Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konečně mladej zpěvák

    Pepa je fakt moc pěknej a i když sem slyšela asi jen jeho 2 písničky,musím říct že je to přesně můj styl a sem ráda,že konečně v ČR máme po dlouhé době mladýho zpěváka,kterej kromě toho že umí zpívat aji dobře vypadá. Doufám, že nu to vydrží, ale jesi je po taťkovi Karlovi,tak určitě jo *4*
  • webovka

    Hele holky kdo chcete mrkněte se na vebovku pepíka www.josefvagner.cz sám si jí udělal a je tam upa vše *4*
  • Jéé

    Infantilito náhodou zpívá božsky..to asi ty jenom nemáš hudební sluch..co? *1* *1* Včera dne 13.6.2008 byl u nás v Pelhřimově na rekordech a dal mi podpis..no každýmu kdo chtěl dal podspis *4* Je hrozně kváásnej
  • fanklub pro pepu

    No vůbec nikoho sem nenašla a já netušim jak na to, musíme jedině jestli tady má někdo tušení jak začít *3* netušim *3*
  • Podpořte toho, kdo za to stojí

    Ahoj všem, jste taky přesvědčení, že krásnou tvář doplňuje nádherný hlas, který na poli české hudby chyběl a který nemá mezi náctiletými konkurenci? Že má Pepa (alespoň zatím) čistou dušičku a šanci se udržet v hudebním světě trošku dýl? Pak ho podpořte, nominujte ho do Českého slavíka a svrhněte tak p. Gotta, hlasujte pro jeho klipy a KUPUJTE CD, kopírováním ho potápíte, koupí mu umožníte zpívat dál!!! (Potřebné odkazy najdete na jeho webu)
    • Re: Podpořte toho, kdo za to stojí

      Moc mě těší,že začínají diskutovat lidé,kteří jen nekritizují,ale dokáží ocenit snahu druhých a fandí mladým a talentovaným.Pepču samozřejmě také podporuji v hlasovacích soutěžích a držím mu moc palce.Zdravím všechny.
  • ahoj

    Ahoj Pepo moc tě prosím napiš mi na e-mail kvetamastna@seznam.cz
    Dík moc *14* *14* *14*
    Jsi fakticky krásnej a jsem ráda že jsem se s tebou mohla setkat v lucerně už po druhé *14* *14* *14* *14* *14*
  • katulinka24

    Milujeme tě

    Ahojky Pepo,
    Moc tě prosím abys si napsal í kámošce na tento email: bravkova.blanka77@seznam.cz je z tebe uplně pav má tě v mobilu všude polepené zdi tvími plakáty.Má tě v mobilu na ploše a skoro pořád ti dává pusy *4* prosím tě moc.Díky jo a jmenuje se Blanka
  • jsi vážně super

    Ahoj Pepo jsi opravdu vážně super a jsem moc ráda že jsem se s tebou mohla setkat v Praze se stonožkou pa a přeji mnoho úspěchů měj se moc pěkně pa Květka
  • annaradlova7

    Narozky

    PEPČO,VŠE NEJ,NEJ K TVÝM NAROZENINÁM.ANDY *14*
  • ahoj

    ahoj pepíky jsi hezoučký spěvák jsi nej nej *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit