Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může mi tady někdo z těch co obhajují Rychtáře vysvětlit,jak bezpečákovi mohli proniknout bulvární hyeny do obyváku domu který patří jeho bývalé ženě.Zřejmě je tam pustil kocour Mimin.
    • Kocour po Ivetě,protože jeho vlastní pejsek bišonek Maxík jeho láskyplnou péči bohužel nepřežil
  • Luky1987
    Presne, Josef je slusný clovek a on za Ivetkinu smrt nemuze, taky si to myslím
  • Nechte si ty komenty na obhajobu Rychtáře..kdo má svůj mozek,tak si udělá názor sám !!
  • Nechte už Josefa na pokoji on za nic nemuže on je slušný člověk první se podívejte na sebe ani jeden z vás nemá dukaz že Ivetu týral nebo ji donutil k sebevraždě nebýt jeho tak už tu bartošová není dávno on jí měl rád a dělal co mohl možná že se párkrát pohádali ale to je v každé rodině
    • Luky1987
      Tím jsem myslel, ze Patrik Svec má pravdu
    • Luky1987
      Más pravdu a taky si myslím, ze Josef mel Ivetku rád
    • ono stačí že byl u soudu usvědčen z týrání Dariny ! Je to člověk,který nemá k ženám sebemenší úctu,takže je klidně mlátí a ponižuje !!
  • Luky1987
    Treba uz nechat Ivetku v klidu spát konecne. A Rychtárovi by uz ti novinári taky meli dát pokoj
    • Má co chtěl - nehynoucí "slávu" ! *1* Ať umře letos nebo za 20 let,na bulváru se to na sto procent objeví ! *1*
  • Rychtář by si mohl odnést z Uhříněvsi na hřbetě ten svůj kříž do Říčan.
    Okamžik poslední slávy by si vychutnal, kdyby se na něj před svou garáží nechal od Standy veřejně přibít. Tak by se snad dostal i do historie a možná by se dočkal i svatořečení. Co myslíš, Luky?

    *1* *11* *1*
  • Sobecký,násilnický Rychtář,si přivlastňuje jako věci i živé tvory.Ivetku měl jako majetek a proto možná jí má ještě doma v urně.S živou si s ní hrál a když ho přestala bavit její nemoc,stačilo naznačit,aby šla na koleje.Jako dítě,si všechno vynucoval vztekem,s jeho sobeckou povahou já,já,já...
  • Nepřekvapilo by mě, kdyby zkrotlý Rychtář kromě vily vydal i Ivetiny ostatky. Tedy pokud v té urně ještě skutečně byly. Mise kontraverzního Petra Veselého v Uhříněvsi skončila. O jejím pravém účelu mohou být jen dohady, jisté je, že tady Rychtář tvrdě narazil.
    Arturovi přeji, aby jeho pěkný vztah s otcem a nevlastními bratry pokračoval i po ukončení dědického řízení a nadále si stejně jako oni
    chránil svůj soukromý život proti senzacechtivým hyenám.
    Vypečení komedianti v Říčanech budou ještě nějakou dobu prát veřejně své
    špinavé prádlo, dokud zájem o ně zcela nepomine. Potom jim nezbude, než
    se opět spolu porovnat.
    *3* Amen
    • Ten urnu nevydá je přece manžel.Po komedii s pohřbem,kde si představoval,že mu budou kondolovat celebrity celé republiky a možná i světa a on bude mít hlavní roli.Nakonec mu nic podle plánu nevyšlo a teď by měl vydat urnu,aby Ivetina rodina mohla aspoň ke hrobu donést kytičku?Kdepak ani nápad.K prázdnému hrobu chodí šaškovat jedině on komediant.
  • Luky1987
    Je mi Rychtáre moc líto a myslím si, ze mel Ivetku rád
    • Taky je mi líto,ale paní Dariny a staršího syna Pepíka,který se snaží matku chránit před útoky toho arogantního a vyšinutého psychopata.Kdyby byl co k čemu,tak si pronajme byt a neotravuje život těm,kteří za jeho bezvýznamnou nabubřelost a snahu být v médiích za každou cenu nemohou..Dům má paní Darina po rodičích a on tam vlastní jen malý podíl,ale roztahovat se tam bude stejně,jako se až do teď roztahoval v Arturově domě.Ten ještě uspořádá rodeo jen aby se na něj nezapomnělo.
      • Kocour Ťupík je snad jediný, kterého v této nechutné trapárně fackovala hamba. Nejspíš proto změnil jméno na Mimin.
        *1* *4* *3*
  • ..ještě trvá blokace ? *1*
    • Ke všemu si ještě paranoidní. Klidně můžeš psát pod svým pravým jménem, na jiných diskuzích už tě prokoukli. Domluv si s Primou, že poskytneš Darině azyl v paletové budce. Přijeď si pro ni večer až bude Rychtář doma, abyste se mohli servat. Za slunného počasí můžete v plavkách naruby okopávat rajčata a ucucávat jagermeister, to vše v přímém přenosu. A nezapomeň na
      Rychtářova nemocného pejska, ten je ve větším ohrožení (viz Gejša). Pro něj
      máš tu menší budku, která je pro slepice nevhodná, ty totiž potřebují bidýlko - rády hřadují. Chechtáky se zase posypou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit