Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju tě

    ahoj pepíčku, můžeš mitaky poslat fotečky,
    moc tě myluju, strašně, víš, díky.papapapapapapapapapapapapap.. .............
    • Re: miluju tě

      Milá Klárko,rád Ti zašlu fotku s podpisem,ale prosím Tebe i ostatní,kteří mi posílají sem na osobnost zprávy,připište kontaktní adresu,kam mám fotku poslat.
      Jinak všechny prosím o strpení,kontaktní e-mailová adresa je na spadnutí.opravdu se objeví každým dnem na WWW.JOSEFVAGNER.CZ.Těším se na diskuse s vámi.Ahoj Pepa *14*
      • Re: Re: miluju tě

        ahoj pepco chtela jsem te poprosit jestli bys mi mohl odepsat na muj Emali predem dik jsi ten nej spevak na svete muj deda ti vola a ptal se te jestli budes mit koncert v litvinove a jeste ti rikal ze mas heskej hlas po svim tatovy promin za chyby jo a muj deda mnel pravdu spozdravem tva fanynka prosim odepis namuj email predem dik *3* *14*
      • Re: Re: miluju tě

        Adresu nedám, dal byjsimi foto z ručky do ručky??????
        A nebo užho vlstně nechci!!!!!!!!
        asi jsem ho nikdy nechtěla!!!!!!!!!!!!!
        PA,pa,pa,pa pa...............
        • Re: Re: Re: miluju tě

          Klára:Hele víš co prvně si rozmysli co vlastně chceš a potom něco piš. *8* *8* *8*
          • guminqa

            Re: Re: Re: Re: miluju tě

            Přesně tak .... nejdřív si rozmysli co vlastně cheš a pak rači piš .... nebo sem rači nelez ... nikdo tu neni zvědavej na tvoje rozjívený a praštěný nápady ... *16* *8* *10*
  • ...
    • Re: Fotka s podpisem...

      *3* *4* *3* *4* rádo se stalo, *4* *3* *3* .Ahoj Pepa
      • nika111nova

        Fotka s podpisem...

        Ahoj Pepo mohl by jsi mi plosím poslat tvou fotku i s podpisem?Na adresu Nikola Fučíková Znojmo Přímětice Krylova 2.
  • Jaro

    Dobrý den. Mohla bych Tě požádat o fotografii s podpisem? Pokud to bude možné, adresu pošlu. Přeji hodně úspěchů. Jitka.
    • Re: Jaro

      Pošlu obratem moc rád,ale potřebuji adresu kam mám fotku poslat. Děkuji za přízeň?Pepa *3*
      • Re: Re: Jaro

        Děkuji za fotky.
      • Re: Re: Jaro

        Děkuji moc za odpověď. Fotografii prosím na adresu: Jitka Procházková, Řepeč 83, 391 61 Opařany. Hodně úspěchů, přeji, ve všem. Jitka.
  • katulinka24

    Milujeme tě

    Ahojky Pepo,
    Moc tě prosím abys si napsal í kámošce na tento email: bravkova.blanka77@seznam.cz je z tebe uplně pav má tě v mobilu všude polepené zdi tvími plakáty.Má tě v mobilu na ploše a skoro pořád ti dává pusy *4* prosím tě moc.Díky jo a jmenuje se Blanka
  • Ahojík

    Ahojky Pepo moc tě prosím jestli bys mi neposlal autogram na adresu Květa Mastná Slunná 298 Příbram 5
    Jestli mi ho pošleš budu strašně ráda tak předem děkuji *14* *14*
    • anet2106

      Re: Ahojík

      Ahoj poslal ti autogram?
      • Re: Re: Ahojík

        jj poslal Pepo moc ti děkuji že jsi mi poslal ten autogram byla jsem opravdu šťastná jseš fakticky nejhezčí kluk kterého jsem kdy potkala pa
  • diik

    Ahojik Pepo posles mi prosim tvuj e-mail na adelina9@seznam.cz a jeste jestli by jsi mi nepislal autogram *14* moc se mi libi tvoje pisnicka laska nebo pratelstvi moc i k tobe ta pisnicka sedi *14* dik prosim ozvi se mi co nejdrim ani by jsem o tobe nevedela ale diki kamoskam tak uz vim diiiik pa adela. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: diik

      autogram Ti rád pošlu,ale neznám adresu,kam mám fotografii zaslat.Díky moc za přízeň Pepa.
  • guminqa

    Nemáte prosím ..

    Ahojky lidičky ... nechci otravovat .. ale sem strašně velká fanynka Pepči *14* a sháním od něj písničky ... Láska, nebo přátelství ... V nebezpečných hrách ... jesli tydle písničky někdo máte prosím zašlete mi je na můj e-mail *4* ...budu vám moc vděčná ... ... mail je gumina1@seznam.cz ... předem děkuju .. *4*
    • Re: Nemáte prosím ..

      jj já ti je pošlu
  • Nemáte prosím ...

    Ahojky lidičky ... nechci otravovat .. ale sem strašně velká fanynka Pepči *14* a sháním od něj písničky ... Láska, nebo přátelství ... V nebezpečných hrách ... jesli tydle písničky někdo máte prosím zašlete mi je na můj e-mail ...budu vám moc vděčná ... *4* ... mail je gumina1@seznam.cz ... *4* předem děkuju ..
  • Hlásni

    Lidičky nezapomínejte hlasovat pro Pepču
    *3*
    http://www.abrimpy.cz/top-cz-50/
    http://www.abrimpy.cz/top-video-c z/
    *3* *1* *3*
  • sdf

    ten kontakt je fakt josefvagner@seznam.cz?? *4*
    • Re: sdf

      proč tedy nereaguje? *9*
      • Re: Re: sdf

        Já mu tady na tento email taky psala je to už asi dva měsíce a taky mi neodpověděl.Myslím si, nebo spíš jsem si jistá, že to jeho email není.
        • Re: Re: Re: sdf

          Taky si říkám,protože by ten mail jinak nezveřejnil... *9*
    • Re: sdf

      je to tak. *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit