Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavel Novotný je v prvé řadě provokatér. Vymýšlí neskutečné chujoviny, prasečinky, pomluvy, aby šokoval. Slušní lidé na něj reagují, odsuzují ho, píší příspěvky ke článkům o ho**nu. Přitom z každého kliku má ten blb procento za reklamy a mne si své špinavé pazoury. Je to v podstatě neškodnej, vošklivej a vyrachtanej chudák, kterej se poctivou prací, natož pak novinařinou nedokáže uživit. Vypráskali ho z eXtražumpy i z televize. Bohužel, využil toho, že Iveta už nevěděla kudy kam, všichni ji odepsali a nechali ji napospas nejhorším šmejdům a vyžírkům. Na jejím zoufalství se přiživil kde kdo, nakonec i na její tragické smrti. Dodnes vytahují překrucují nechutné intimnosti, ze kterých by se ještě něco dalo vyždímat. Uštvali ji doslova online a ani nejbližší rodině neumožnili důstojně se ze zesnulou matkou, dcerou, sestrou, kolegyní, rozloučit. Hyeny slídily, kde se dalo. Je to hnus, nemá smysl si tím znečisťovat mozek, snad má už klid.
    *13*
    • Bulvár je velká žumpa, plná lží, ale na druhou stranu Rychta s nimi spolupracoval, ochotně jim sděloval nechutnosti, včetně foto o Ivetě, jenom, aby se o něm psalo. Neštítil se z ní těžit, ani po její smrti, ke které ji sám dohnal. Copak je normální, aby někdo fotil jiného člověka v blázinci, kdy je na dně, dávat kopii její zdravotní dokumentace bulváru, celý národ vidí, kam ji péče psychopata dohnala.
      Iveta žila ve strachu, pod jeho šmírováním, vše dokumentoval, nahrával, jenom aby to mohl v dané chvíli použít. Vydíral ji, pokud si ho nevezme, že zveřejní o ní veškeré jeho nahrávky a národ se bude divit, co je zač. Je o manipulátor, lhář prvního kalibru.
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko mám Ivetku rád a nikdo už jí fakt bohužel nepomůže, ale všichni co jí ubližovali Rychtář, Macura, slizoun PN na ne dojde !
  • Čau Luky, zrovna myslím na Michaelu Muzikářovou. Ivetě už nikdo nepomůže, ale to děvče mi dělá starosti. Ve svém věku byla osamělá a velmi vážná, jako by měla starosti dospělých, naopak její matka se chovala, jak praštěná puberťačka, bez zodpovědnosti. Co když byla těhotná, a proto se jí zbavili?
    • Luky1987
      Určite je to tak
      • Seš hodnej kluk. Být slušný se vždy vyplatí. Už kvůli tomu, že má člověk klidné spaní. Hezký víkend, doufám že na Valentýna budeš randit, čau.
        *3* *4*
  • Luky1987
    Kéžby byl ten chcípák Rychtář v base a Macuru bych zavřel a dal do svírací kazajky nejradši i za to co Ivetce provedl, oba jsou to zmetci
  • uz je ten smrad v base?
  • Luky1987
    Po Rychtářovi, Macurovi, Martuccim , šišlavým Pavlem Novotným a taky o skrachovaném herci Jiřím Pomejem není ani slyšet. Bez Ivetky proste tyhle šašci nic neznamenaj a nevzdechne po nich ani pes !
  • Já mám taky sud, heč
  • Kde máte tu třetí, Věru?
    *1* *2* *15*
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko i tobě přeji veselého Silvestra a pevné zdraví, štěstí v Novém Roce 2017 *1* *4* *5*
  • Veselého Silvestra všem, hlavně Luky tobě!! Největší sranda asi bude v Říčanech u Rychtářů, Nových, Kaštánků atd. Doufám,že si to pořádně rozdají a vjedou si do kožichů. PČR, MP Říčany jsou určitě v pohotovosti.
    *1* *2* *15* *3* *5* *12*
    • Luky1987
      Presne *1* *3* *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší