Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska byl pan Váňa v televizi a bylo na něm vidět jak je ze všeho zklamaný...špatná dráha,nízká účast,dotace ..a do toho ošklivé počasí..Ale nenechte se tím prosím odradit protože bez Vás by Velká pardubická nebyla taková..Na minulé VP se počasí sice vydařilo ale atmosféru nakonec zkazil protest...VP 2009 byla nejlepší včetně procítěného nadšení z vítězství moderátora Svačiny..
  • Tak letos jede ve VP sice jen 15 koní ale přesto i kdyby jel jen jeden,už to že se kůň s jezdcem dostane do cíle je úspěch !!! Já přeju oboum Váňům úspěchy !!! *14*
    • Dejte si finish spolu Pepíci !!! *14*
  • wauworld
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/10127554193-hoste-ct4/209471296140015-na-slovicko-s-josefem-vanou/
  • wauworld
    Rozhovor s oběma Josefi !
    http://www.lidovky.cz/bojovat-s-bolesti-0zh-/ln_domov.asp?c=A071104_155114_ln_rozhovory_fho
  • wauworld
    Sladké tajemství už bylo prozrazeno-Josef Váňa má obarvené vlasy !!!
  • wauworld
    Gratulace k dnešnímu vítězství ! *14*
  • wauworld

    škoda

    Na Josefa Váňu se včera (24.7.2011) lepila smůla.Při jednom dostihu spadl z koně a při dalším dokonce závod nedokončil a zmizel kdesi v lesíku ! Velmi mě naštvalo,že v televizi neřekli proč,ale vypadalo to na selhání koně ! Protože se velmi divně pohyboval !!
  • wauworld

    Josef Váňa..

    ...dojel pátý protože měl problémy se sedlem a jeho syn dojel v jiném závodě druhý ! Gratulace !!
  • wauworld

    prosím !!

    dejte mu sem jinou profilovou fotku !!!!!!! *15* *15*
  • Jak to dělá krucinál :-) ?

    Jsem jen o rok mladší než Josef Váňa,ale v porovnání s ním jsem na tom mnohem hůř ! Kondicí i vzhledem se cítím tak na 60,zatímco Váňa působí tak na 30,ach jo ! *15* Ale vážně,přeju mu to ! *1*
    • wauworld

      Re: Jak to dělá krucinál :-) ?

      jeho obličej působí neuvěřitelně mladě a nemá jedinou šedinu i když se nebarví a hlavně nemá ani pleš ! Ani už netloustne !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit