Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wauworld
    SPORTOVEC ROKU 2011 !!! Podruhé za sebou skončil na nevděčném jedenáctém místě žokej Josef Váňa, kterému loni chybělo na desítku 14 bodů, letos dokonce jen tři.

    Milí sportovní novináři kašlu na vaše hodnocení !!! Váňa měl být v roce 2009,když vyhrál pošesté na prvním místě a stejně byl jen třetí !!! Na co jsou tyhle neobjektivní ankety ? *16*
    • wauworld
      Pro mě je nejen vzhledem k věku nejlepším sportovcem nejen tohoto roku !
  • http://josefvana.mujidol.cz/
  • Pane Váňo,
    přejí Vám brzké uzdravení !!! fanda Jiří
  • Ještě že máme alespoň Váňu,protože za většinu ostatních sportovců se můžeme jenom stydět !
  • "Zraněného převážíme se zlomeninou stehenní kosti do fakultní nemocnice v Plzni," uvedla mluvčí krajské záchranné služby Barbora Silná a upřesnila, že zraněným je Josef Váňa starší.

    "Spadl při tréninkové vyjížďce, kůň mu spadl na nohu," řekl serveru isport.cz žokej Josef Bartoš, který si nedávno obnovil zlomeninu dvou obratlů v krční páteři a minulý týden musel na operaci. Miroslav Dorňák, starosta obce Chýše, poblíž které má Váňa stáje, Právu řekl, že žokej má i pohmožděný hrudník. "Byl prý už těsně pod vrcholem, když z koně spadl. Bohužel kůň jej při pádu zalehl, takže má prý i pomačkaný hrudník," řekl starosta, který hovořil s Váňovou rodinou.

    "Sanitku si zorganizoval sám. Všechno si odkoučoval a s paní Váňovou odjel v sanitce do nemocnice," dodal Bartoš. Kromě záchranné služby pomáhali žokejovi na místě i hasiči včetně lezecké skupiny, která přijela pro případ, že by bylo potřeba zraněného žokeje transportovat k sanitce v náročném terénu, uvedl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal. Hasiči poté pátrali po koni, který na místě nehody nebyl.
    "Zjistili jsme, že se kůň v pořádku sám vrátil do stáje, odkud s ním Váňa vyjel," dodal Kasal. "Klisna Dancing Babe patří ke složitějším koním na ježdění, proto si ji často pan Váňa jezdí v práci sám," řekl Bartoš webu paddock-revue.cz.
  • wauworld
    Co jste dělal 17. listopadu 1989 ?

    Josef Váňa,
    žokej
    První dny po sedmnáctém listopadu 1989? Právě jsem se vrátil z Německa a postavil jsem se v Praze přímo na Václavák. Bylo tam takových lidí, že jsem se bál, že mě umačkají... (smích). Byla to nádherná doba.
  • Dodatečná gratulace

    Nevím nevím každý rok jednou či dvakrát
    jedem s dcerou na Bohuslav malou povozit,
    ale už nevím jak sehnat na Vaši paní Pavlu číslo chtěla jsem volat po Pardubické moc veliké gratulace ale právě
    po ukončení jsem hledala /ale nenašla/ na Vás číslo takže moc se omlouvám a moc velké přání posílám co největší může být Vám všem .Bylo to supr
    opravdu jsem s dcerou byla nalepena u televize a bylo naco koukat doufam, že není pozdě, ale nebýt kamarádky tak už jsem nevěděla jak to udělat abych přání doručila . Rádi bychom zase
    příjeli s malou už dlouho škemrá kdy pojedem zase na koně jen jí říkám že seženu číslo a jestli mohu tak by jsme po domluvě rádi přijeli .Takže ještě jednou Všem gratulujeme a hodně dalších ůspěchů do dalších let .Díky s pozdravem Vitákovi z Křečova u Manetína
  • prosíím odpovězte!!

    Ahoj chtěla bych se zeptat jestli Váňa jezdil na koni jménem Caramba(Karinka) a nebo ještě na Matesovi.Děkuji kdyžtak mi odepište prosím na e-mail *1* *1*
  • Milý pane Váňo,k svátku vám i vašemu synovi i
    Josefovi Bartošovi a jeho otci i synovi vše nejlepší !!!
  • pepavananahrad.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit