Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes od 18 hodin online na seznam.cz poběží film o Josefovi Váňovi !
    • Středa 16.10. od 18:00 Váňa
      Film bude možné sledovat kdykoliv od 18. hodiny až do půlnoci.

      Filmový portrét legendárního žokeje Josefa Váni postupně odkrývá vnitřní svět jeho myšlení. Způsob života, jaký žije se nedá příliš popsat slovy, musíte ho zakusit – vidět. Ojedinělým způsobem, v co nejcivilnějším pojetí prožíváme jeden rok s Váňou v jeho maximální blízkosti. Film se ve svých obrazech stává Váňou a zároveň poodkrývá zákulisí dostihového sportu, které není vždy takové, jak ho známe z hraných filmů. Jako magnet Váňa působí na lidi, kdekoliv se objeví. Je to neuvěřitelná energie jen vyslovíte to jméno. Váňa je fenomén nejen kvůli tomu, že v 59 letech poosmé vyhrál Velkou pardubickou - potřetí v řadě, nejen proto, že se okolo něj pohybuje špička dnešních žokejů a trénuje nejlepší dostihové koně, ale především kvůli svému přístupu ke všemu, co dělá a s čím se setkává.
  • wauworld
    Josef Váňa byl na dnešním Slavíku úžasnej !!! A ten jeho příjezd na plyšovém koni !! *1* Respekt !!!!
    • wauworld
      Váňa pravil : Mám doma ženu která bohužel toho pána (Gotta ) miluje víc než mě... :-) *14*
  • wauworld

    škoda

    Na Josefa Váňu se včera (24.7.2011) lepila smůla.Při jednom dostihu spadl z koně a při dalším dokonce závod nedokončil a zmizel kdesi v lesíku ! Velmi mě naštvalo,že v televizi neřekli proč,ale vypadalo to na selhání koně ! Protože se velmi divně pohyboval !!
  • Gratulace

    Pane Váňa,gratuluji.Koukala jsem jak Alenka z říše divů.Smekám před vámi a už věřím,že to dotáhnete do desítky.
  • Gratulace

    Pane Váňo,

    moc jsem Vám fandila během celého dnešního dostihu, v cílové rovince jsem měla šílenou radost, že se Vám povedlo, v co jsem jen tajně doufala, že jste to všem nandal. JSTE SEKÁČ!

    Přeji Vám ještě mnoho dostihových úspěchů. *3*
  • Josef Váňa bude muset být kvůli dalším zraněním operován ! Snad to dobře dopadne !!
  • co víc říct... *1*
  • wauworld
    V tom pokoji byly smutek i víra v uzdravení. Nejslavnější český žokej Josef Váňa (59) přijel do nemocnice v Uherském Hradišti podpořit v nejtěžším boji svého mladého kolegu Ludvíka Temela (32). Je v kómatu.
    Tragédie se stala 15. října na závodišti v Mostě. Po pádu dopadl hřebec Chasconi na nešťastného Temela a způsobil mu těžké zranění hlavy, otok mozku.

    Ludvíkův stav je velmi vážný. Nezmar Váňa ví, o co jde. V roce 1995 byl po dostihu v kómatu dva a půl dne. „Dostal jsem se z toho, a tomuhle klukovi to také strašně přeju. Musíme věřit v lékařskej um a taky v zázrak,“ pověděl dojatý nestor.
    Pak se naklonil nad pacienta a pronesl slib, který může dát jen on: „Když to vyjde a vrátíš se, první, co udělám, půjčím ti svého Tiumena (Váňa na něm třikrát vyhrál Velkou pardubickou – pozn. red.). Bojuj, moc o to stojím, stejně jako tvoji blízcí.“
  • Pane Váňa, jsem vaše velká fanynka. Když jsem se to včera dozvěděla, byla jsem zrovna na bruslích, měla jsem takovou radost, až jsem z těch bruslí spadla *4* *4* *4*
  • wauworld
    HLASUJTE pro Josefa Váňu v této anketě : http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/164049/kdo-je-narodni-poklad-ceska-vybirejte-v-ankete.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit