Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Pepínka

    Ahojky Pepčo,jsem ráda,že spolu komunikujeme přes meila.Jsi o 3roky starší než já ale natom nezáleží.Jsi hezký mladý pohledný kluk,který vždy udělá legraci.Máš hezké písničky.Doufám,že už víš o koho jde pokud jsi se kouknul na můj profil na lide.cz chtěla bych s tebou pokecat mezi čtyřma očima,po meilu to není takové.
    Docela by mě zajímalo zda máš nějakou holku a pokud ne tak jaké holky se ti zamlouvají?Měj se moc hezky a brzo se uzdrav se zlomeninou.ppapapapapaaaa tvá fanynka HANKA *3* *14*
  • Kuk:D:D

    Ahojík Pepo. Až dneska jsem se podívala na Tvůj videoklip a úplně mě dostal:D. je nádhernej. Tak by mě zajímalo, jestli v budoucnu bude víc takových klipů. Ta Tvoje písnička mi doma hraje pořád dokola a už mi leze na mozek, ale nemůžu jí přestat poslouchat. Pokaždý mi zvedne náladu ohromnym způsobem. Navíc mi přijde fascinující to, že toho tolik zvládáš. Muzikály, školu, dabingy... Jseš opravdu borec:D. Mějse a přeju ti mnoho úspěchů. Míša:D
  • Za pokus to stojí ...

    Ahoj Pepo, vidím kolik je tady pro Tebe nejrůznějších vzkazů. Je tedy hodně nepravděpodobné, že si přečteš právě to moje psaníčko... Ale kdyby přece, chtěla bych Ti říct, že obdivuji, jak všechno zvládáš - školu, účinkování v muzikálech, dabing a nespočet dalších věcí. Opravdu klobouk dolů! A kromě toho ten opravdu fantastický hlas. Moc Ti držím palce a přeji mnoho úspěchů s tvým novým CD. A kdybys jen tak náhodou chtěl pokecat se svou věrnou fanynkou, písni mi na e-mail, jo? *3*
  • Blaník Mělník - Isabel

    Ahojky, nevím, jestli na tuhle stránku vážně chodíš ty, ale i přesto to zkouším. Kdo jsem *7* Jsem ta slečna z Mělníka z Blaníku v bílým kabátku, co si pak šla i aspoň pro ten podpis a co tě "nejspíš" rozesmála při zpívání ... Smile si měl rozkošnej, kdybys chtěl, ozvy se na mejla isabelkamore@seznam.cz ... Budu se těšit, zatim pa ... Isabel ...
    • pajulilinka

      Re: Blaník Mělník - Isabel

      ahojky no tak to je super další holka s Mělníka co zbožňuje Pepíka...taky jsem tam byla bylo to upa moc užasný a nejvíc byl on... *14* *14*
  • Jaro

    Dobrý den. Mohla bych Tě požádat o fotografii s podpisem? Pokud to bude možné, adresu pošlu. Přeji hodně úspěchů. Jitka.
    • Re: Jaro

      Pošlu obratem moc rád,ale potřebuji adresu kam mám fotku poslat. Děkuji za přízeň?Pepa *3*
      • Re: Re: Jaro

        Děkuji za fotky.
      • Re: Re: Jaro

        Děkuji moc za odpověď. Fotografii prosím na adresu: Jitka Procházková, Řepeč 83, 391 61 Opařany. Hodně úspěchů, přeji, ve všem. Jitka.
  • :-)

    *3* *3* *4*
  • :-)

    Nikdy se nemrač, i když jsi smutna, protože nikdy neviš, kdo se muže zamilovat do tveho usměvu *3*
  • PODĚKOVÁNÍ

    Milí kamarádi,moc mě potěšila vaše přání k mím narozkám.Oslavil jsem je daleko v zahraničí,proto se k poděkování dostávám až teď.Moc si toho vážím a ještě jednou všem děkuji.Užívejte léto a prázdniny a moc se na vás těším brzy na nějakém koncertě.
    Všiml jsem si zde prosby o autogram. Rád přání plním,ale ještě jednou prosím,ve vlastním zájmu,abych na nikoho nezapoměl,vzkazy,dotazy a příní mi posílejte na www.josefvagner.czVZKAZY.Tak nikoho určitě neopomenu.Mějte se fajn,Pepa :-) *3* *14* *3*
  • ahojík

    Ahojík nevíte někdo kde bych našla akordy na kytaru na písničku LÁSKA NEBO PŘÁTELSTVÍ???????? *7*
    • Re: ahojík

      na www.supermusic.sk.nemáš zač.jana
  • Nymburk

    Včerejší vystoupení v Nymburce bylo moc pěkný *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit