Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..poslední 4 hodiny do startu ! Hlavně se uklidnit,opatrně skočit,
    vyrazit a nepodcenit finiš ! *14*
  • ..Pepa absolvoval jeden dostih a vítězně..15.04.13
    Tr P - 3500 ALANBROOKE(GB)
    66.5 1 / 7 B-krk-3/4-2-4-6
    • Loni absolvoval 2 dostihy,ale kvůli zranění nezvítězil..každopádně
      gratuluji k letošnímu úspěchu !
      • Jeho syn letos absolvoval 51 startů a zvítězil pětkrát..
  • ..Pepy Váni nepostoupila do hl.kola..předstihla jí socha děla a anorektická socha Pernera.I tak těm co pro Pepu hlasovali děkuji.
    V hl.kole se hlasuje až do 28.března o nejlepší Čes.sochu : http://zpravy.idnes.cz/ankety.aspx?idanketa=A20130321_mav_359
  • ..utrpěl zřejmě další zranění-v obličeji měl jizvu-vedle oka až do
    poloviny čela.Na první pohled nebyla znát,přesto možná vznikla díky
    dalšímu pádu ! Pepo,prosím opatrně !!!
    • Tak teď koukám,že má tu jizvu i na starších fotkách (z minulého roku)
      zřejmě z toho loňského pádu..a doteď se nezhojila..
      • Ale vypadá dobře i s jizvou - jako Peyrac z Angeliky ! *1* Ten taky
        kulhal ! *15*
  • ..je super..zatím jsem viděla jen část,ale vřele ho všem
    doporučuju !!
  • ..nejen super žokej,ale hlavně člověk !
  • ..prý dostal Pepa zaplaceno asi milion co mu dlužili ale ještě to není všechno..měli
    bx mu zbytek doplatit do konce března..
  • Dnes večer na čtyřce vysílají Prvomájovou steeplechase. Možná přijde (spíš přijede) i Josef Váňa !
    Na koni ale nepojede..pokud se tam objeví, tak jen jako divák..Podle posledních zpráv Pepa nezklamal a dorazil !
    "Běhá nám tady pět koní, tak budu držet palce," řekl Váňa s jiskrou v oku po příjezdu na závodiště. Sedl si u dráhy a nohu s ortézou si položil na druhou židli. Podívat se do stájí neplánoval. "Budu rád, když bude pofukovat vítr a odpoledne přežiju."Váňa si zlomil levou stehenní kost minulý čtvrtek při pádu z Dancing Babe při vyjížďce pod vrchem Vladař. Ještě týž den podstoupil v Plzni operaci.
    Cestu do Lysé nad Labem plánoval Váňa již druhý den po zranění a i v horkém svátečním dnu dorazil. "To není o tom, jestli to je nezbytný, já tady chci být a hotovka," řekl Váňa bez okolků. Radost mu pak udělal syn Josef vítězstvím v sedle Farnona.
    Definitivně lékaři svolili k cestě Váni až po výsledcích krevních testů, jelikož žokej ztratil při operaci hodně krve. "Díky krevnímu obrazu doktor rezignoval," řekl Váňa. Do nemocnice se ale Váňa ještě musí vrátit, ale už jen na krátkou dobu. Čeká ho další odběr krve a vyšetření. "Jinak už mám program na dva dny," řekl Váňa.
    Noha Váňu nebolela i proto, že mu pomohla léčitelka. Zranění ale označil za jedno z horších, které kdy měl. "Blbý, no," řekl Váňa. Podle lékařů by mohl usednout znovu do sedla za půl roku, Váňa v optimistických odhadech tvrdil, že se sveze už za měsíc. "Uvidíme, kde se sejdeme, asi někde mezi tím. Zlomenou stehenní kost blbě kousek nad kolenem jsem neměl. Jsem zvědavý, co to bude dělat," řekl Váňa v Lysé nad Labem.
    Vedle zlomeniny měl Váňa po pádu i vnitřní zranění, protože ho Dancing Babe při pádu přilehla. "Mám zlomená žebra a ještě něco, a to byl problém," řekl Váňa. Proto musel dělat i speciální cvičení na dýchání. "Nafukoval jsem pilně balonky," řekl.
    Zkušený žokej Váňa řekl, že kůň jezdce kdykoli zaskočí. "To je jako v autě, pořád vás může něco zaskočit," řekl devětapadesátiletý Váňa a o tom, zda pojede na podzim Velkou pardubickou nechtěl spekulovat. "To je brzy, to teď nebudu řešit."
    V neděli 6.května vystoupí žokej v pořadu Česko na talíři..naštěstí vysílaném ze záznamu..
  • Viděli ste kvalifikaci na VP ? zÁZNAM JE TADY a Pepa Váňa starší tam mluví od 58:07 minuty.. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10150302913-jezdectvi/213471291200101-i-kvalifikace-na-velkou-pardubickou/
  • Vše nej Pepo !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit