Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Čau Vacátko jak je :) Už tu byl haha-franckajagrova a mínusoval jak koukám
  • *1* *1* *1* *1* *1*
  • Rychtář je čistej chcípák a nula, který bez Ivetky nic neznamená !
    • Luky1987
      Jsem to samozrejme já
      • jako ta nula seš ty ? *1* *1*
        • Luky1987
          Nejsem ta nula Rychtář, myslel sem tím že jsem to já Luky1987
  • Luky1987
    Také ti to preji Vacátko. Muže si klidne Rychtář lámat hlavu nad tím, jak prijít k nejakým chechtákum i tak na neho každý kašle a nikoho nezajímá, pro mne je nic mrtev stejne jako Macura s Martuccim. Ivetce už muselo být špatne z nich, ahoj Vacátko a Vero
    • Jsou sice pro tebe mrtví ale přesto o nich denně píšeš *1* Oni pravděpodobně ani nevědí o tvé existenci,pokuď to tady nečtou *15*
      • *12* To o tobě, franckajagrova-haha, ví všichni, kteří hledají ve stupidních diskuzích útěchu. Řekni kámošům, že jim nemaká vlákno, agente.
        *11*
        • Luky1987
          Máš pravdu Vacátko. Zase tu haha-franckajagrova bude komentovat a mínusovat naše príspevky
  • *4* Luky, Věro, asi dám kratší relax u móře nebo vysokohorskou čambačku. Válečná sekyra zůstane zakopána, míň často znamená mnohem víc, jak by řek Klekí-petra, bílý otec Apačů. Howgh.
    *1* *1* *1*
    • To ti přeji.My pojedeme na přelomu července a srpna.Máš pravdu v tom,že někdy opravdu platí méně je více.Odpočiň si,načerpej síly a vyčisti si hlavu od každodenních starostí.Já i když nepíšu,tak nakukuji.Rychta nám se svými zběsilými nápady nikam neuteče.Určitě si doma láme hlavu,jak zase obrátit pozornost bulváru na svou stranu a přijít zase zadarmo k nějakým chechtákům.
  • Luky1987
    haha-franckajagrova, Macura je akorát tak blázen, který Ivetce komplikoval život kdyz žila, to samé Rychtář a Martucci také jí jen využil, aby se mohl zviditelnit
    • Tak to můžu říct i o tobě,že jsi blázen !! *15* Rychtář má oficiálně od soudu a odborníků určenou poruchu osobnosti..tam se dá říct,že je to magor..má stejnou poruchu např.jako Kramný..a Martucci ten je možná v něčem divný,ale nikdo z nich se s cvokem Rychtářem nedá srovnávat..
  • Zdeněk Macura je slušný člověk,i když ho osobně neznám..je to opak Rychtáře..inteligentní,slušný a nyní i pracovitý..maká celé dny..Martucci je cizinec a ty bývají jiní a Češi je nemůžou zcela pochopit..a Slováci taky ne *1* *1*
  • Můj názor na Rychtáře je stále stejný - je to zrůda,která by měla zaplatit za vše špatné co v životě provedla..
  • Luky1987
    Vacátko i já bych si s tebou rád popovídal. Jaký máš názor momentálne na Rychtáre, Macuru a Martucciho ani se nemusím ptát proste magori viď :) Ivetka byla celebrita a skvelá zpevačka, ale oni nejsou nic, drž se i ty :)
    • *1* Koukám na profil Gdéjetenšpínavejpódvodnejvrách - králík bobek a musím říct, že si jednička, špica a všechny palce nahoru (i na nohách)!!! Pro mně jsou ti tři nýmandi dávno mrtví, míň než ho**o v trávě. Moc mě těší, že jsi. Měj se, Luky, čau.
      *3*
      • Luky1987
        Díky Vacátko i pro mne jsou to tri nýmandi, který nebejt Ivetky tak znamenaj velký H*VNO, jen se na úkor její slávy zviditelnovali a po její smrti skončili, už po nich nevzdechne ani pes !
        • Rychtář je samostatná kapitola..ostatní jsou milionkrát lepší než on,ale vy je asi ze závisti budete pomlouvat ještě za 10 let ! *15*
  • *3* Ani nevím, Luky, je to složité. Nesmírná škoda, že na světě není víc čistých duší, jako jsi ty. Docela dost stojím o to, popovídat si s tebou u dobrého jídla a sklenky. Zdravím, taky se drž a zůstaň stejný - svůj.
    *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit