můj respekt, Pepo.
  • War of the Roses II.
    *5* *5* *5*
  • *9* Důvod ke smíchu mohou mít ti, kteří truchlili za zmařeným životem dříve krásné a talentované, nakonec uštvané a choré IB. Jak si kdo ustele, tak si také lehne. Host do domu, čakan do ruky. Kdo s čím zachází, tím schází. Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. Žádná píseň není tak dlouhá, aby jí nebyl konec. S úsměvem jde všechno líp , franckajagrova.
    Myslím, že ten černý kocour vzal spravedlnost do svých tlapek, když přestal používat kočičí toaletu...
    *1* *1* *1*
    • ..hledala způsoby jak se domluvit,jenže s magorem Rychtářem je domluva prostě nemožná..dům tak Rychtář opustí leda nohama napřed nebo v poutech..
      • *1* Big brother-franckajagrova ví-slyší-vidí, má všechny očipované...tvl

        *1* *1* *1*
        • *8* *8* *13*
  • ..tady není..nevím jestli se budete bavit i ve chvíli,až se objeví zpráva,že Rychtář zabil Darinu..ano už ho měla dávno vykopnout z domu..to je pravda..ale stejně není důvod ke smíchu nad její situací !
    • *2* Když se dva perou, třetí se směje...
  • *1* *1* *1* Co měl Pepa udělat místo barikády u obýváku? Zkrátit exmanželce řetěz z kuchyně!!! Nač má ten černý obojek???
    *1* *1* *1*
  • *1* *5* V prvním kole o nejvtipnější foto z léta 2015 vítězí AHA se snímkem: "Zákeřný černý kocour se zlověstně svítícíma očima číhá u barikády, aby nezpozorován zanechal na Pepanově dvanáctině páchnoucí kočičák". Kam se hrabou Addamsovi...
    *1* *1* *1*
    • Jen nevím jestli se jedná o Ťupíka,Mimina,nebo úplně jiného kocoura.Čert aby se v tom zmatku vyznal.
  • *5* Nač se tumlovat v tom vedru do Gargana. Klasickou Itálii zažijete v Říčanech. Turistický ruch snad prospěje potřebným.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit