Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dogpile

    josef váňa je moc....

    ..sexy !! *15* *14*
  • malaga

    Gratulace

    Právě jste dojel Velkou pardubickou a opět jste zvítězil ! Jste prostě úžasný a já i celá rodina Vám gratulujeme a hlavně Vám přejeme hodně zdraví a sil a doufáme, že Vás příště zase uvidíme. *14* *14* *14*
    • Re: Gratulace

      Já se také přidávám ke gratulaci. Byl to naprosto neuvěřitelný výkon:-)
  • efaska

    nejlepší Váňa....

    borec ! A díky za speciál o něm a jeho rodině před Velkou pardubickou ! Pro ty kdo to neviděli,v kostce-Váňa v bazénu,(má pěknou figuru !! )na kole,na tenisu,na drěvěném koňském trenažéru..A taky tam byl Váňův prostřední syn Martin..Má vousy,takže působí na víc než na 22 let a dělá průvodce na zámku a studuje archeologii.. *15*
  • Váňa je nesmrtelnej...

    ...úplně živě vidím jak za 10 let budou v televizních novinách hlásit:
    "Dnešní 130. ročník Velké pardubické steeplechase vyhrál opět žokej Josef Váňa - tentokrát už po 17té. Ostatní jezdci totiž poté co zjistili, že se na start postaví i Váňa odřekli účast."
    *1* *1* *15*
  • Muj nejvetsi sampione

    Urážky a hlouposti to umí napsat každý,ale umět to co umí pan Vána,je skvělé.Takových borcu by u nás mělo být více,smekám a těším se na další Velkou s panem Vanou. *14* *4*
  • toniajakojo

    20.10.2010

    MAGICKÉ DATUM PRO JOSEFA VÁŇU !! *1*
  • marmeladalada

    vše nejlepší k narozeninám !!!

    A další výhry v životě i v sedle,
    Vám ze srdce přeje marmeladalada !!! *15* *15*
  • jaksitaksi

    vše nejlepší k narozeninám !!!

    nejlepší koně pro Vás i pro mě !!! *15*
  • narozeniny

    přeji všechno nejlepší k narozeninám, hpdně štěstí a mnoho zdraví a úspěchů v životě *4* *4*
  • POZOR !!!! Nekupujte knihu Král koňáků od Čermáka !!! Tato kniha byla vydána bez povolení !! TEĎ CHCE VYDAT KNIHU O KVITOVÉ BEZ JEJÍHO VĚDOMÍ A POVOLENÍ !!!!! *10*
    • Král koňáků (žokej Josef Váňa)

      Kritici napsali: „Kniha ukazuje, že značka Váňa dosáhla nejvyššího stupně věhlasu. Tedy toho, od něhož začíná být objektem pro zlatokopecké snahy, kroužící obvykle kolem jmen slavných fotbalistů.“ *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší