Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky, přečti si, co o tobě napsala Eva Procházková (franckajagrova) na profilu
    M. Zeman. Asi mě zase blokne kjáááva nebeskááá.
    *1* *1* *1*
  • Luky1987
    Čau Vacátko i tobě přeji zdraví, spokojenost, pohodu a všechno jen to dobré do nového roku 2017 *1* *4*. PS Rychtář už asi ani nebyl v televizi, jak je na hřbitově nebo u kolejích a zapaluje svíčku Ivetce. Asi už se na nej bulvární k.... vykašlali *1* *11*
    • Teda ten to dopracoval, prvorozený syn je Kaštánek, ex je Nová a Iveta šla na jeho narozky raděj na koleje... Už mu zbyl asi jen ten Ušoun... Občas si na něj nostalgicky vzpomene čuňas Novotný, jinak by si už neškrtli ani jeden.
      Oba si zadělali na solidní karmu, chudák Iveta.
      • Už ani pes po něm neštěkne. *14*
      • Luky1987
        Ahoj Vacátko pro mne je Rychtář pořád howado stejne jako Macura, Martucci i ten koktavej Pavel Novotný. Všichni se podepsali nad neštěstím Ivetky
  • Starší syn Dariny Rychtářové - Nové, Josef Rychtář - Nový, se nyní jmenuje
    Josef K a š t á n e k ? V Říčanech i v Nu-pakách je asi stále veselo.


    Luky, zdraví, spokojenost a pohodu v novém roce 2017! *1* *11*
  • Luky1987
    Je to chcípák Rychtář *16*
  • Luky1987
    Za sebevraždu Ivetky můžou jak Rychtář, Macura, Pavel Novotný, novináři a bulvár podle mne, to už nemohla vydržet !
  • ty sv i ne ja kdybych tady toho ZM R D A rychtare videl tak ho obesim toho kre te na
    • Luky1987
      Já taky
  • Darina přepisuje majetek na syna, asi má strach, kdyby ji ten duševní mrzák ublížil, aby nedědil Ušoun.
    Řízení se týká nemovitostí v k.ú. Říčany u Prahy
    Kaštánek Josef nabyvatel
    Darina Nová navrhovatel, převodce
    • Karle, jen hypoteticky, pokud Rychta natáhne bačkory, nastoupí za jeho zesnulou manželku IB v dědickém řízení její syn, Artur Š.? Já se v tom už nevyznám (kámen cihlu, celebrita celebritu, bez ohledu na pohlaví)...
      Josef Kaštánek je brácha Ušouna - Jana R., oba synové Rychty a Dariny Nové - Rychtářové? Tyjo...
      Co na to sociálka, je tam ještě to malé dítě?
      *8* *12* *1*
      • Arťa není jeho syn nikdy s ním nežil v jedné domácnosti, z právního pohledu jsou to cizí lidé. Jediní jeho dědicové jsou Josef Kaštánek a Ušoun, pokud nemá sepsanou závěť, která má přednost před zákonem. *14*
  • rychtari ty KU N DO za s rana ty cu......................
  • Luky1987
    Macura skoušel svést Reginu v Prostřeno *11* *11* *11*. Tedka už vážne pochybuju o tom, že Ivetka s takovým slizounem něco mela, to on si jen celou dobu vymýšlel
    • Macura si neskutečně vymýšlí, je to psychopat. Dělá mu dobře, když se o něm píše, kdyby s Ivetou něco měl, tak v tom bulváru byl dávno, ale on se na scéně objevil, až za Rychtáře. Oba dva jsou duševní mrzáci, Rychtářovi dělalo dobře, že byla na tom špatně, ona poslední tři roky, ani nevěděla co se kolem ní děje.
      Svatba by měla být anulována, jelikož Iveta v té době nebyla schopna reálného úsudku. Rychtář věděl, že chce ukončit svůj život a mamince Ivety, ještě večer tvrdil, že je naprosto v pořádku. Chtěl se ji zbavit, šlo mu o její majetek, ale se závětí nepočítal.
      Všude jde psát, jenom u Macury nejde psát bez přihlášení.
      • Luky1987
        Presne, Rychtář Ivetku bulváru prodával i Macura, když byla ve špatném stavu tak všechno fotili a pak to zverejnili přes média jsou to oba šmejdi *11* *11* *11*
  • https://www.youtube.com/watch?v=K4FzW-WRXz0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší