Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No hlavně nechci za chvíli číst,že zabil Darinu..to riziko pořád hrozí ! Když se opije,je schopný i zabít !
    • Neboj, slípku, co snáší zlatá vejce, ušetří.
      *8*
  • A pokuď je nějaká spravedlnost,nějaká vyšší,tak už Rychtář moc dlouho žít nebude..a když dostane 3 roky vězení,tak možná už ani tolik nebude třeba *1* On je plný nenávisti..je mu 57,do 60tky možná umře..
  • ..Rychtář napadnul dnes,jen den před soudem v Itálii Darinu ! http://www.super.cz/363398-darina-nova-chce-exmanzela-vykazat-z-domu-rychtar-na-me-rval-chcipni-mrcho.html Ano,na jednu stranu si za to Darina může sama,že ho dávno nevykopla z domu..ale i tak neměl žádné právo jí napadnout ! Snad už si půjde konečně sednout,aspoň na ten rok a půl,ale doufám,že nakonec vyfasuje víc !
    • A já se ptám,kde je udatný ochránce týraných žen?No kde?V Uhříněvsi byl pečený vařený,přestože ho nikdo nezval.Do Říčan,že by netrefil?
      • ..hloupou,víš dobře,že je v Itálii..Darina je dospělá a pomoc odmítla..každý jí radil,aby Rychtáře vykopla,ale ona bohužel dlouho nic nedělala a tady je výsledek..hned po rozvodu v roce 2012,měla zahájit porozvodové vypořádání..bohužel to neudělala..dneska už od něj mohla mít pokoj..to je jedna věc a věc druhá je,že je to i chyba policie,která čeká až na smrt oběti a pak někdy začne něco dělat,ale taky ne vždy..prostě Rychtář měl být zavřený na 10 let už od roku 2012,a mohl být pokoj ! Díky policii a blbým soudům tomu tak není a tak může vesele dál napadat nejen Darinu ale i ostatní lidi !
        • pardon v Anglii..překlep *1*
          • Snad tam už zůstane nafurt, ajťák jeden. U ťamanů na tržnici.

            *12*
  • Čau Luky, bulvární dělníci pouze nabízejí emoce duševně strádajícím. Zbědovaná a nemocná Iveta měla smůlu, že jí prostředí, ve kterém vyrůstala, neumožnilo pochopit, že méně peněz znamená více času na věci, které se za peníze koupit nedají. Jsi-li skutečně tím čistým a romantickým klukem, vygůgli si článek "Uctívanou i opovrhovanou Bartošovou nikdo nechránil, ba naopak". Při studiu dějin se dobereš paradoxních zjištění, že někdy čistý romantik napáchá více škody než psychopatický grázl. Hodně štěstí do praktického života.
    *3* *1*
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko, neboj neskočím na to haha-franckajagrove :)
  • *1* Když ten frankajagrova-haha tě Věrko nemůže vidět šťastnou... Nechápe, že jsi pouze spokojená, vyrovnaná a slušná žena, což je fakt vynikající smysl života a rozhodně se vyplatí, i když to tak občas nevypadá. Teď se franckaj pod nickem svého stínu JR snaží rozjet diskuzi na profilu IB, zatím beznadějně, doufám, že mu na to Luky neskočí... Zdravím.
    *1* *3*
  • dneska.. aji zítra.. bude Kramný xkrát zajímavější než Rychta. Vzdej to franckajagrová..haha..dneska..půjde.. Itálii má už jen v Říčanech..
    • ..bude Rychtář evidentně zajímat i za 10 let,jestli bude tehdy ještě on i ty naživu *15*
      • Nevím proč někomu vyčítáš zájem o bláznivého Rychtu,když očividně tebe zajímá ještě mnohem více.Jinak bys nebyl na všech možných diskusích o něm.Také mě zajímala ta sranda kterou předváděl,ale teď,když už po něm pes neštěkne,tak se z toho nehroutím ani já,ani Vacátko s Lukym.Ještě si počkám jak dopadne soud a pak se za ním definitivně zavře voda.Jen nevím čím budeš žít ty,až ztratíš jediný smysl života.
        • Ty žiješ bez smyslu života už asi tak 80 let,tak to musíš vědět jak se s tím žije ! *15* *15*
          • Zase se pleteš.Jakmile skončí kauza Rychtář,tak my co jsme se tady v poklidu sešli,se zase v poklidu rozejdeme a budeme si žít své životy se všemi radostmi i starostmi co přináší.Jen ty budeš prudit a škodit na dalších diskusích a datlovat a datlovat své nenávistné komentáře.O můj smysl života neměj obavy.Můj život je bohatý a pestrý.Jen ten tvůj se smrskl na žlučovité výblitky.
        • *3* Lépe by to nenapsal snad ani sám Calderón.. Věro, Luky, čau.
          *4* *5* *14* *1*
      • snad nevyhrožuješ franckajagrová-haha-tebe..taky nejsi nesmrtelný..sbohem..
        *11* *12* *1*
  • *1*
  • Luky1987
    To by bylo velmi dobre, kdyby ta nula Rychtář šel už konečne do vezení, ale on podle mne tam nikdy nepujde bohužel jemu projde všechno
    • Už tam jednou byl..a vrátí se tam..snad..6.července bude soud,který nebyl 25.6.jelikož se to nestihlo..
      • i dneska poslouchal francekjagr*haha radio Jerevan, zase je nějak moc chytrej.
        *1* *1* *1*
  • ..tak dneska by měl padnout rozsudek nad Rychtářem..v Itálii..hrozí mu až 5 let vězení..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit