Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pane váno jsem vaše velká faninka miluji koně i když je mi 11 tak už 6let jezdím parkur odepište mi prosím na 19anna99@seznam.cz jak se vam libila letošni pardubická
    • Byla hezká !!!!!!!!!!!§§§ *1*
  • nové na slovíčko s josefem váňou http://www.ceskatelevize.cz/porady/10127554193-na-slovicko-s/211471290710051-na-slovicko-s-josefem-vanou/
  • Pane Váňa, jsem vaše velká fanynka. Když jsem se to včera dozvěděla, byla jsem zrovna na bruslích, měla jsem takovou radost, až jsem z těch bruslí spadla *4* *4* *4*
  • Pane Váňa, včerejší vítězství bylo nádherné, úžasný dostih. Moc jsem Vám fandila, byla to paráda. Veliké gratulace a přání Všeho nejlepšího a hodně štěstí k narozeninám.
  • pane Váňa velká gratulace !! jste výborný :-) moc jsemvám s celou rodinou fandili *14*
  • Ste nej ! A dostal jste mě dneska ještě několik hodin před hlavním závodem a to milým rozhovorem,ve kterém jste byl velmi skromnný a prostě úžasný ! Z vás by si tzv.celebrity ,které nic nedokázali měli vzít příklad !
  • Posílám velikou gratulaci, tak jsem ještě u tv nekřičela ! Váňo vyhraješ a Tiumene jsi nejlepší koník,dokážeš to vyhrej....fandím vám a přeji nadále hodně úspěchů a radosti..je to nádhera...těším se na příští rok!!!
  • Je to člověk, kterého si moc vážím, protože si jde za svým. Tiumen se dnes předvedl v plné polní a vyplatilo se jim to. Gratuluju! *3*
  • Zase to dokázal a zase vyhrál.Váňa je prostě dobrej.
  • Josef Váňa si prý zahrál i v seriálu Zdivočelá země !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit