Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání

    Milý Josef
    Všechno nejlepší k 7.vítěztví Velké
    pardubické,místo starostou obce Chyše
    ale také všechno nejlepší k narozeninám! *4*
    • Re: Přání

      ach jo,kdy se naučíte psát ? *13* *15*
  • klarissa

    Vše nejlepší...

    ...k narozeninám Vám vřele Vaše věrná fanynka přeje !! *15*
  • Vše nej...

    Vše nej pane Josefe Váňo,věřím že ocvinění hřebčína Albertovec proti vám bylo křivdivé.Já už se okolo koní už nějaký pátek pohybuju takže to rozpoznám.
    Všechno nejlepší k narozeninám.Nejlepší dárek jste si stejně nadělil sám.Po sedmé jste nejlepší žokej Evropy.Smekám klobou a ještě jednou,vše nejlepší k narozeninám. *3* *3* *3* *4* *4*
  • linett

    Velká Chuchle...

    ...dnes byl pan Josef Váňa v televizi ! A jeho kůň skončil v závodu třetí (Josef Váňa nejel,bylo to s jiným žokejem) *15*
  • daky

    Matka Josefa Váni Mária Váňová (85)

    Paní Mária Váňová se nikdy nedívala na přímý televizní přenos z Velké pardubické. Ještě když žila ve Slopném, měla o Josefa takový strach, že v tu říjnovou neděli nemohla nervozitou vydržet ani doma. Jak na ten dostih myslela, nemohla se na nic soustředit, a tak raději odcházela na procházku do okolí vesnice.

    „Nemóžu se dívat ani teď. Vůbec tu nedělu jsem už od rána nervózní. Brzy vstávám a jedu za sestrou do Luhačovic. Jdeme spolu do kostela na mšu, jako skoro každú nedělu, a já se za Josefa od rána modlím. Pak jdu k sestře na oběd, ale z jídla nic nemám. Tím nervákem, jak se to blíží. Na televizu nekoukám, jdu radši do vedlejšího pokoja a nechám se zavolať, až když je po všem a Josef v cílu. To už se pak móžu dívať!“ říkávala donedávna.

    Poslední roky si už ale dodala odvahy.

    „Šesté Josefovo vítězství sledovala s námi u televize a plakala štěstím, stejně jako všichni z rodiny, co jsme se tu sešli a tu slávu si užili,“ potvrdila Josefova sestra Eva.
  • daky

    přezdívka Josefa Váňi...

    ..„Tož, ten náš Valášek to zase dokázal. Jožka Juřenka Velkú pardubickú znovu vyhrál. To je teda boréc!“ *15*
  • jely

    křest v zoo...

    Při první adventní večerní prohlídce se v liberecké zoologické zahradě představil nový atraktivní přírůstek, rok a půl starý lachtan Hugo. Přicestoval ze zoo ve Zlíně. Až dospěje, měl by se spolu se čtyřmi libereckými lachtankami postarat o zdárné pokračování chovu těchto atraktivních zvířat.

    Huga teď čeká výcvik a zoolog je přesvědčen, že se brzy všechny kousky, které už lachtanky umějí, naučí. „Na práci s lidmi je zvyklý už odmalička,“ říká.

    Patronem Huga se stal sedminásobný vítěz z Velké Pardubické žokej Josef Váňa, který byl rád, že může lachtaního kluka pozdravit právě teď, kdy má trochu volna. „Jsem rád, že se mi to povedlo, protože musím ještě sehnat pět šest koní, abychom měli co přes zimu trénovat, takže budu rozlítaný po celé Evropě,“ přiznává žokej.
  • ..mě baví..i když dneska nejel,tak stačilo vidět rozhovor s ním..ta energie co z něj jde i jen když mluví byla úžasná !
  • Josef Váňa bude potřetí dědečkem !
    Jeho syn Josef Váňa mladší se stane už po Vánocích otcem.Dítě čeká s přítelkyní Kristýnou Šafránkovou.Podle všeho to bude kluk.Josef Váňa už má dvě vnoučata od nejstaršího syna Jiřího.
    • bude dědečkem..ale otcem třeba ještě taky *1* *1*
  • jardaparci

    křest další...

    Ačkoliv počasí posledních dní rozhodně nepřipomíná jaro, v brněnské zoo už jeho předzvěst zaznamenali. Radují se totiž z prvních letošních přírůstků.

    Ze čtyř na pět se například v polovině ledna rozrostla skupinka zeber Chapmannových, které lidé poznají podle tmavohnědého pásu mezi širokými černými pruhy. „Tyto zebry jsou zapsány na Mezinárodním červeném seznamu ohrožených živočichů. V současnosti jich totiž v Africe žije jen asi dvacet tisíc kusů,“ přiblížil ředitel brněnské zoo Martin Hovorka.

    Více členů má i stádo koz kamerunských, v lednu totiž přišla na svět hned dvě kůzlata. Další přírůstky čekají v zoo jako obvykle v dalších měsících, kdy je naplánován i slavnostní křest dvou malých žiraf. „Jedna z nich přišla na svět loni v září, druhá v listopadu, jméno však dostanou společně. A pokřtí je slavný žokej a sedminásobný vítěz Velké pardubické Josef Váňa,“ láká návštěvníky mluvčí zoo Pavel Hrazdíra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší