Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super zpěvák

    Je to super zpěvák ,který umí moooc dobře zpívat. 16.8 ZPÍVAL MOJÍ TETĚ NA SVATBĚ!!
  • octavie

    Octávie

    Je užasný já bych ho brala všemi deseti *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kacka

    mate pravdu moc hezky spívá a ma krasny usměv . v sobotu byl na mělníku . jako oběv roku . daval podpisi . je užasnej *14* *14*
    • Tereza

      Re: kacka

      JJ je mooooooc supeeeeeeeeer!!!! *14* *14*
  • Tereza

    Terka

    Taky jsem měla možnost se snim setkat a je moooc fajn *14* a moc hezky zpívá *14*
    • Re: Terka

      Souhlasím Terko, moc hezky zpívá a hlavně má krásný úsměv. *3*
      • Tereza

        Re: Re: Terka

        No kéžby to byl jenom ten úsměv *14*
        • Re: Re: Re: Terka

          Tjn, ja bych ho brala celýho všema deseti ... prostě je to takovej plyšák k pomazlení ... jako já se chystam, respektive ráda ybch jela 23.8. do Litvínova se mrknout, má tam zpívat, ale zatím nikdo nechce jet semnou, tak to moc růžově nevidím, ale růžovou milujuuu *14*
          • Re: Re: Re: Re: Terka

            jÁ BYDLIM V lITVÍNOVĚ TAK URČITĚ SE PUJDU PODÍVAT MÁM TO DOOOST BLÍZKO SKORO PŘES SILNICI :)
          • Tereza

            Re: Re: Re: Re: Terka

            To jo no *4* ale to by jsme nebyli sami..Taky bych se snim ráda znovu setkala,ale mám to ted už hooodně z ruky *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Terka

              Odkad jsi? Já od Prahy kousek ... kdyztak pisni na ajsko 318972241 ...
  • Blaník Mělník - Isabel

    Ahojky, nevím, jestli na tuhle stránku vážně chodíš ty, ale i přesto to zkouším. Kdo jsem *7* Jsem ta slečna z Mělníka z Blaníku v bílým kabátku, co si pak šla i aspoň pro ten podpis a co tě "nejspíš" rozesmála při zpívání ... Smile si měl rozkošnej, kdybys chtěl, ozvy se na mejla isabelkamore@seznam.cz ... Budu se těšit, zatim pa ... Isabel ...
    • pajulilinka

      Re: Blaník Mělník - Isabel

      ahojky no tak to je super další holka s Mělníka co zbožňuje Pepíka...taky jsem tam byla bylo to upa moc užasný a nejvíc byl on... *14* *14*
  • ..............

    jestli seš normální,tk mi napiš na to.je.jedno2@seznam.cz ..chci tě říct něco v soukromí..chápeš?,prosim..uděle j to for me...nazdar *1*
  • akorát

    Hele zpívat umí..to se musí uznat,ale jak je na tom jinak??Hele máš Pepane vůbec profil??odpověz na diskusi..NAzdarek zatim *9* *3* *5*
  • dobrý kamarád

    Ahoj Pepo,díky moc za ten krásný večer.Udělal jsi mi moc radost.
    Jo a chci vyřídit všem dívkám co sem psali o Pepovi příspěvky,že se Pepa na tuto stránku koukal,a byl moc překvapen,že o něm píšete tak hezký věci.
    Moc si toho váží. *4*
  • Akademie

    viděla sem Pepu na vlastní oči u nás na malým městečku s Bělou JEnsen a zpíval moc pěkně She´s the one,mojí nejolbíbenější písničku,tak sem seděla nad podiem s zpívala si jí s ním:)bylo to príma,někdy bych si jí s ním chtěla střihnout doopravdy.a navíc je to fakticky fešák!Dík za pěknej konec večera Pepo:) *4* škoda že už tě asi nikdy neuvidím *9*
  • Láska

    Je moc hetzkej umí nádherně zpívat. A je hrozně rostomilej. *14* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit