Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Nazdar Vacátko mám jenom tenhle nick z jiného nepísu. A chodím normálne do práce, nemusíte mne tu urázet jen za to, ze mám na Rychtáre kladný názor
    • Čau Luky, netvrdím, že ty máš více nicků. Invalidní důchod není urážka.
      Kdyby si ho Iveta vyřídila, mohla provozovat s pomocí přátel např. cukrárnu nebo kavárnu. Její jméno by zajistilo dobrou návštěvnost, i syn Artur by se tu se svým vzděláním uplatnil. Občas by mohla hostům i zazpívat, příp. pořádat společenské akce.
      A pokud máš stálou potřebu sdělovat své smýšlení o Rychtářovi, asi bys měl upřesnit, co tě přimělo ho tak razantně změnit. Zajímalo by to nejen mně. Jinak ti přeji spokojený osobní i pracovní život.


      *4* *4* *4*
      • Luky1987
        Díky Vacátko, taky ti preji spokojený osobní i pracovní zivot. PS Rychtár si myslím není zlý clovek, ale je to jen muj názor
  • Hudy, je to ten pode mnou (Vacátko../monte/voleeeee/šašci..). Posedlost, vtíravé myšlenky, nutkání... potrefená husa se ozvala pod dalšími nicky.
    Tuším, kdo to ve skutečnosti bude, má slušný příjem bez toho, aby chodil do práce, takže má spoustu času vysedávat na diskuzích. Ale Luky je asi jen velký chudák v ID. Hezký den.
  • A jaký fake profil ? Ten kdo tu píše anonymně může měnit jména,není nutné psát pořád pod jedním ! Stejně tady kazíš diskusi,že si každý rozmyslí sem psát..
  • ..jdi se léčit,ty se předpokládám nejmenuješ Vacátko,tak co je ti do toho kdo sem píše pod jakým jménem..myslím,že je to úplně jedno..jde o to co kdo píše..
  • Hitler byl taky podle mnohých dobrej..ale i tak každý slušný člověk ví,co byl zač !
  • Luky1987
    Rychtár je podle me dobrej
    • a koho to zajímá ??! Podle mě jsi blázen,co nemá svůj názor a mění ho jako ponožky..
      • Ten jouda ho mění jako ty svoje nicky, erene. Jeden spamuje, druhej troluje...nuda!
        *11* *12* *11*
        Co ty na to hudy?
        • hudy
          Doufám, že jsem se mu postarala o blok stejně jako Bendyšce...připadá mi jako schizofrenik....tobě ne? o:)
          • doufám,že jsi na sebe hrdá,že tady každého blokuješ ! Blokuj si jak chceš,půjdu psát někam jinam,kde je možná slušná diskuse bez omezení !
          • Nějakou diagnózu mají asi oba. Ten druhý má snad denně nový fake profil:
            specifická forma OCD?
            • hudy
              Teď nevím, koho myslíš s tím měněním nicků? Takových tady je, bohužel pokud nejsou registrovaní, jsou nepostižitelní, můžu to jenom smazat...
  • Luky1987
    Podle me za smrt Ivetky není zodpovedný, Rychtár, ale novinári a bulvár za to oni mužou hlavne
    • Rychtář je tak dobrý člověk,že se za něj starší syn hluboce stydí,a jeho ex z něj má hrůzu.A s těmi novináři a bulvárem,to snad nemyslíš vážně.Někdo je musel přes práh pouštět,protože tam byly vždy privátní fotky a reportáže z domova.Chceš mi říct,že se k ní do kuchyně ti bulváři prostříleli?Máš bordel v hlavě chlapče.Rychtář ji bulváru prodával a to ať byla v jakkoliv ubohém stavu.Nebo mi vysvětli fotku s pooperační jizvou.Máš pocit,že si ji vyfotili doktoři,aby s ní běželi do médií?Ale abych byla objektivní.Ono Ivety bylo taky dost a za čucíky byla ochotná blábolit cokoli.ZY
  • ..Rychtář není špatný člověk ? Asi byste psali něco jinýho,kdyby byl váš otec,zmlátil vaší matku a pak jí třeba stejně jako Ivetu dohnal k sebevraždě !
  • Luky1987
    Rychtář je dobrý človek a mel Ivetku rád si myslím i ona jeho
  • Luky1987
    Já proti Rychtářovi osobne nic nemám a nebudu ho urážet
    • A to od kdy? Ještě nedávno si mu přál, ať chcípne. A co ty další invektivy?
      Sice většina z nich byla smazána, avšak mohl bys prozradit, proč ta zásadní změna?!
      *8* *8* *8*
      • Luky1987
        Já vím psal jsem, ale už si myslím, že Rychtář není až tak špatný človek
        • *7* Napiš důvod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit