Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt dobrej jezdec

    Výbornej jezdec, skvělej trenér. Neví někdo náhodou kde bydlí???
    • Re: Fakt dobrej jezdec

      no,kde bydlí newim,ale stáj má kousewk od Bruntálu *3* *5* *8*
  • ahoj natka

    ahoj Natka *1* *1* to si si sama robila stranku?? je super to som ja gretka
  • kontakt

    Dorý den, neví ěkdo nějaký kontakt na Josefa Váňu. ICQ, skype e-mail,tel.číslo??? Chtěla jsem dělat absolventskou práci na téma dostihový sport a nyslela jsem že by bylo zajímavé zeptat se ho na pár věcí,můj e-mail je: mikco@seznam.cz
    Předem děkuji
    • Re: kontakt

      Mám vašeho koně pane Váňo jsem z Mladé Boleslavi a v neděli 31.8.2008 mi přivezou koně Linbora kterého koupil pán z hrozných podmínek po úrazu z roku 2005 kdy mu pálili slachy a ted ho pán prodává mě.jana
  • ...včera vařil rychle a drsně ! *2* http://www.iprima.cz/primavareni/cesko-na-taliri
  • fotka

    ta fotka sem nepatří! zkazili to,přidával jsem sem jinou s jeho synem!!!
  • ..držím vám palce,ať vám to dnes vyjde ! Navzdory 13 i tomu,že se jede
    v sobotu..Ale i když náhodou nevyhrajete,pro mě zůstanete nejlepším
    žokejem i nadále !!
  • ett

    tak za dny jede...

    ..se synem Pardubickou,ou! *1* *1*
    Borec je to!
  • Hvězda první velikosti

    Milý pane Váňo,

    jako každý rok jsem se zatajeným dechem sledovala Velkou pardubickou, ale to, co jste všem ukázal včera, je opravdu výkon hodný hvězdy první velikosti. Zvítězil jste nejen vy se svým koněm, ale zvítězila taky vaše osobnost, vaše houževnatost, váš nezdolný optimismus a pozitivní myšlení, díky kterému se nemíníte smířit se zdravotními těžkostmi, které vás provázejí po celou kariéru. Ukázal jste nejen svým soupeřům, ale všem ostatním lidem, že překážky jsou tady pro to, aby se překonávaly a že víra hory přenáší. A jako správná brňačka musím říct: "Jste borec!" Přeji vám všechno nejlepší k narozeninám a taky ještě hodně radosti a skvělých zážitků na koňském hřbetě.
    Ivana Daňhelová, Brno
  • Pane Váňa

    Vaše láska a cit ke koním vaše píle a nezdolná houževnatost je obrovskou výzvou pro všechny mladé a budoucí dostihové jezdce ale ne jen pro ně.Každá Velká Pardubická je zážitek ale s Vámi v poli ještě větší,ten letošní nelze slovy vyjádřit.Proto jen tak obyčejně a lidsky z celého srdce Gratuluji a přeji v dalších dnech vašeho života jen to nejlepší a spoustu stejně krásných chvil a prožitků jaké svými výkony a svou prací nabízíte Vy nám *4* *3*
  • Ste nej ! A dostal jste mě dneska ještě několik hodin před hlavním závodem a to milým rozhovorem,ve kterém jste byl velmi skromnný a prostě úžasný ! Z vás by si tzv.celebrity ,které nic nedokázali měli vzít příklad !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší