Přejít na výpis diskuzí

Josef Somr

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • student

    Pane Somr jsete velmy dobrej herec.Natočte ještě hodně pěkných filmu a hlavně hodně zdraví v novem roce.
  • Umění,které vyhasíná

    Vinikající rozený herec,člověk,který je svůj...Filmy,povídky atd...nádherná atmosféra...,proto jsou filmy obsazeny výbornými herci,jako právě pan Somr a spoustu dalších herců jeho kvalit...hlavně staré školy...
    To co se dříve natočilo s těmito výbornými herci...!!!se nebude nikdy!!!opakovat...atmosféra,cit,k terý do toho dávali,prostě neopakovatelné!!Každý má svůj názor,ale můj pohled nezměním...každá doba má své...,ale filmy bez těchto herců v ČR..,V SOUČASTNÉ DOBĚ NESTOJÍ ZA NIC!!
    pokouší se jen o to,ale bohužel bezvýznamu!!,protože nemá,kdo nové herce učit...a jen tito herci,herečky staré školy..mohli předávat herecké umění..
    Určitě v součastné době jsou mladí herci,kteří jsou nadaní...,ale nemá je kdo učit...
    Ptáte se,co tomu chybí??jednoduché....
    Srdíčko. ...promiňte je to jen můj pohled..komu se to nezamlouvá...ať mi promine..Děkuji a s respetem smekám před herci,staré školy..viz.,p.Somr a spoustu další,i ti kteří už nejsou bohužel mezi námi...,je to kultura České nrepubliky,za kterou můžem být pyšní..a nebýt jich,nemáme se na co v divadlech a tv,kinech těšit...Bez těchto herců a jejich umění..pomalinku umírá tato malá republika...nadaných lidiček....
    • barisek93

      Re: Umění,které vyhasíná

      To jsou pěkný blbosti.Vy mluvíte o době a né o hercích!V současné době je tolik výborných mladých i starších herců.Herci přece nemůžou za to,že se doba změnila(pochopitelně),kterou vy si tak prosazujete.Samozřejmě každý dává přednost něčemu jinému,ale ty jak říkáte ,,staré časy,, odezněly a za to přece hercí nemůžou.
    • Re: Umění,které vyhasíná

      Ano souhlas. Ve vracově působí dlouhá léta výborný ochotnický spolek se spoustou talentovaných amatérů. Některé učila i ve vracovské, základní škole, již zesnulá, pani Věra Galatíková. I vracovský fotbal měl výborného gólmana v podobě Jozefa Somra. *3*
  • Pan Somr

    Skvělý herec, je radost a zážitek se dívat na každý film, či hru, kde pan Somr hraje. Je to PAN HEREC !!! Děkuji Vám, že nás bavíte. Hodně zdraví do dalších let!! *4*
  • uzasny clovek

    pan somr je uzasny clovek, pred nedavnem jsem se s nim potkala byl velice prijemny a mily a jako herec je vyborny vazim si ho a jsem pysna na to ze zil dve vesnice vzdalene od naseho bydliste.
  • Přání

    Nikdy jsem neuvažoval o vstupu do jakéhokoliv fanklubu, až proniknutí do internetu, kdy při kurzu PC nám kantor řekl, ať zadáme na stránky každý svoje jméno.Mně se zobrazil Pan Herec Josef Somr.Kdysi dávno v jednom rozhovoru Pan Somr řekl:Somrů je tak málo, že jsou všichni příbuzný. Od té doby mu důvěrně říkám strejdo.Možná na tom něco je, protože můj otec se narodil ve Vracově r.1924 a jmenuje se Somr.Duševní krásu, fyzické zdraví a faktickou pohodu k narozeninám přeje Somr Vladimír z Písku.
    • Re: Přání

      ano urcite budete pribuzni pan somr ve vracove zil a opravdu je to uuzasny clovek
  • Pozvánka

    dobrý den,
    pane Somr,moc si Vás vážím nejen jako herce,ale i jako člověka.
    chtěla jsem Vám nabídnout náš penzion,kde by jste si určitě opočinul a při té příležitosto nám venkovanům trochu popovídal o kumštu.Přeji moc hezkých chvil a doufám nashledanou
    Balová
    www.ucernehoc apa.cz
    info@ucernehocapa.cz
  • ...

    PANE SOMR MOC SI VÁŠ VÁŽÍM JAKO ČLOVĚKA A HERCE UŽ JSEM VÁS DLOUHO NEVIDĚLA V TELEVIZI NEVÍM PROČ JE TA DOBA TAKOVÁ ALE JAKOBY ZAPOMÍNALI NA HERCE A HERECKY KDY JAKO DÍTĚ JSEM SE DÍVALA NA FILMY A SERIÁLY A NA TY HERCE NEJDE ZAPOMENOUT A TAK I VÁS BYCH RADA VIDĚLA V NĚJAKÉM POŘADU.CHTĚLA JSEM ŘÍCT ŽE HERCI JAKO HRUŠINSKÝ,KOPECKÝ, VINKLÁŘ A DALŠÍ NEMŮŽE NIKDO NAHRADIT A TAK I VÁS.DĚKUJI DANA
    • odpověd

      vidím,že máme podobný náhled...zároven se omlouvám,za chyby v mém příspěvku...,píši to v rychlosi...
      skvělé,že herec.situaci atd...,nevidím jen jako jediný...a věřím,že spoustu dalších lidí,kteří dnešní situaci vidí podobně...s pozdravem Železný
  • Děkuji a ... klaním se. Velice si Vás vážím jako herce a člověka zárveň. Prosím,pošlete někdo foto Josefa Somra s jeho typickýmí kulatými brýlemi. Ještě jednou - dík!
  • poděkování

    Myslím,že je Pan Herec, který pokaždé, když předstupuje před diváky, dovede pohladit jejich dušičky a darovat něco krásného. Moc mu za to děkuji. Bohdana
    • Re: poděkování

      ahojte pane somre já si vás moc vážím pocházím také s vracova neschle moc vás mám ráda *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit