Přejít na výpis diskuzí

Josef Somr

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Herec Josef Somr, je skutečná osobnost. Jen jednou v životě jsem se s ním setkal a vyfotografoval a udělal na mě perfect dojem. Zdraví Kamil Točík
  • Hvezdy nejsou špatný. Já je mám rád. Hvězdy mi ještě nikdy neprovedli nic špatnýho.
    Krásná slova Pane Somr. :)
  • Dobrý den pane Somr, obdivuji Vás jako herce i jako člověka. Před několika lety jsem pracoval s Vaší neteří a musím říct,že má něco z Vás. Rád na ni vzpomínám, protože je to divadelnice úžasná.
    • Který si Pavel. Odkud?
  • Hodně zdravíčka pane Somr
  • Jste opravdu výborný herec, přeji hodně zdravíčka
  • K Vašim narozeninám a dalším událostem ve Vašem soukromém životě Vám přejeme vše nejlepší ,pevné zdraví, spoustu štěstí a radost ze života .Krásné jaro a krásné role přejí Bittnerovi z BROUMOVA
  • Pane Somr, díky za Vaše herecké umění.Vše nejlepší k narozeninám,pevné zdraví a ještě dlouhá léta. *4*
  • Pan Somr je opravdu výborný herec a člověk (měl jsem tu čest setkat se s ním). Domnívám se, že si zaslouží, aby text v životopisu, který uvádíte byl bezchybný. Úvodní věta, že "patří k nejvýznamnějším filmům českého divadla a filmu" není moc důstojná. Opravte to, prosím. Děkuji. Pepa
  • přání

    Vše nejlepší k vaším dnešním narozeninám,hodně zdravý a krasných rolí,mnoho krásných a štastných dní.
  • Narozeniny

    Vážený pane Somr
    Všechno nejlepší k Vaším narozeninám
    a hlavně zdraví dokud ještě slouží.
    Se Srdečným pozdravem. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit